لوئیس همیلتون در واکنش به شش رانندگان F1 مصرف نمی زانو: "من نمی خواهم مردم را به احساس اجباری"

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون گفته است که او در نظر گرفته خواهد شد در ادامه به زانو قبل از مسابقات این فصل و با ابراز این عقیده که "هر راننده به حال این حق را برای خود انتخاب شخصی" پس از شش رانندگان تصمیم به باقی می ماند ایستاده قبل از جایزه بزرگ اتریش در روز یکشنبه.

از 20 رانندگان F1 به رقابت پرداختند که در چهار فصل باز مسابقه در Red Bull Ring, 14 انتخاب را به زانو در اعتراض نژادی و بی عدالتی با شش بار قهرمان جهان همیلتون در میان آنها است.

35-سال-بوده است با آوازی در فراخوانی برای تغییر در یک تلاش را در مورد برابری نژادی پس از کشتن جورج فلوید در ایالات متحده است.

اما هر دو چارلز لکلرک و حداکثر Verstappen انتخاب را به زانو آیا به عنوان Kimi Raikkonen, Carlos Sainz, Daniil Kvyat و آنتونیو Giovinazzi.

همیلتون گفته است که او هیچ مشکلی با هر درایور که تصمیم می گیرید در برابر گرفتن زانو اما تاکید کرد که او نمی خواهید برای دیدن این کمپین برای تغییر به "مرگ یک مرگ خاموش" – و به عنوان یک نتیجه خواهد شد در نظر گرفتن یک زانو قبل از مسابقات باقی مانده در این فصل به عنوان راهی برای استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن.

"شده است وجود دارد آگاهی در مورد این موضوع بیش از چند هفته گذشته و ما به آن نیاز نیست به مرگ یک مرگ خاموش و بدون تغییر" گفت: Hamilton. "من می تواند خوکچه هندی و نگه داشتن زبان است.

"همه ما از جمله خود من ما باید پاسخگو باشد. این آغاز با NFL بازیکن khezri. او نشستم برای ما سرود ملی. او نشستم و دریافت میکند.

"این پیشنهاد به او را به زانو. این یک بیانیه قدرتمند اما او خود را از دست داده و هرگز آن را به عقب."

همیلتون رفت تا نشان دهد که او در واقع برنامه ریزی شده برای حمایت از Kaepernick سه سال پیش در ایالات متحده جایزه بزرگ با طراحی کلاه ایمنی تنها به U-نوبه خود در این تصمیم پس از اجازه می دهد خود را به سکوت می شود با تاثیر از دیگران – چیزی که او پس از تاسف.

"من به او صحبت کرد و قبل از ما جایزه بزرگ, و من تا به حال یک کلاه ایمنی ساخته شده است در با شماره در بالای صفحه. اما من سکوت بود و گفت به عقب, به," او اضافه شده است. "من به پشتیبانی این تصمیم که من متاسفم.

لوئیس همیلتون با یک زانو قبل از جایزه بزرگ اتریش (AP)

"پس از آن مهم است برای من به مطمئن شوید که من بخشی از من در این زمان و حرکت رو به جلو که آیا وجود دارد در حال رفتن به فرصت را به زانو من نمی دانم.

"من نمی خواهم آن را به یک مورد از مردم احساس مجبور. من می خواهم مردم را به هیجان زده می شود بخشی از این تغییر.

"من می خواهم مردم را به فکر می کنم که در حالی که آنها خوش شانس به تجربه نژادپرستی آنها می توانید سعی کنید به درک آنچه در آن احساس می کند مانند و که آنها نمی خواهند مردم را به احساس می کنید که راه و می خواهید به بخشی از تغییر آن در آینده بچه های ما می تواند منجر به کیفیت بهتر زندگی."

یک دیدار در روز جمعه بین GPDA دیدم تعدادی از رانندگان ابراز نگرانی در مورد هر گونه سیاسی معانی پشت Black Lives Matter جنبش به پایان رسید و با این رانندگان به عدم توافق در هر اقدام جهانی پیش از مسابقه.

همیلتون تحمل دشوار آخر هفته در اتریش در کل پس از برداشت سه-در محل شبکه پنالتی در صبح روز جایزه بزرگ برای یک مقدماتی را نقض و او به پایان رسید تا با یک چهارم-پایان محل پس از دریافت یک دوم مجازات برای برخورد با ردبول الکس Albon در بسته دور.

لوئیس همیلتون با یک زانو قبل از جایزه بزرگ اتریش اما شش drivers را انتخاب کنید (گتی)

پس از آن از او خواسته شد در مورد قبل از مسابقه نشان از حمایت در برابر نژادپرستی و اعتراف کرد که او بیش از حد نگران شش رانندگان که نیست نگاهی به زانو.

"این هنوز هم واقعا قدرتمند پیام اما اینکه آیا یا نه شما زانو زدن در حال رفتن به تغییر جهان است," او گفت:.

"این یک موضوع بزرگتر در سراسر جهان از چیزی به عنوان کوچک به عنوان آن است."

او افزود: "من هرگز حتی آن را آورده. آن را آورده بود تا با F1 و GPDA. هنگامی که ما انجام رانندگان جلسه Seb (Vettel) و (رومن) Grosjean هر دو آن را آورده و خواسته رانندگان اینکه آیا یا نه آنها آن را انجام دهد و متعددی وجود دارد که گفت: آنها نمی خواهد.

"و من اجازه دهید همه می گویند آنچه آنها می گویند و من باز به آنها و من گفت: من آن را انجام دهند اما شما انجام آنچه شما احساس می کنید مناسب است و من واقعا سپاسگزار برای کسانی که زانو زدن همراه با من است.

"هر کس از حق شخصی خود را انتخاب و این چیزی بود که من احساس کردم درست بود به انجام."

لکلرک و Verstappen هر دو صادر اظهارات قبل از مسابقه به می گویند که آنها نمی خواهد در نظر گرفتن زانو با فراری راننده ابراز نگرانی خود را در مورد آنچه که این جنبش به معنی در برخی کشورها در حالی که ردبول Verstappen گفت که "هر کس حق دارد به بیان خودش همیشه در یک زمان و در یک راه است که آنها را مناسب".

همیلتون به دنبال روشن است که یک تفاوت وجود دارد بین آنچه سیاه زندگی توجه می ایستد و این گروه در بریتانیا در توییتر استفاده می شود که پلت فرم آن در هفته گذشته به فشار یک دستور کار سیاسی که انجام یهودستیزانه معانی و همچنین خواستار فوری defunding از پلیس.

"برخی از مردم در حال ساخت آن بیشتر سیاسی است و پس از آن وجود دارد این است که بریتانیا سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که به گفته برخی از بیشتر مسائل سیاسی" همیلتون توضیح داد.

"اما مردم در تظاهرات و مردم وجود دارد راهپیمایی در حال مبارزه برای یک علت و که برای برابری. آن است که نه سیاسی چیزی برای آنها.

"زمانی که من پوشیدن پیراهن این چیزی است که من حمایت می کنند. من نه لزوما حمایت از جنبش سیاسی. که چیزی است کاملا متفاوت است بنابراین مهم است که سعی کنید به نگه داشتن آنها را از هم جدا کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب