فوق العاده خاکی است که می تواند در خانه به حیات بیگانه کشف شده در نزدیکی دانشمندان می گویند

مجموعه ای فوق العاده زمین یافت شده است در مدار یکی از نزدیکترین ستاره ها دانشمندان می گویند. سیارات می تواند د

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

مجموعه ای فوق العاده زمین یافت شده است در مدار یکی از نزدیکترین ستاره ها دانشمندان می گویند.

سیارات می تواند در میان بهترین فرصت برای یافتن حیات در خارج از منظومه شمسی, محققان کشف آنها می گویند.

سیستم مدار اطراف ستاره Gliese 887, درخشان ترین کوتوله سرخ در آسمان است. که ستاره است که حدود 11 سال نوری دور است.

فوق العاده خاکی مانند تازه یافت سیارات جرم بالاتر از زمین اما بسیار کوچکتر از یخ غول منظومه شمسی ما اورانوس و نپتون است. آنها یک هدف کلیدی در شکار برای زندگی در کرات دیگر.

چه چیزی بیشتر, تازه یافت سیارات نزدیک به منطقه قابل سکونت که در آن است بیش از حد گرم یا سرد برای آب وجود داشته باشد به صورت مایع است و می تواند سنگی سیارات.

ستاره کشف شد با استفاده از چنگ spectograph مستقر در رصدخانه جنوبی اروپا در شیلی توسط RedDots ستاره شناسان که به دنبال سیارات در اطراف کوتوله های قرمز است.

آنها قادر به استنباط سیارات در اطراف ستاره را با استفاده از یک تکنیک به نام "داپلر تلو تلو خوردن" که اجازه می دهد تا آنها را برای کوچک حرکات ستاره که ناشی از کشش گرانشی سیارات در اطراف آنها.

آنها دریافتند که این ستاره به نظر می رسد orbited توسط سیارات است که باید مدار را که به آنها در سال فقط 9.3 و 21.8 روز بر روی زمین است. که نشان می دهد این سیاره در حال حرکت به سرعت در اطراف ستاره خود را سریع تر حتی از عطارد.

Gliese 887 نیز دیمر و کوچکتر از خورشید ما به این معنی است که این سیاره می تواند بسیار نزدیک به ستاره در حالی که هنوز به طور بالقوه قابل سکونت.

اخترشناسان همچنین دریافتند که این کوتوله سرخ است که کمتر فعال تر از خورشید ما. اگر آن را به عنوان فعال ما ستاره Gliese 887 احتمالا ضربه دور اتمسفر سیارات است که آن را احاطه کرده است – اما آن آرامش نسبی به این معنی است که جهان هنوز هم می تواند خود را اتمسفر نشان می دهد که آنها می تواند به حمایت از هر زندگی وجود دارد.

بیشتر چه, روشنایی باقی می ماند نسبتا ثابت در طول زمان. که بدان معنی است که باید آن را آسان تر برای تشخیص جو از سیستم با استفاده از تکنولوژی مانند جیمز وب تلسکوپ فضایی است که توانایی به "خر خر کردن" آرایش یک جو از راه دور است.

شده است که در تبلیغ به عنوان جانشین تلسکوپ فضایی هابل کرده اند موضوع را به تعدادی از تاخیر. ستاره شناسان امیدوارند که آنها می توانید از آن استفاده کنید و دیگر تجهیزات به بررسی تازه کشف شده جهان مشابه در آنها از فاصله نسبتا نزدیک.

"این سیارات را با ارائه بهترین امکانات برای جزئیات بیشتر مطالعات از جمله جستجو برای زندگی در خارج از منظومه شمسی ما" گفت: ساندرا Jeffers از دانشگاه گوتینگن و نویسنده سرب از مطالعه.

تحقیقات جدید منتشر شده است در یک مقاله با عنوان " چند سیاره ای سیستم فوق العاده زمین در مدار درخشان ترین ستاره کوتوله قرمز GJ887 در مجله علم امروز است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن