Pergy خوک بسته بندی مارک 'واقعا گمراه کننده" در غذا خوردن سالم نقد و بررسی

بسته بندی برای Percy خوک چسبنده شیرینی فروخته شده توسط مارکس و اسپنسر شده است مارک "واقعا گمراه کننده" در یک گ

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

بسته بندی برای Percy خوک چسبنده شیرینی فروخته شده توسط مارکس و اسپنسر شده است مارک "واقعا گمراه کننده" در یک گزارش در مواد غذایی و تغذیه سالم در سراسر کشور.

ملی مواد غذایی, استراتژی دولت دستور بررسی به رهبری لئون, رستوران بنیانگذار هنری Dimbleby توصیف این کشور رویکرد به غذا خوردن سالم به عنوان یک "حرکت آهسته فاجعه" بیان کرد که اضافی 1.5 m کودکان باید با ارائه رایگان وعده های غذایی مدرسه در انگلستان است.

در حالی که آقای Dimbleby ستایش دولت به تازگی منتشر شده چاقی استراتژی که شامل ممنوعیت "فروش یک دریافت یک رایگان" ارائه می دهد در برخی از محصولات غذایی و معرفی کالری, برچسب روی منوها در رستوران او همچنین هشدار داد از آسیب "گمراه کننده بسته بندی" می تواند داشته باشد.

در آن گزارش ملی مواد غذایی استراتژی متهم صنایع غذایی از "لباس خود و محصولات خود را در غلط موجب" با استفاده از پرسی خوک شیرینی به عنوان مثال.

آقای Dimbleby اشاره کرد که در حالی که شیرینی دولت در مقابل آن بسته بندی است که آن را شامل تمام میوه طبیعی آب میوه و شیرینی قرار می گیرد "حق بچه های خود را' کمی انگشتان دست" اولین چهار مواد تشکیل دهنده ذکر شده شامل اشکال مختلف از قند و شکر از جمله شربت فروکتوز و گلوکز-فروکتوز شربت.

"من فقط فکر می کنم که درست نیست. من فکر می کنم که واقعا گمراه کننده" آقای Dimbleby خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"و در واقع زمانی که شما نگاه در مواد غذایی جهان, دلیل من انتخاب M&S است چرا که آنها باید صداقت به عنوان یکی از ارزش های خود را, اما آن را شایع در جهان مواد غذایی – شما می دانید کم چربی (مواد غذایی) است که در واقع قند بالا و یا از این و آن."

آقای Dimbleby اعلام کرد که در حالی که مدیران ارشد از شرکت های مواد غذایی نیاز به "پاسخ به فشارهای تجاری" آنها نیاز به همچنین "ارزش مبتنی بر تصمیم گیری".

"من فکر می کنم مدیران اجرائی را برای پاسخ به فشارهای تجاری, اما آنها نه گناه bobbing مورد در آبهای تجارت قادر به گرفتن هر گونه ارزش مبتنی بر تصمیم گیری," او گفت:.

"من فکر می کنم آنها نیاز به نگاهی به آنچه آنها انجام می دهند. من فکر می کنم تخته در این شرکت ها بسیار سریع اگر آنها به این سوال می تواند بدون هر گونه نیاز به قوانین و مقررات از دولت بهبود سیستم زیادی است."

او اظهار داشت: "من فکر می کنم آن زمان آنها متوجه است که آنها شده اند به قرار دادن سر خود را در شن و ماسه برای بیش از حد طولانی است."

آقای Dimbleby اضافه شده که برخی از تنقلات میوه در حال "بودن در یک روکش از خوبی" با وجود احتمالا هیچ سالم برای مصرف کنندگان "از مریخ نوار".

با اینحال ملی مواد غذایی استراتژی منجر شود گفت که او فکر نمی کند که شیرینی باید ارائه شده در بسته بندی ساده بیان کرد که اکثر مردم احساس می کنند که اجرای این اندازه گیری خواهد بود یک حرکت برای دولت است.

در ماه مه سال 2019 از آن گزارش شد که مارکس و اسپنسر ساخته شده بود آن Percy خوک محدوده 100 درصد گیاهی دوستانه بین بردن ژلاتین از دستور در پاسخ به تقاضای مصرف کننده.

در پاسخ به انتقاد از پرسی خوک بسته بندی در مواد غذایی ملی, استراتژی, گزارش, یک, Marks & Spencer سخنگو گفت: "همه محصولات ما روشن شوی به طوری که مشتریان می توانند انتخاب آگاهانه در مورد آنچه که آنها را خرید.

"ما همه پرسی خوک ساخته شده با آب میوه طبیعی و بدون رنگ های مصنوعی یا طعم دهنده ها و در سال گذشته نیز معرفی طیف وسیعی از پرسی خوک با یک سوم کمتر شکر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب