اپرا وینفری می دهد تا O جلد مجله برای اولین بار در Breonna تیلور ادای احترام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اپرا وینفری داده است تا پوشش از eponymous مجله برای اولین بار در 20 سال انتخاب ویژگی Breonna تیلور به جای.

O, The Oprah Magazine معمولا ویژگی های میزبان تلویزیون در تمام آن را پوشش می دهد.

آخرین جلد این است که یک پرتره از تیلور طراحی شده توسط الکسیس فرانکلین 24 ساله هنرمند دیجیتال.

تیلور بود به ضرب گلوله در ماه مارس این سال پس از مأموران پلیس وارد آپارتمان او در لوئیزویل کنتاکی با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر raid. بدون مواد مخدر پیدا شد و حکم جستجو مربوط به یک مظنون که زندگی می کنند نه در محل.

همراه با پوشش وینفری اختصاص یک مقاله به تیلور در مجله نوشتن در قسمت: "او درست مثل من. او درست مثل شما. و مثل هر کسی که می میرد به طور غیر منتظره او تا به حال طرح است. برنامه ریزی برای آینده و پر از مسئولیت و کار و دوستان و خنده است."

وینفری بازگو ملاقات با تیلور مادر Tamika پالمر و برجسته این واقعیت است که یکی از افسران درگیر در تیراندازی اخراج شده است در حالی که "دو نفر دیگر از افسران هنوز شغل خود را".

"Breonna تیلور 26 ساله بود. Breonna تیلور عاشق اتومبیل و درمان او 2019, Dodge Charger مانند یک دوست مورد اعتماد" وینفری می افزاید.

"Breonna تیلور عاشق مرغ هر راه شما می توانید آن را طبخ. Breonna تیلور قرار داده و سس داغ بر روی همه چیز به خصوص تخم مرغ است. Breonna تیلور قدردانی هر نوع موسیقی و رقص است که رفت. Breonna تیلور درمان تمام دوستان خود را مانند besties. Breonna تیلور بود که یک نیروی در زندگی او 20 ساله است.

"Breonna تیلور احساس معنا و هدف در کار خود را به عنوان یک اورژانس تکنسین. Breonna تیلور صرفه جویی شد به خرید یک خانه. Breonna تیلور تا به حال برنامه های. Breonna تیلور تا به حال رویاهای. همه آنها با درگذشت او در شب پنج گلوله در هم شکسته و خود را به آینده."

وینفری به پایان می رسد او مقاله با: "من گریه برای عدالت در نام او."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب