Jason Isaacs برگ یک نمایش بینندگان در بخیه با 'قابل توجه مجموعه کتاب' زوم افت

Jason Isaacs اتحاد چپ یکی از نشان می دهد بینندگان در بخیه پس از ظاهر شدن از طریق لینک ویدئو در برابر یک دیوار

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

Jason Isaacs اتحاد چپ یکی از نشان می دهد بینندگان در بخیه پس از ظاهر شدن از طریق لینک ویدئو در برابر یک دیوار موقت آیتم های طراحی شده خود را به نظر می رسد جالب است.

Guesting در بی بی سی نشان می دهد به تبلیغ فیلم جدید خود Scoob!, Isaacs دیده می شود می تواند نشستن در مقابل ورق کاغذ چسبیده به دیوار خود را با هر توصیف موارد که معمولا گرفتن چشم خود را در طول یک چت تصویری.

ورق های مطلب "قابل توجه مجموعه کتاب های" و "مرموز هنری اشیاء" دیده می شود می تواند به طور مستقیم در پشت Isaacs, در حالی که یکی دیگر از ورق جا به جا به سمت چپ خود را به عنوان خوانده شده "عکس خانوادگی".

غیر منتظره, مجریان, Kym مارش و آمل راجان نیست اذعان ورق کاغذ و یا قفسه های تزئین شده با Scooby-Doo یادگاری.

بینندگان در خانه, اما, توییتی خود را لذت.

"من فقط دیده می شود, Jason Isaacs زوم زمینه برای یکی از نشان می دهد و آن را به f***ing درخشان" نوشت: یک فرد است. "آنچه ترول."

"برخی از سیاستمداران می تواند از یادگیری @jasonisaacs اتاق پس زمینه ... محبت آن" دیگری نوشت.

دیگری افزود: "Jason Isaacs تا به حال بهترین پس زمینه از هر گونه مشهور در #TheOneShow".

بالا مشخصات ارقام در حال مصاحبه از دفاتر خود و نشان دادن خود جذاب پس زمینه در فرایند تبدیل به یک محبوب internet meme در coronavirus عصر. قابل توجه آنهایی که شامل وزیر بهداشت مت هنکاک اسپری نقاشی پرتره از ملکه و مریل استریپ را به طرز مشکوکی به قفسه های خالی.

تام هنکس ادعا کرد که در اوایل این ماه که اپل تلویزیون+ که منتشر کرده اند فیلم جدید خود تازیخواستار آن شد که تمام مصاحبه های ویدئویی انجام شده در برابر یک پس زمینه سفید به منظور جلوگیری از مصاحبه حواس پرتی. او گفت: از آن ساخته شده او را احساس می کنم مثل او در "حفاظت از شاهد برنامه".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن