تیلور سویفت به انتشار تعجب آلبوم جدید فولکلور

تیلور سویفت اعلام کرده تعجب آلبوم جدید با عنوان فرهنگ عامه. این رکوردی است که او برای اولین بار پس از سال 2019

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

تیلور سویفت اعلام کرده تعجب آلبوم جدید با عنوان فرهنگ عامه.

این رکوردی است که او برای اولین بار پس از سال 2019 را عاشقمنتشر خواهد شد امشب (23 جولای) در نیمه شب به وقت آمریکا و ساعت 5 صبح در انگلستان است.

"من خواهید بود با انتشار کل من با نام تجاری جدید آلبوم ها آهنگ من ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به" خواننده نوشت: در Instagram.

سریع نشان داد که با وجود نوشتن و ضبط آلبوم در انزوا او را به همکاری با "موسیقی قهرمانان" از او از جمله ملی هارون Dessner Bon Iver و Jack Antonoff.

"قبل از این سال" او نوشت: "من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در 'کامل' اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است. دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است."

سریع نتیجه گیری از پست خود: "که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره. عشق شما بچه ها بسیار است."

این آلبوم 16-آهنگ tracklist که شامل "غیرقانونی امور" و "زن دیوانه" نیز می توان مشاهده کامل اینجا.

این آثار هنری را نشان می دهد سویفت ایستاده در وسط یک جنگل.

سریع گفت: ساخت این آلبوم یکی از معدود چیزهایی که او برنامه ریزی شده بود در این سال بود که در واقع قادر به پیش بروید در میان coronavirus بیماری همه گیر. یکی از قابل توجه مورد در دستور کار است که لغو شده است سویفت اولین Glastonbury, عملکرد, عنوان جشنواره به تعویق افتاده است تا سال آینده.

فرهنگ عامه خواهد بود سویفت هشتمین آلبوم استودیویی پس از تیلور سویفت (سال 2006) بی باک (2008), صحبت می کنند در حال حاضر (سال 2010) قرمز (2012), 1989 (2014), شهرت (2017), عاشق (2019).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن