بعدی انگلستان زنان مدیر: جنسيت فیل نویل جایگزینی مهم نیست, می گوید: لوسی برنز

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لوسی برنز می خواهد برنده ثابت به جای فیل نویل به عنوان زنان انگلستان را مربی و اصرار جنسیتی و تجربه باید یک عامل ثانویه در جستجو برای جانشین او. نویل تنظیم شده است را در سال آینده با فدراسیون فوتبال به دنبال تعیین جانشین برای رهبری Lionesses به تاخیر قهرمانی اروپا در انگلستان در سال 2022.

دو جام جهانی برنده جیل الیس چلسی مربی اما هیز منچستر یونایتد کیسی سنگی و سابق منچستر سیتی, رئیس نیک کوشینگ باید همه توان نام برد به عنوان کلینتون به نویل. و برنز و حاکم اروپایی زنان فوتبالیست سال, معتقد است که جستجو باید محدود شود یا به یک زن و یا یک مدیر با سابقه در بازی.

برنز گفت: “من فکر می کنم در حال حاضر اکثر مدیران را ریز ریز کردن دست خود را به بخشی از تیم ما. من فکر می کنم آن را باید به یک زن ؟ هیچ. فکر می کنم من آن را به کسی که در فوتبال زنان? من واقعا فکر می کنم که. در فوتبال زنان به خصوص من فکر نمی کنم که ما می بینیم که به عنوان یک تفاوت آن است که آیا یک مرد از یک زن مدیر.

“اگر آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند بر روی زمین و آنها می تواند ما را یک تیم بهتر و سپس آنها را در و اجازه دهید بروید و برنده شدن چیزی.”

این اجرا coronavirus shutdown تضمین برنز افزود نقره به مجموعه او به عنوان Olympique Lyonnais خود اعطا شد 14 متوالی لیگ فرانسه عنوان شده است. اما انگلستان team-mate لی ویلیامسون معتقد است تصمیم مشابه برای محدود کردن WSL فصل بود “عظیم شرم” – و می تواند تاثیر منفی بر رشد زنان بازی.

آرسنال ستاره بستری در حالی که وجود دارد به نظر می رسد هیچ انتخاب دیگری آن را دشوار است به سازمان دیده بان مرد او همتایان بازگشت به آموزش های پیش از بسیار vaunted بازگشت از لیگ برتر در این هفته.

ویلیامسون گفت: “ما در موقعیت های مختلف به مردان از نظر بودجه و پول در دسترس برای هر باشگاه, بنابراین من فکر می کنم بسیاری از دختران نگران بودند در مورد پتانسیل در فصل آینده متاثر از رفتن به عقب و یا حتی امنیت خود و خانواده خود ایمنی در اطراف تست.

“من دوست دارم به عقب وجود دارد خارج وجود دارد من مطمئن هستم که بسیاری از دختران خواهد بود اما این تصمیم با بسیاری از فصول پیش رو در نظر گرفتن و مطمئن شوید که ما نمی jeopardise آنها را از رفتن به عقب. اما من فکر می کنم آن را یک شرم است که ما نه به عقب رفته اند و اگر شما را دیده ام که مردان آن را انجام دهد وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات در سراسر چرا ما نمی تواند.”

ویلیامسون و برنز شده بود و انتظار می رود به صرف تابستان پله آماده سازی خود را برای تابستان آینده را در مسابقات قهرمانی اروپا. اما با یک سال تاخیر همراه با خروج قریب الوقوع از نویل, Williamson, نگران است, فوق العاده, گام های ساخته شده توسط بازی زنان در معرض خطر هستند از آسیاب را متوقف کند.

ویلیامسون افزود: “من فکر می کنم که بزرگترین خطر از رفتن به عقب است که شما از دست دادن حرکت است که ما شده ایم ساخت. این هیچ راز که زنان بازی شده است پرش و پریدن در هر سال به ارتفاعات جدید, بنابراین من فکر می کنم که بزرگترین ترس است که ما را از دست بدهند که زمانی که ما به عقب برویم و آن را دو گام به عقب.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید