Forza Motorsport Xbox Series X
آن بوده است بیش از 15 سال پس از Forza Motorsport برای اولین بار منتشر شد و حق رای دادن گسترش فراتر از بازیکن به بازیکن ارتباط و غوطه وری تحویل از طریق دولت از هنر رئالیسم. آخرین قسط تعیین شده برای انتشار بر روی ایکس باکس سری X با تمرکز بر سرعت و قدرت. نسل بعدی پلت فرم فراهم می کند و این تیم یک فرصت برای اتصال بازیکنان به Forza جهان و به یک دیگر مانند شما هرگز قبل از دیده می شود. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.این جدید Forza Motorsport بازی ارائه می دهد ray tracing که در حال آمدن است به ForzaTech را قادر می سازد بازیکنان برای دیدن یک جهان پویا در 4K 60fps. جهان متصل خواهد شد و پویا که آیا آن سطوح اتومبیل منعکس کردن هر یک از دیگر به رنگ قوی کردن شدت دقیق پیگیری سطوح. Turn 10 Studios است به انتشار Forza Motorsport نه تنها بر روی ایکس باکس سری X اما ویندوز 10 کامپیوتر و ایکس باکس بازی منتقل می کند.

Marvel Avengers Gaming Chair Desk Office Computer Racing Chairs - Recliner Adults Gamer Ergonomic Game Footrest Reclining High Back Support Racer Leather Rocker Foot Rest
Marvel Avengers, بازی, صندلی, میز کامپیوتر اداری, مسابقه صندلی تاشو بزرگسالان پرنیان ارگونومیک بازی Footrest خمیده بالا پشتیبانی مسابقه, چرم, چوب زیر گهواره بقیه پا
  • 🎯[نهایی تجربه نشسته] - افزایش ارگونومی و راحتی صندلی تاشو. پشتیبانی مداوم برای ساعت های طولانی از نشستن صندلی راحت. پوست پسند نرم, بازی صندلی. سرد-درمان فوم حافظه, بازی, صندلی, صندلی پرنیان & پشتیبانی بازی صندلی. تست بیش از 100 ، 000 بار بازی صندلی برای بزرگسالان است. تراکم بالاتر بهتر ارتجاعی و عمر طولانی تر!
  • 🎯[بیش از یک بازی صندلی] - 180° خمیده و قفل کردن (با نام مستعار. "Can-you-do-این" ویژگی). 90° کار/ 130° آرامش بخش/ 160° تماشای یک فیلم. 180° خوابیده خمیده صندلی اداری! کج کردن و قفل کردن تابع برای این صندلی اداری ارگونومیک. تنظیم آسان با مناسب اهرم! لذت بردن از بازی با خمیده بازی صندلی!
  • 🎯[برای جدی پارسه] – تنظیم همه چیز را برای شما کامل بازی شرایط! کامل, پرنیان صندلی. 3D بازی قابل تنظیم صندلی پلی اورتان armrests برای زاویه بالا و پایین تنظیم است. زاویه-قابلیت تنظیم تکیه گاه برای تکمیل نشسته. 360 درجه مفصل گردنده صندلی کامپیوتر چند جهت چرخ. حفظ در ارتفاع مناسب!
  • 🎯[کیفیت دهه طول می کشد] - تایید کیفیت توسط مارول. قاب فولادی با 1.5 میلی متر ضخامت. همه با ضد خوردگی پوشش. حق بیمه PU چرم و کربن بازی صندلی: مقاوم در برابر خوردگی و لکه ها آب محو و خش! نایلون ABS پایه & حق بیمه PU Wheels. تمام قطعات BIFMA گواهی برای این صندلی های خمیده و بالا پشت صندلی اداری!
  • 🎯[1 سال گارانتی و تضمین] - رایگان جایگزینی برای آسیب دیده و یا قطعات معیوب در عرض 1 سال/ رایگان 30 روزه استرداد و یا تعویض. رضایت مشتری اولویت ما است. با ما بازی ویدیویی صندلی ما تضمین رضایت 100 ٪ مشتری هستند. تیم خدمات مشتری ما همیشه در اینجا برای شما! اگر شما راضی نیست با ما بازی کامپیوتر, میز صندلی ارگونومیک لطفا تماس بگیرید NEO صندلی. ما با ارائه کیفیت بازی های pc صندلی گردان صندلی و کف صندلی مسابقه صندلی کامپیوتر و صندلی!

گرفتن در پشت چرخ سریع تر از همیشه با رزومه سریع و به طرز چشمگیری بهبود یافته بار بار. با هوشمند تحویل ایکس باکس سری X به روز رسانی رایگان برای دانلود برای همه Forza Horizon 4 و صاحبان ایکس باکس بازی عبور مشترکان گفت:" مایکروسافت است.