توییتر هک: آنچه اتفاق افتاده است به حساب اوباما Elon Musk و دیگر مشخصات بالا در ارقام و چرا از آن می توانست خیلی بدتر

در توییتر شب گذشته حساب های متعدد از جمله Elon Musk, بیل گیتس و Kanye West توییتی که آنها "دادن به جامعه". میل

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

در توییتر شب گذشته حساب های متعدد از جمله Elon Musk, بیل گیتس و Kanye West توییتی که آنها "دادن به جامعه".

میلیاردرهای ظاهرا توییتی همان پیام, درخواست کاربران برای ارسال پول به یک حساب بیت کوین و می توان با توجه به دو برابر برگشت.

"شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000," پیام گفت.

اما آن را به سرعت مشخص شد که این یک کلاهبرداری است. هکرها تا به حال گرفته شده بیش از حساب برخی از توییتر برجسته ترین و مسلما قدرتمند کاربران است.

که هک کردم ؟

تعدادی از کاربران تایید شده در توییتر از دست کنترل حساب های خود را.

Elon Musk, بیل گیتس, جو بایدن, باراک اوباما, Kanye West, George Wallace, Kim Kardashian, Wiz Khalifa, وارن بافت, جف بزوس, سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و دیگران همه حساب های خود را پرینت پیام های مشابه.

چندین حساب های شرکت از جمله اپل, حال بارگذاری, وندی و میدان را نقد برنامه نیز هدف قرار دادند.

تعدادی از cryptocurrency حساب از جمله @bitcoin @ripple, @coindesk @coinbase و @binance هک شد برای ارسال یک پیام.

چه آنها پست ؟

اولین پیام به نظر می رسد از مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk حساب.

"من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19. من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!"

که پیام حذف شد و به جای دیگر: "احساس greatful [sic] دو برابر تمام پرداخت ها به من BTC آدرس!"

"شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000,"

این cryptocurrency حساب نوشته شده: "ما با همکاری CryptoForHealth و در حال دادن 5000 BTC به جامعه" و یک لینک به یک وب سایت.

که دامنه وب سایت گرفته شده آفلاین به سرعت با Kristaps Ronka مدیر اجرایی ثبت کننده نام دامنه Namesilo و گفت که آن را به حالت تعلیق در آمد "در این گزارش برای اولین بار".

حساب و سپس تغییر های bitcoin wallet آدرس به جای.

چه هدف ؟

هدف از این هکرها به نظر می رسید به سادگی به دست آوردن مالی کارگردانی ساده کاربران به سمت یک آدرس Bitcoin آنها می تواند در انتقال وجوه به.

حساب موفق به دریافت بیش از 120,000 $(£95,600). در برخی از نقطه نیمی از این پول را از حساب برداشت شود.

نام 'Cryptoforhealth شد همچنین ثبت نام در Instagram, شده و یک پیام گفت: "این یک حمله خیریه. پول خود را به پیدا کردن راه خود را به جای حق."

همچنین بنا به گزارش یک سری از پیام های مخفی در معاملات که به عنوان خوانده شده: "فقط به عنوان خوانده شده تمام/معامله خروجی به صورت متن/شما را به خطر هنگام استفاده از بیت کوین/برای توییتر خود بازی/بیت کوین قابل ردیابی/چرا Monero".

Monero یک سکه بیشتر با ویژگی های حفظ حریم خصوصی از بیت کوین است و ظاهرا cryptocurrency انتخاب برای کلاهبرداران و کاربران از وب تاریک.

ممکن است کلاهبرداران امیدوار بودند برای هدایت کاربران بیت کوین به تعویض به جایگزین cryptocurrency.

Cryptocurrencies با ارزش تر بیشتر کاربران با استفاده از آنها.

قیمت Monero cryptocurrency آیا افزایش طول هک توسط 4.66 درصد به $71.04 هر سکه.

چه توییتر انجام دهید ؟

در حدود ساعت 10.45, توییتر, را در حساب رسمی توئیتر خود نوشت: "ما آگاه هستند از امنیت و حادثه تأثیر حساب در توییتر. ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی."

برای لحظه ای کوتاه این شرکت متوقف شد و همه کاربران تایید شده از به tweeting به منظور توقف گسترش اومدی.

"روز سخت برای ما در توییتر. همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است. ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما یک مطلب کامل درک دقیقا همان چیزی است که اتفاق افتاده است" توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی نوشت.

"ما تحقیقات مربوط به امنیت حادثه هنوز ادامه دارد اما ما خواهید بود به ارسال به روز رسانی از @TwitterSupport با جزئیات بیشتر به زودی. در ضمن من فقط می خواستم بگم که واقعا متاسفم برای این اختلال و نا امیدی این حادثه باعث شده است که مشتریان ما" گفت: توییتر محصول رئیس Kayvon Beykpour.

چگونه این اتفاق می افتد ؟

با توجه به یک موضوع از توییتر رسمی پشتیبانی از حساب های شرکت شناسایی هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که هدفمند توییتر کارکنان.

این کارکنان به حال دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار و استفاده می شود که دسترسی به کنترل با مشخصات بالا حساب.

با توجه به مادربرد که بنا به گزارش صحبت و به کسانی که در پشت کلاهبرداری به شرط ناشناس ماندن افراد "با استفاده از یک هرزه است که به معنای واقعی کلمه انجام همه کار را برای ما" پرداخت توییتر کارمند برای دسترسی به.

با این حساب به نظر می رسد به خطر افتاده است با تغییر آدرس ایمیل مرتبط با باری.

نقض داده ها نظارت و پیشگیری از سرویس تحت نقض توییتی یک تصویر از ابزار توییتر نشان دادن دسترسی به حساب کاربری @binance.

تحت نقض متوقف شد برای 12 ساعت و جیر برداشته شد. توییتر سخنگوی گفت که "طبق قوانین ما, ما در حال اقدام در هر خصوصی اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته شده در توییت".

آنچه که می تواند اتفاق افتاده است ؟

میزان قدرت هکرها تا به حال دسترسی به این است که مسلما بی سابقه است.

Rogue توییتهایی توانایی بر بازار سهام است. زمانی که Elon Musk توییتی که او تسلا خصوصی برای 420 دلار در هر سهم کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) او را متهم کرد از تقلب.

"مشک انتشار این توییت در وسط روز رسمی معاملات بازار است. بلافاصله پس از این توییت حجم معاملات و قیمت سهام تسلا مشخصی" SEC شکایت بخوانید.

با کنترل از بیل گیتس, جف بزوس و اپل حساب هماهنگ سری از توییت می تواند شوکه صنعت فن آوری در هر تعداد از راه.

و همچنین بهره مندی از هک افراد می تواند با استفاده از نفوذ خود به استوک بحث سیاسی و یا تلاش برای تغییر مسیر انتخابات آینده.

کنترل بیش از, جو بایدن, باراک اوباما و Kanye West به حساب می توانستند تاثیر جدی در نوامبر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

"این بد است در جولای 15, اما می توان بی نهایت بدتر در نوامبر 3" گفت: آدم Conner, معاون رئیس جمهور برای سیاست های فن آوری در مرکز آمریکا پیشرفت لیبرال فکر می کنم تانک.

آقای بایدن حساب می توییتی که دموکرات نامزد حذف شد از نژاد و یا آقای اوباما حساب می توییتی حمایت از رئیس جمهور تهمت یا تقویت این ادعا اغلب ساخته شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن (بدون مدارک) که رئیس جمهور اوباما شنود گذاشته برج ترامپ.

غرب در همین حال به تازگی کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری پس از اعلام پیشنهاد خود را دو هفته قبل از. هکرها می تواند پیشنهاد کرده اند که غرب در حال اجرا بود دوباره حمایت از آقای بایدن و یا رئیس جمهور تهمت تشویق مردم به رای دادن و یا هر تعداد از دیگر اقدامات است.

برخی از کارشناسان امنیتی بر این باورند که بیت کوین کلاهبرداری می تواند یک پوشش برای چیزی مخرب تر است.

"اگر هکرها دسترسی دارند به باطن از توییتر و یا دسترسی مستقیم به پایگاه داده وجود دارد هیچ چیز به طور بالقوه توقف آنها در pilfering از اطلاعات علاوه بر استفاده از این توییت-کلاهبرداری به عنوان یک حواس پرتی گفت:" مایکل Borohovski مدیر مهندسی نرم افزار در امنیت شرکت Synopsys.

توییتر گفته است که هنوز برخی اقدامات دیگر هکرها گرفته اند ممکن است.

"ما به دنبال چه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را" این شرکت اعلام کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب