اگر شما به دنبال یک بانک جدید یکی واقعا خوب شاخص از اینکه شما خوشحال خواهید بود یا نه این است که چگونه آن زمان مشتریان در مورد آن احساس.

پول متخصص Clark Howard شده است یک فن بزرگ آنلاین بانک ها و اسناد خود را از بسیاری از مزایای بیش از سنتی بانک ها. یک گزارش جدید پشت کردن کلارک احساسات.

J. D. Power 2020 آمریکا مستقیم بانکی رضایت مطالعه نشان می دهد که موسسات مالی دریافت نمرات بالا از افرادی که بانک با آنها.

در اینجا کلید برخی از یافته های حاصل از این گزارش که در اصل تعریف مستقیم بانک ها به عنوان کسانی که ارائه خدمات از راه دور یا مجازی:

  • چارلز شواب بانک تاپ در رضایت کلی در میان مستقیم بانک برای دومین سال متوالی
  • E*TRADE بانک زمین #2 در این رتبه بندی در حالی که بانک های دیگر رتبه زیر متوسط صنعت

مطالعه حاضر در سال چهارم آن است که بر اساس پاسخ های انجام شده در ماه دسامبر 2019-ژانویه 2020 از 3,147 مستقیم مشتریان بانک است. این نمرات بر اساس یک 1000 نقطه در مقیاس.

در اینجا مستقیم بانک مشتریان خوشحال ترین با توجه به J. D. Power:

مشتریان: این بهترین مستقیم بانک ها در سال 2020

چارلز شواب بانک 875
E*TRADE بانک 869
صنعت میانگین 864
کشف بانک 863
سرمایه یک 854
متحد بانک 853
دولت مزرعه بانک 843
TIAA بانک 802
Axos بانک 782
USAA (با نام تجاری واجد شرایط نیست; نه دیدار با مطالعه معیارهای جایزه) 887

اگر چه یافته های این مطالعه نشان می دهد که مستقیم بانک ها به طور کلی بهتر از بانک های سنتی سابق است برخی از مسائل وقتی که می آید به تماس با مرکز ارتباطات است.

“در حالی که مستقیم به بانک ها ارائه رضایت مشتری بالا آنها را با چالش های در زمینه های کلیدی مانند تماس با مرکز عملیات مشتری جدید onboarding و سازگار دیجیتال نامزدی” گفت: باب Neuhaus, معاون رئیس جمهور از خدمات مالی هوش در J. D. Power.

Neuhaus گفت: بهداشت جهانی بحران باعث می شود تعامل مشتری که بسیار مهم تر است این روزها.

“گرفتن فرمول راست بر روی خدمات به مشتری و مشتری ارتباطات خواهد بود به خصوص مهم است که مستقیم بانک ها ادعا می کنند با خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر در نظر حساب نگهداری و به طور قابل توجهی کاهش نرخ بهره و محیط زیست,” او اضافه شده است.

تبلیغات

علاقه مند به دیجیتال بانکی بدون همه آشغال هزینه ؟ اطلاعات بیشتر در مورد بهترین بانک های آنلاین در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im