دوستان star Lisa Kudrow می گوید جنیفر آنیستون نشان می دهد در سمت چپ او با تعهد موضوع'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Lisa Kudrow می گوید دوستان خود را با سمت چپ یک "تعهد موضوع" ساخته شده است که آن را سخت به درگیر شدن با دیگر تلویزیون را نشان می دهد در سراسر بقیه زندگی حرفه ای او.

این بازیگر به ارمغان آورد تا این موضوع در یک چت تصویری با جنیفر آنیستون برای انواع.

آنیستون درخواست شد Kudrow که آیا او ترجیح میدهد به کار "از زمین" در یک برنامه و یا اینکه آیا او می خواهم و نه "مهمان عضو خانواده" از "در حال حاضر تشکیل خانواده" یعنی پیوستن به تاسیس بازیگران.

"من دوست دارم که مهمان اعضای خانواده برای هم. زمانی که من تولید خود من چیزی که متفاوت اما من یک تعهد موضوع از دوستانبه صداقت با شما" Kudrow گفت.

آنیستون sympathised گفتن Kudrow: "فقط ترس از ارتکاب به چیزی چون هیچ چیز خواهد بود به خوبی به عنوان دوستان? من درک می کنم."

Kudrow سپس تصریح کرد: "دوستانآن را مانند " من این چنین کار سخت را برای 10 سال است.' این که نیست.

"این است که من می دانم که نشان می دهد کار می کرد چرا که همه ما متعهد به هر یک از دیگر بیش از حد. آن را فقط ارتکاب به نقش ارتکاب به یک قرارداد. همه ما هنوز هم عاشق یکدیگر. ... به همین دلیل است که کار می کرد."

Kudrow که به تصویر کشیده Phoebe Buffay بیش از نشان می دهد 10 فصل گفت که او احساس نمی کند او می توانید "انجام دهید که دوباره" – و قصد ندارد به.

هر دو آنیستون و Kudrow تنظیم شده برای شرکت در یک برنامه ریزی دوستان تجدید دیدار با سایر سابق شرکت ستاره – کورتنی کاکس, Matt LeBlanc, دیوید شویمر و Matthew Perry.

مراسم ویژه قرار بود منتشر شود ممکن است در زمان برای HBO Max را راه اندازی کرده اند به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدیران در حال حاضر به دنبال به فیلم آن را در ماه اوت در صورتی امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب