ناسا ماموریت مریخ: انگلستان دانشمندان برای انتخاب قطعات از سطح سیاره سرخ را به زمین

دانشمندان برای انتخاب قطعات از مریخ است که یک روز آورده شود بازگشت به زمین است. محققان امیدوارند که مطالعه نمو

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

دانشمندان برای انتخاب قطعات از مریخ است که یک روز آورده شود بازگشت به زمین است.

محققان امیدوارند که مطالعه نمونه های سنگ و خاک از سطح آن می تواند کمک به آنها نگاه برای زندگی در سیاره سرخ.

ناسا مریخ ، misssion برنامه ریزی برای راه اندازی در پنجشنبه حمل رور که اکتشاف سطح. آن است که فقط یکی از سه صنایع دستی به مجموعه ای خاموش در تابستان "مریخ" به عنوان ماموریت از امریکا چین و امارات متحده عربی همه امکان استفاده از مفید تراز سیارات به مجموعه ای از مطالعه ما همسایه.

دانشمندان در کالج امپریال لندن و موزه تاریخ طبیعی کمک خواهد کرد که ناسا پشتکار رور را انتخاب کنید مریخی نمونه آورده بازگشت به زمین به عنوان بخشی از ماموریت خود را برای پیدا کردن باستان زندگی میکروبی

Jezero دهانه 28 مایل (45کیلومتر) گسترده مقصد پشتکار شامل رسوبات باستانی دلتای یک محل که در آن شواهدی از زندگی گذشته می تواند حفظ شود و اگر آن را تا کنون وجود داشته است در این سیاره است.

استاد Sanjeev Gupta از امپریال کمک خواهد کرد که ناسا نظارت بر ماموریت عملیات از یک علم و مهندسی نقطه نظر.

او گفت: "این بسیار مهم است به درک آنچه در مریخ آب و هوا بود در اوایل مریخ' تاریخچه و اینکه آیا آن را قابل سکونت برای زندگی است.

"این اطلاعات استفاده خواهد شد برای کمک به ما در تعریف بهترین نقاط برای جمع آوری نمونه های سنگ برای آینده بازگشت به زمین است.

"آزمایشگاه تجزیه و تحلیل از چنین نمونه ای در زمین ما را قادر جستجو برای مورفولوژيک و شیمیایی امضا باستان زندگی در مریخ و همچنین پاسخ به سوالات کلیدی در مورد مریخ زمین شناسی تکامل است."

پروفسور مارک Sephton همچنین از امپریال کمک خواهد کرد که شناسایی نمونه از مریخ که می تواند حاوی شواهدی از زندگی گذشته است.

او گفت: "من امیدوارم که این نمونه ها ما را انتخاب کنید و بازگشت کمک خواهد کرد که نسل فعلی و آینده از دانشمندان در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون وجود دارد زندگی در روی سیاره سرخ.

"با دقت انتخاب نمونه از مریخ ما می تواند کشف کنند که تاریخ حیات بر روی زمین است و نه منحصر به فرد در جهان است."

استاد کارولین اسمیت از موزه تاریخ طبیعی را مطالعه کانی شناسی و ژئوشیمی از سنگ های مختلف موجود در دهانه.

Dr Keyron Hickman-Lewis, که در حال آماده شدن برای پیوستن به این موزه را مطالعه palaeoenvironments رسوبی افق در معرض در Jezero دهانه و پتانسیل برای امضا باستان زندگی میکروبی حفظ شود.

Dr Hickman-لوییس گفت: "مریخ احتمالا ما ارائه بهترین شانس یافتن حیات در نقاط دیگر منظومه شمسی و واقعیت این است که مریخ در 2020 قصد دارد برای آماده سازی نمونه برای نهایی بازگشت به زمین به ما می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای کشف اثری که به زندگی. "

ناسا پشتکار رور و به تازگی راه اندازی درهم امید ماموریت خواهد فروغ دنباله دار پیش از راه اندازی از انگلستان ساخته شده روزالیند فرانکلین رور به علت انفجار به فضا در سال 2022.

این روزالیند فرانکلین مریخ نورد ساخته شده بود که توسط Airbus در استیونج, Hertfordshire, قادر خواهد بود به دریل 6.5 فوت (2 متر) زیر سطح جمع آوری نمونه ها از مناطق تحت تاثیر قرار نمی تابش.

پشتکار را حمل ابزار بشود به جستجو برای کربن بلوک های ساختمان از زندگی و دیگر میکروب ها و به بازسازی تاریخ زمین شناسی سیاره سرخ.

این ابزار تجزیه و تحلیل نمونه ها از سطح, با انتخاب نمونه های جمع آوری شده توسط حفاری را به 2.8 در (7 سانتی متر) و سپس مهر و موم شده در لوله های ویژه و ذخیره شده بر روی مریخ نورد.

زمانی که مریخ نورد می رسد یک محل مناسب آن را رها لوله در سطح مریخ جمع آوری می شود توسط یک بازیابی آینده ماموریت که در حال حاضر در حال توسعه.

نمونه واکشی مریخ نورد در حال طراحی و توسعه توسط ایرباس را جمع آوری نمونه و آنها را به ناسا مریخ صعود خودرو.

ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) دانشمندان در حال برنامه ریزی چگونه نمونه خواهد بود سرپرستی خود بازگشت.

این مریخ نورد همچنین حمل نبوغ مریخ هلیکوپتر که پرواز در مسافت های کوتاه و علائم اولین تلاش در صفحه کنترل پرواز بر روی یک سیاره دیگر.

اگر آزمون هلیکوپتر موفق آن می تواند منجر به بیشتر پرواز پروب در سیارات دیگر است.

پشتکار نیز محاکمه فن آوری برای کمک به فضانوردان آینده اعزامی به مریخ است.

این شامل تست یک روش برای تولید اکسیژن از جو مریخ و شناسایی دیگر منابع مانند زیرسطحی آب.

سو هورن رئیس اکتشافات فضایی در انگلستان آژانس فضایی گفت: "این شگفت انگیز است که ما در حال انجام اولین مرحله از یک توالی از ماموریت به جمع آوری نمونه از مریخ و بازگشت آنها به زمین است."

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب