بوروسیا دورتموند حاضر به فروش Jadon سانچو به منچستر یونایتد 'به صورت قیمت مناسب'

بوروسیا دورتموند در حال حاضر اجازه دهید به Jadon سانچو رفتن به منچستر یونایتد "با قیمت مناسب" اگر چه احساس نها

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

بوروسیا دورتموند در حال حاضر اجازه دهید به Jadon سانچو رفتن به منچستر یونایتد "با قیمت مناسب" اگر چه احساس نهایی روز یکشنبه روز می تواند به مقدار حد انتظار انتقال.

در حالی که همه طرف ها با اعتماد به نفس یک معامله انجام می شود برای انگلستان ستاره این تابستان صلاحیت لیگ قهرمانان باقی مانده گراند اخطار و هنوز هم می تواند تاثیر آن را تا حد زیادی.

سانچو اردوگاه شده مصر که حضور در اروپا را برتر رقابت نزدیک به یک معامله شکن است که یکی از دلایل معامله شده است انجام نشده است.

در حالی که ایالات خواهد بود, امیدوار, آنها هنوز هم می تواند دریافت این بازیکن حتی در صورت آنها در پایان پنجم و یا موفق به پیروزی در لیگ اروپا, آن را هنوز هم پیچیده تر شدن مذاکرات است.

برای یک باشگاه انگلیسی را صرف قدرت تحت تاثیر قرار خواهد و آن را ممکن است تغییر ماهیت معامله. منابع در آلمان می گویند دورتموند محفوظ در مورد این وضعیت به خصوص پس از سلسله مراتب به این نتیجه رسیده اند که در این تابستان می تواند مدت زمان مطلوب به فروش سانچو به بالاترین قیمت. وجود اعتقاد به این که بازار به زودی می تواند تخلیه, پایین آوردن هزینه ها به طوری نگه داشتن او می تواند یک خطر در این زمینه است.

دورتموند در حال حاضر شروع به کار بر روی یک معامله برای Werder Bremen را Milot Rashica که اجازه می دهد جود بلینگهام گام به این تیم بود مبهوت. هر دو را جایگزین سانچو.

یک قیمت واقعی هنوز به توافق با ایران انتظار می رود برای ورود به مذاکرات در یک پایه هزینه £55m اگر چه با یک سری از جملات و شرطی که در نهایت آن را تا به بیش از £80m.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب