با صفحه اصلی بهبود (persian) فصل در جریان بسیاری از آمریکایی ها به دنبال به صنوبر تا جایی که آنها زندگی می کنند. یکی از بهترین راه برای انجام این کار با اضافه کردن یک کت تازه رنگ را به خانه خود را.

به تازگی منتشر شده J. D. Power 2020 رنگ رضایت مطالعه نشان می دهد که خانه رنگ و رنگ فروشان که مشتریان شادترین و Sherwin-Williams می شود نمرات بالا در سراسر چند دسته.

مشتریان عاشق این داخلی و خارجی رنگ برای سال 2020

J. D. Power انجام شد در ژانویه سال 2020 گرفته و از پاسخ 5,631 مشتریان که خرید و استفاده داخلی و خارجی رنگ و همچنین به عنوان بیرونی لکه بیش از سال گذشته است. این رده بندی بر اساس 1000 نقطه در مقیاس با شماره های بالاتر بهتر است.

مطالعه منتشر شده در پشت سر هم با یک J. D. Power پالس بررسی نشان داد که 44 درصد از پاسخ دهندگان نشان داد که آنها تا به حال نقاشی چندی پیش و برنامه ریزی برای انجام این کار دوباره در 90 روز.

بیایید نگاهی به در رتبه بندی داخلی و کار راه ما را به بیرونی لکه ها و در نهایت خرده فروشان.

فهرست مطالب

بهترین رنگ داخلی برای خانه خود را

Sherwin-Williams 867
بنجامین مور 863
BEHR 860
بخش متوسط 856
Valspar 849
هلندی پسر بچه 844
Glidden 834

وقتی که می آید به نقاشی اتاق در داخل خانه خود طراحان داخلی به نفع ساده رنگ ها به خصوص رنگ های خنثی. اگر شما به دنبال برای تست بازار آن سایه نیز ممکن است کمک به شما به فروش خانه خود را سریع تر.

حال بیایید نگاهی به آنچه که مشتریان دوست داشتم در رنگ خارجی با توجه به J. D. Power مطالعه:

بهترین رنگ خارجی برای خانه شما

Sherwin-Williams 876
بنجامین مور 861
بخش متوسط 859
BEHR 858
هلندی پسر بچه 854
Valspar 851
Glidden 835

البته راه بیشتر وجود دارد به حق انتخاب رنگ خانه از رنگ و یا نام تجاری.

اگر شما رنگ قسمت بیرونی خانه خود را یکی از سوالات کلیدی شما می خواهید به در نظر گرفتن که آیا این پایان می تواند در حالی که بدون محو شدن. بیایید نگاهی به رتبه بندی برای خارجی لکه:

بهترین نمای خارجی رنگ آمیزی برای خانه شما

Sherwin-Williams 850
زنگ-Oleum 843
BEHR 839
بخش متوسط 837
المپیک 831
تامپسون WaterSeal 820

شما ممکن است تعجب آنچه در فروشگاه ها مشتریان خود را برای خرید رنگ از. در اینجا خرده فروشان که به ثمر رساند بهترین و با توجه به J. D. Power:

تبلیغات

بهترین رنگ فروشان

Sherwin-Williams 868
بنجامین مور فروشگاه رنگ 856
Menards 845
بخش متوسط 842
لاو 839
The Home Depot, 836
Walmart 759

این رتبه بندی هستند یک منبع بزرگ برای افرادی که ممکن است مطمئن نیستید در مورد که در آن برای شروع وقتی که می آید به خانه رنگ می گوید: Christina کولی مدیر خانه @تمرین در J. D. Power.

“صفحه اصلی بهبود انجام آن را خودتان به طور فزاینده ای به دنبال وب سایت برای کمک به آنها در پیدا کردن بهترین محصولات رنگ به ارائه چشم انداز خود را و سپس به دنبال خرده فروشان برای راهنمایی برای اطمینان از موفقیت” او می گوید: در انتشار اخبار.

گذشته از نقاشی شما ممکن است علاقه مند در دیگر پروژه های DIY در اطراف خانه. در اینجا چگونه پول متخصص کلارک هوارد redid خود پاسیو کف خود را.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im