Shein عذرخواهی تبلیغات اسلامی نماز تشک به عنوان یونانی "موجدار کردن فرش"

مد و homeware خرده فروش Shein است عذر خواهی کرد برای فروش شرعی تشک برچسب "حاشیه تر و تمیز" یا "tassel تر و تمی

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

مد و homeware خرده فروش Shein است عذر خواهی کرد برای فروش شرعی تشک برچسب "حاشیه تر و تمیز" یا "tassel تر و تمیز" یونانی فرش در وب سایت خود را.

تشک که retailed برای £14 شامل تصاویری از Kabaa; سیاه و سفید ساختمان در مرکز مکه در نظر گرفته شود مقدس ترین مکان برای مسلمانان در سراسر جهان است.

تشک فروخته شد با هیچ اشاره ای به اسلام و یا اهمیت نماز تشک, در, دین, پیشرو مشتریان به متهم با نام تجاری فرهنگی تخصیص و نسبت به مسلمان مشتریان.

یک مشتری گفت: "You کردم به شوخی. SHEIN واقعا گرفتن نماز تشک و reselling آن را شبیه به این ؟ نماز تشک??????? به عنوان فرش?"

انتقاد رشد در رسانه های اجتماعی در آغاز ماه ژوئیه قبل از Shein در نهایت به صدور یک عذرخواهی به آن 11m Instagram followers on 7 جولای.

اسلاید اول می گوید: "ما در حال ببخشید!" با یک قلب emoji به دنبال یک اسلاید با یک بیانیه.

آن آغاز می شود: "برای جامعه ما – ما ساخته شده یک اشتباه جدی به تازگی با فروش نماز تشک به عنوان قالیچه های تزئینی در سایت ما.

"ما درک می کنیم این بود که بسیار توهین آمیز نظارت و واقعا متاسفم. پس از آن بود که توجه ما به ارمغان آورده ما بلافاصله حذف محصولات از سایت ما و خواسته ما فروشنده برای جلوگیری از فروش به دیگران است."

جهانی با نام تجاری گفت: در حال حاضر با تشکیل یک "محصول نقد و بررسی کمیته" شامل کارکنان از "فرهنگ ها و ادیان مختلف" برای اطمینان از اشتباه مشابه ساخته شده است.

آن را ادامه می دهد: "به عنوان یک نام تجاری جهانی ما نذر برای انجام یک کار خیلی بهتر در آموزش خودمان را در فرهنگ های مختلف ادیان و سنت به ما اطمینان جامعه متنوع است که مورد احترام و افتخار.

"ما از صمیم عذرخواهی به همه آنها ما صدمه دیده است و جرم و امیدواریم که ما می تواند کسب و بخشش خود را."

ارسال شده در دوست game, 7,000 بار اما برخی از آنها هنوز هم نا امید که آن را به خود گرفته است یک حادثه به نام تجاری متعهد به متنوع از جمله کارکنان در محصول مشاوره.

یکی گفت: "در حال حاضر شما می خواهید به استخدام افراد با تنوع? آیا ما گفت: شما بچه ها را به انجام این کار ؟ اما در حال حاضر شما فقط این کار را فقط به خاطر اینکه شما واکنش? دلقک s**t."

این برای اولین بار سریع-مد خرده فروش به متهم فرهنگی تخصیص بودجه در سال های اخیر است. در سال 2019 PrettyLittleThing مورد انتقاد قرار گرفت برای طراحی یک "شرقی" مجموعه بر اساس سنتی چینی ،

مجموعه آگهی های Little Mix, متهم شد که "fetishing" زنان آسیایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im