Naya Rivera, سابق, شوهر, Ryan دورسی پرداخت می شود در حال حرکت ادای احترام به اواخر Glee ستاره بعد از او غرق در طول یک سفر با قایق خود را با چهار سال.

این بازیگر 33 رفت گمشده در دریاچه Piru در جنوب کالیفرنیا در 8 جولای. بدن او بهبود در 13 جولای.

پلیس بر این باورند ریورا تبدیل شده اند ممکن است خسته در حالی که شنا کردن در این دریاچه است. مرگ او اعلام شد یک اتفاقی غرق شدن توسط مقامات.

دورسی همچنین یک بازیگر ازدواج ریورا در سال 2014 است و از پدر به پسر Josey Hollis که داشت آسیبی در اجاره قایق پس از مادرش ناپدید شدن است. دورسی و ریورا طلاق در سال 2018 است.

“من نمی توانم باور این است که زندگی در حال حاضر” دورسی گفت: در بیانیه ای به Instagram. او یک عکس از ریورا cuddling Josey و نشان داد که او و Josey رفته بود شنا با ریورا روز قبل از او درگذشت.

“این بسیار ناعادلانه وجود دارد نه به اندازه کافی از کلمات برای بیان سوراخ سمت چپ در همه قلب,” او نوشت. “من نمی توانم باور این است که زندگی در حال حاضر. من نمی دانم اگر من تا به حال به آن اعتقاد دارند.”.

“شما فقط در اینجا… ما فقط در پشت شنا با Josey روز قبل از. زندگی فقط عادلانه نیست,” او ادامه داد.

“من نمی دانم چه بگویم…من خدا را شکر زمان ما و ما در سفر است که ما را گرد هم آورده و به ما شیرین ترین و مهربانترین هوشمند پسر کوچک ما همیشه می تواند امید.”

“من به یاد داشته باشید گاهی اوقات شما استفاده می شود به من اذیت: ‘Ryan شما می توانید جلوگیری از ضربه محکم و ناگهانی چت!’ هاها,” او اضافه شده است.


“من خوشحالم که من نمی گوش دادن به شما به خاطر من صدها و احتمالا هزاران جرقه بزند و ویدئوها که Josey را برای همیشه لطفا برای و می دانم که او خورد و او را دوست داشتم بیشتر از زندگی و چقدر جالب ما هم به عنوان او رشد می کند.

“زندگی همه چیز در مورد خوب و بد اما با Josey باعث بد کمی کمتر چون بخشی از شما همیشه با ما خواهد بود. او را هرگز فراموش نکنید که او از کجا آمده. ما از دست شما. ما همیشه شما را دوست دارم. عشق شما Meep.”

دورسی همچنین زمان برای تشکر از کسانی که تا به حال ارسال پیام های حمایت از خانواده اش.

ریورا سابق Glee شرکت ستاره Amber Riley and Chris Colfer در میان کسانی که برای ادای احترام به این بازیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de