Kasper Schmeichel دفاع زیر آتش David de Gea میان 'خطرناک روایت' در اطراف منچستر یونایتد دروازه بان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لستر سیتی دروازه بان Kasper Schmeichel می گوید انتقاد مسطح بودن در منچستر یونایتد همتای David de Gea ساختمان شده است "خطرناک روایت".

خواستار De Gea می شود کاهش یافته و رشد کرده اند پس از 29 سال به اشتباه در ایران به نیمه نهایی جام حذفی با شکست چلسی هفته گذشته با دین هندرسون حمایت را بیش از پس چشمگیر وام املا در شفیلد یونایتد.

لستر در حال تنظیم برای دیدار با ایران در روز یکشنبه و Schmeichel گفت: پوشش رسانه ای از De Gea اجراهای می تواند به بینندگان تصور اسپانیولی شد به طور مداوم به اشتباه.

"که گاهی اوقات بسیار خطرناک روایت چون همه از ناگهانی شروع می شود ساختمان حرکت و برای کسی مثل دیوید من واقعا احساس می کنید برای او و چون او شده است, باور نکردنی برای بسیاری از سال و هر دروازه بان می رود از طریق دوره [از فرم فقیر]," Schmeichel گفت.

"وجود دارد و فشار زیادی نیز به این معنا است که شما در حال حاضر یک انگلستان دروازه بان [هندرسون] آینده از طریق و آن را دوست دارم یا نه, در این کشور که زمانی که شما یک دروازه بان انگلیسی است که به معنای بسیار و آنها تمایل به ساخت آنها را.

"من واقعا امیدوارم که برای کسی مثل هندرسون که تا به حال یک فصل شگفت انگیز است که او می تواند اجازه داده می شود به منظور توسعه.

"من امیدوارم که او می شود یک فصل دیگر شاید دو در شفیلد یونایتد و راه او را انجام داده و سپس او آماده خواهید بود," او گفت:.

"اما در حال حاضر De Gea است که هنوز هم در سطح جهانی دروازه بان. این تنها موقعیت و کسانی که حاشیه بازی شما در ... شما به سادگی نمی تواند اشتباهات را به خاطر خواهید بود."

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب