تجزیه و تحلیل این: به همین دلیل است که درمان در تلویزیون چندان دور از ذهن?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یکتی عاطفی اوج من ممکن است شما را از بین ببرد's قسمت نهم من در سراسر یک انحراف است که من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد. این طول می کشد محل در وسط یک شب هنگامی که شخصیت Arabella یابد و خودش را در آستانه یک بحران را نشان می دهد و در آنچه به نظر می رسد او درمانگر خانه برای یک مطالعه نیمه شب جلسه. "شب درمانی؟" من فکر می کردم نیم انتظار این صحنه به سرعت آشکار خود را به عنوان نوعی از استعاره توهم یا رویای دنباله. اما آن نبود. که از اینجا گرفتن درمانی در وسط شب ؟ که در آن مرزهای?

در برخی از نقطه در صحنه وجود دارد ضعف اذعان است که این غیر معمول است – Arabella عذر خواهی برای "تبدیل" که او درمانگر پاسخ می دهد که "اورژانس خط" است. این به من زده به عنوان فوق العاده عجیب و غریب. بله در خیلی موارد نادر ممکن است که درمانگران اجازه می دهد این نوع از جلسه اضطراری (مجزا از بحران خطوط). اما اشتباه نکنید در زمینه دنیای واقعی تاب در درمانگر خود را در صحنه و لباس هالووین شما پس از شکست شب خواهد بود بسیار بسیار غیر معمول است.

این صدا ممکن است مانند یک خرده حیوان خانگی غرض اما هر زمان که من می بینم این نوع از چیزی که در تلویزیون آن را می سازد من فریاد در صفحه نمایش. به عنوان کسی که تا به حال بسیاری از درمان یک درمانگر برای یک مادر, مطالعه روانشناسی و مشغول به کار در یک رفاه نقش من اذیت زمانی که من دیدن ضعیف گمراه کننده توصیفاتی از درمان در فرهنگ پاپ – و من ممکن است شما را از بین ببرد قطعا نه تنها مجرم.

در سال گذشته Insider منتشر شده قطعی رتبه بندی تلویزیون درمانگران "از حداقل به احتمال زیاد به احتمال زیاد به خراب کردن بیماران خود را زندگی می کند". هدایت نظرات واقعی زندگی درمانگران اعتبار درام The Sopranos کرایه بهترین از 16 نمایندگی های رتبه بندی ارزیابی – در بخشی به دلیل درمانگران احساس کردند که نشان می دهد می شود به آجیل و پیچ و مهره از درمان نشان دادن کلیدی از شیوه های مانند مرز-تنظیم (که به وضوح وجود ندارد و در من ممکن است شما را از بین ببرد's نیمه شب قرار ملاقات گذاشتن).

برای من نود آمریکایی طنزهای Frasierکه به پیروی از زندگی دو روانپزشک برادران یکی از خود من عجیب و غریب در دوران کودکی مورد علاقه های شما تا حدودی چون من علاقه مند بود و در راه آن را در واقع به تصویر کشیده درمانی است. بله, آن را هنوز هم در زمان خلاق مجوز و اغلب سعی کمدی از روانشناسی و روانپزشکی. آن را هم دوست داشتم یک شوخی در مورد فروید. اما بسیاری از قسمت های گوشت را اخلاقی و معنوی conundrums که هر دو درمانگران و مشتریان می توانند با ارائه در این فرآیند است. این هم چیزی است که من دوست داشتم در مورد 2005 فیلم نخستکه مریل استریپ در نقش یک درمانگر در اخلاقی اتصال زمانی که او می یابد که او مشتری است و دوستیابی پسر او.

دیگر کمدی اقدام به نشانی چگونه اخلاق را به اتاق درمان بیش از حد, اما ناشیانه و غیر واقع بینانه. در How I Met Your Motherوجود دارد یک کل plotline که در آن اخبار لنگر Robin Scherbatsky به پایان می رسد تا آشنایی درمانگر. این plotline نیز می شود لمس در انجمن آموزش و پرورشکه در آن شخصیت اوتیس درمانگر پدر پلیس با یک مشتری در یک جلسه. واگذاری یک پدیده موجب آن مشتریان می تواند انتقال و پروژه احساسات – و در برخی از موارد توسعه جاذبه – خود را نسبت به درمانگر نیست یک پدیده غیر معمول اما روابط عاشقانه یا جنسی بین درمانگر و مشتری به شدت غیر اخلاقی و نقض فقط در مورد هر کد اخلاق است که وجود دارد.

فراتر از این جدی مجرم وجود دارد زیرکانه استعارههای و overplayed نمایندگی از درمانگران در تلویزیون. در اواسط 20-گی سیاه و سفید "بانوی درمانگر" تبدیل شده بود چنین محبوب مثالی در هر دو آمریکایی و انگلیسی تلویزیون که تخته سنگ سیگنال لعنتی آن را به عنوان یک مقام رسمی جدید فرهنگ پاپ روند. در یک jazzed تا نسخه از این خسته سیاه بهترین دوست/مادر سیاه و سفید شکل استعاره سیاه زنان انجام عاطفی بلند کردن اجسام سنگین به عنوان سلامت روان پزشکان در یک سرسام آور تعداد نشان می دهد از جمله مردم عادی, دیوانه, دوست دختر سابق, Broad City, ناامن, Grace and Frankie, سودای سفر به خارج و البته من ممکن است شما را از بین ببرد. این شکل از typecasting است به خصوص به دلیل خسته کننده که هر فرد سیاه و سفید که در تلاش است برای پیدا کردن یک درمانگر در حال حاضر می داند که آن را در واقع بسیار سخت به انجام; سیاه و سفید مردم کمتر در این حرفه به همین دلیل است که طرح مانند سیاه و آسیایی, درمان شبکه وجود داشته باشد.

پس از آن وجود دارد کوچک و لجستیکی چیزهایی است که می تواند اضافه کردن به درمان نگاه گمراه کننده است. من همیشه زده چگونه بخشنامه درمانگران به نظر می رسد در تلویزیون (حمله به مردم شخصیت در اولین جلسه و یا ارائه مشاوره به شخصیت های است که آنها را تخلیه دوست پسر خود) هنگامی که بسیاری از صحبت کردن در درمان مردد برای یک رویکرد است که بدون قضاوت غیر رهنمود و بیشتر مشتری به رهبری که در آن شما اکثریت صحبت کردن. در اکثر درمانی شما نیز نمی توانید به پشت دراز بکشید. بسیاری از انواع درمان را شامل نمی درمانگر خود را یادداشت برداری در طول جلسه. و اگر خود درمانی خصوصی است هیچ کس در تلویزیون نشان می دهد که کمی بی دست و پا که در آن شما باید به دست بیش از پول نقد در پایان یک جلسه (که معمولا 50 دقیقه نه یک ساعت).

زمانی که من در مورد نوشت: تصویر پلیس در تلویزیون در اوایل این ماه در یک عمل متقابل من دریافت بیش از یک بار نیاز به ایجاد تمایز بین واقعیت و داستان: نشان می دهد تلویزیون و فیلم قرار نیست به منعکس کننده زندگی واقعی با دقت کامل (و آنها احتمالا بسیار کمتر سرگرم کننده به تماشای اگر آنها). من اصلا این اختلاف اما مهمتر من هنوز هم علاقه مند به باز کردن چگونه این داستان داستانی ما در معرض بر روی صفحه نمایش واقعا فراموش شکل برداشت ما از "دنیای واقعی". این فقط به عنوان مهم است که آن را می آید به تلویزیون "جمع"; تنها حدود 28 درصد از انگلیسی ها که تا کنون رفته به درمان خود (در مقایسه با 42 درصد از آمریکایی ها) به طوری که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت به احتمال زیاد قرض ادراک خود را از درمان از فرهنگ پاپ.

برای درمان تازه واردان برخی از تصورات غلط ممکن است همه تفاوت در مورد اینکه آیا آنها به درمان را امتحان کنید و یا چگونه راضی هستند با درمانگر خود را. برای مثال زمانی که من در انجام تحقیق و پژوهش برای این قطعه بسیاری از مردم به من گفت که آنها انتظار می رود وجود دارد خواهد بود "برو" یا "ابراز پیروزی از اکتشاف" لحظات خود را در جلسات – یکی دیگر از استعاره است که اغلب درایوهای روایت کمان در تلویزیون. برخی نیز ذکر شده است که زمانی که آنها به درمان آنها انتظار می رود خود را به درمانگران به انصراف از مشاوره و حکمت مثل همه از دیدن وحی (چیزی که من fave Frasier است که هنوز هم گاهی گناه). و دیگران هنوز هم تاسف چگونه در تلویزیون شما هرگز در لیست انتظار طولانی برای درمان در بیمه خدمات درمانی و یا طولانی آزمون و خطا کار پیدا کردن یک درمانگر شما پرنیان با.

در اولین جلسه درمان – یک "ارزیابی" که در آن هر دو من و درمانگر کردم احساس برای هر یک از دیگر -- من به یاد داشته باشید آنها را درخواست آنچه که من فکر می کردم هدف از درمان بود. پنج سال بعد, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم چقدر مهم است که سوال این است که به ویژه در نور از تمام راه هایی که روند متفاوت از آنچه در تلویزیون ممکن است شما اعتقاد دارند. بدون روشن شدن شاید من شده اند به نمایش در من درمانگر آستان در نیمه شب ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب