Chrissy Teigen محکوم بی پایه و اساس توطئه ارتباط او را به جفری اپستاین: "آنها متوقف نخواهد شد تا زمانی که من می میرند'

Chrissy Teigen را محکوم کرده است alt سمت راست عضو شورای نظارت مدت که بارها و بارها گسترش بی پایه و اساس توطئه

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Chrissy Teigen را محکوم کرده است alt سمت راست عضو شورای نظارت مدت که بارها و بارها گسترش بی پایه و اساس توطئه اتصال او به جفری اپستاین.

مدل و شخصیت های تلویزیونی است که به نوازنده John Legend شده است به طور منظم با برچسب در توییتهایی این ادعا که او پرواز در اپستین هواپیما خصوصی بود که لقب "لولیتا اکسپرس".

Teigen است نه نام در هر یک از سیاهههای مربوط به پرواز برای هواپیما و هرگز با عکس اپستاین و نه خود را وابسته Ghislaine ماکسول. در توییتر Teigen گفت که او می ترسید برای او خانواده را به ایمنی.

"من در واقع حذف شده 60,000 توییتهایی چون من نمی f***ing ایستاده شما احمقها کنه و من نگران هستم برای خانواده من" Teigen نوشت: پس از متهم به حذف به خطر انداختن توییتهایی که شامل یک شوخی توییتی در سال 2013 در مورد ما سری واقعیت Toddlers and Tiaras.

"چرا باید من مانند یک کودک آزار به tweeting در مورد آن??" او پرسید. "آن را در مورد چگونه هر کسی که به تماشای آن نیاز به رفتن به زندان است. آن را سخت نیست ... همه فکر کردن من با گناه به خاطر من دفاعی است. شما را در درک که شما در حال تماس با من یک کودک آزار صحيح است؟"

Teigen, نیز نامیده می شود بر توییتر کارفرمایان به عمل او "آزار و اذیت" عضو شورای نظارت مدت.

"من در یک خانواده و کار و وجود دارد بیش از حد بسیاری به هدف. من سعی کردم همه چیز. هر وکیل می گوید آن را سال ها و تغییر نمی f***ing چیز. چرا که آنها همیشه خواهد بود ،

"آنها هیچ ایده چقدر سخت این است که برای مقابله با. آنها متوقف نخواهد شد تا زمانی که من می میرند. من معتقدم از آن است. و حتی پس از آن آنها را فکر می کنم یکی دیگر از توطئه است."

Teigen, یک آوازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد شده است به طور منظم و هدفمند با عضو شورای نظارت مدت ارتباط خود را به توطئه مربوط به کودکان و سوء استفاده جنسی. در سال 2018 او ابراز bafflement پس از مرتبط بودن Pizzagate یک بی پایه و اساس تئوری توطئه نشان می دهد که هیلاری کلینتون است که درگیر در یک جنگ حلقه.

"ظاهرا پانسمان دختر من به عنوان آلیس در سرزمین عجایب و یک هات داگ و پیتزا emoji در اسنپ چت است که با pizzagate و uhhhh darksided," Teigen نوشت. "مقدس s**t."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن