ناسا آماده پرواز هلیکوپتر بر روی مریخ به عنوان بخشی از پشتکار کاوشگر ماموریت

ناسا اعلام کرده است که چگونه آن را برنامه ای برای پرواز هلیکوپتر بر روی مریخ در تلاش برای ثابت کند که مجهز-پرواز ممکن است در یک سیاره دیگر.

نبوغ مریخ هلیکوپتر راه اندازی خواهد شد از زمین این تابستان متصل به حلقه از پشتکار مریخ نورد به عنوان بخشی از آژانس فضایی بعدی ماموریت به مریخ است.

پس از فرود بر روی مریخ در 18 مارس سال 2021 هلیکوپتر خواهد شد و سپس نیاز به با خیال راحت جدا و حرکت 5 اینچ سفر از این کاوشگر به سطح مریخ قبل از اقدام به بلند کردن.

“ابتکار و خلاقیت است و بر خلاف هر گونه دیگر هلیکوپتر تا کنون ساخته شده است به دلیل طراحی کنترل پرواز در مریخ است که بر خلاف هر چیزی که تا کنون اقدام گفت:” MiMi Aung مدیر پروژه از مریخ هلیکوپتر ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت.

“و سپس ما تا به حال به شکل از چگونه به دردسر سوار با خیال راحت به اعزام از مریخ در 2020 پشتکار رور.”

تیم ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت قصد دارد برای پیدا کردن یک مناسب فرودگاه پس از رور زمین که می تواند تا دو ماه.

آن را نیاز به یک 10-توسط-10 متری پچ از سطح مریخ است که نسبتا مسطح انسداد-رایگان و قابل مشاهده توسط پشتکار از حدود 100 متر دورتر.

نبوغ هلیکوپتر سفر به مریخ متصل به پشتکار رور (ناسا)

اگر تجربی تست پرواز موفق ثابت می کند ناسا امیدوار به استقرار نسل دوم هلیکوپتر در آینده مریخ ماموریت برای اضافه کردن یک هوایی بعد به خود را کشف.

کاربردهای بالقوه می تواند شامل سراغ انسان خدمه بررسی غارها و حفره و حمل کوچک بر روی کامپیوتر کاربر از یک قسمت از سیاره دیگر.

گرانش در مریخ در حدود 38 درصد از زمین با توجه به این سیاره کوچکتر توده با این حال جو نازک باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای پرواز.

نبوغ خواهد بود که اولین تجربی تست پرواز بر روی یک سیاره دیگر (ناسا)

هلیکوپتر است بنابراین بسیار سبک – کمتر از 2 کیلوگرم و با استفاده از یک سیستم دوگانه ضد چرخش تیغه است که به تلاش برای تولید آسانسور در یک فضای است که فقط 1 درصد به عنوان متراکم زمین.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در یک کنفرانس خبری که در این ماموریت که راه اندازی در 20 جولای است چیزی که او بیشتر به دنبال به جلو به.

او گفت: “من به شما بگویم چیزی است که من بیشتر هیجان زده به عنوان یک مدیر ناسا در حال آماده شدن برای تماشای یک هلیکوپتر پرواز در یکی دیگر از جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید