نوریچ بازی یک آزمایش برای لیگ قهرمانان کراوات در برابر رئال مادرید می گوید: مرد شهرستان مدیر پپ گواردیولا

پپ گواردیولا گفته است که او در منچستر سیتی بازیکنان روز یکشنبه در بازدید از نورویچ آزمایشی برای ماه آینده بحرا

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

پپ گواردیولا گفته است که او در منچستر سیتی بازیکنان روز یکشنبه در بازدید از نورویچ آزمایشی برای ماه آینده بحران برخورد در برابر رئال مادرید.

شهر میزبان قناری در یک نسبتا بی معنی -- مسابقه در دور نهایی لیگ برتر بازی.

رونالدو و تیمش در حال حاضر مطمئن مقام دوم در حالی که به سمت پایین نوریچ به مدت طولانی پذیرفته سقوط به عنوان سرنوشت خود را. اما در حالی که ممکن است بزرگتر درام در جای دیگر در روز یکشنبه گواردیولا مصمم است برای تیز کردن برای تاخیر در نهایی لیگ قهرمانان اروپا آخرین-16 برگشت برابر غول اسپانیایی در ورزشگاه اتحاد در 7 اوت.

شهر دفاع خواهد 2-1 سرب پس از پیروزی خیره کننده در برنابئو در ماه فوریه و بازیکنان پس از هفته گذشته ناامید کننده نیمه نهایی جام حذفی از دست دادن به آرسنال خواهد شد برای مکان خود را در این آخر هفته.

گواردیولا گفت: "من می دانم که آنها بسیار خوب است اما این بازی برابر نورویچ و راه آنها در حال رفتن برای آموزش این هفته – من می خواهم به توجه است که بیشتر قادر به بازی در برابر رئال مادرید.

مرد شهرستان صورت نورویچ در فینال لیگ برتر بازی (ایسنا)

"هر روز خواهد بود یک امتحان برای من به ببینید که چه کسی آماده است به بازی این بازی. من می خواهم بگویم در برابر زرادخانه ما آماده بودند در برابر واتفورد کمی بهتر است اما هنوز هم ما نیاز به بهبود است."

شهرستان بودند برجسته در برنده شدن این عنوان برای دو فصل گذشته اما پیشنهاد خود را برای سومین بار پی در پی شروع به هم باز کردن رمز اولیه این مدت است.

نوریچ در نهایت ممکن است پیدا کرده اند جهش بیش از حد بزرگ پس از فصل گذشته ارتقاء اما پیروزی خیره کننده بیش از شهرستان در ملک فهد در ماه سپتامبر ایجاد تکان.

این اولین بار بود نه دچار ضرر و زیان توسط شهر به طور غیر منتظره ای ضعیف عنوان دفاع.

"ما از دست رفته وجود دارد که بازی ما نشان داد تناقض در این فصل گفت:" گواردیولا که طرف هنوز بریده 97 اهداف و مسیر راحت دونده تا پایان برساند.

"آخرین بازی اولین بار بود که ما برنده چهار بازی در یک ردیف. فصل گذشته ما 14 (در یک ردیف) و قبل از آن 18. ما نمی شده است سازگار است.

"این آخرین بازی در خانه. ما می خواهید را به نفع خود شاید نمره 100 اهداف دوباره و پس از آن آماده برای بازی برابر رئال مادرید."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن