عشق جزیره ستاره Dr الکس جورج می گوید: او در تلاش برای پیدا کردن قدرت پس از مرگ برادر کوچکتر

عشق جزیره's Dr الکس جورج گفت:" در تلاش برای "پیدا کردن قدرت" را به عنوان او سوگوار مرگ برادر کوچکترش Llŷr. روز

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

عشق جزیره's Dr الکس جورج گفت:" در تلاش برای "پیدا کردن قدرت" را به عنوان او سوگوار مرگ برادر کوچکترش Llŷr.

روز جمعه 30 ساله مشترک خبری در Instagram توضیح داد که او "از دست [خود] زیبا برادر کوچک به سلامت روان."

در یک پست جدید به اشتراک گذاشته شده در Instagram داستان در دوشنبه Dr جورج تشکر از دوستان و طرفداران خود را "باور نکردنی" حمایت کرد و گفت که او و خانواده اش در حال رفتن را از طریق "سخت ترین" و "تاریک" است.

"این سخت ترین بار من همیشه می تواند تصور," او نوشت.

"عشق و محبت ما خانواده دریافت کرده است باور نکردنی است و من سپاسگزار هستم."

دکتر جورج ادامه داد: "در تاریک ترین زمان ها ما باید خودمان را بالا بکشیم پیدا کردن قدرت و توان دارد برای خانواده و دوستان ما. است که دقیقا آنچه که من انجام خواهد داد."

در پست قبلی Dr جورج قبلا توضیح داده شده که Llyr بود با توجه به شروع تحصیل در دانشکده پزشکی در ماه آینده.

او اضافه کرد که او "افتخار" از برادر خود شده اند "باور نکردنی دکتر".

"من نمی توانم باور من در واقع نوشتن این پست. من از دست من برادر کوچک به سلامت روان" او نوشت.

"من شما را خیلی دوست دارم Llŷr. مهربان ترین و مراقبت از روح. من خیلی به شما افتخار شروع مدرسه پزشکی در ماه آینده شما شده اند باور نکردنی ترین ، ما در حال صدمه زدن به خیلی بد.

"هیچ واژه ای نمی تواند توضیح دهد. به عنوان یک خانواده ما را ویران کرد. ما شما را دوست دارم و برات تنگ شده خیلی. لطفا در صلح و آرامش استراحت x پسر ما."

خانواده و پیروان واقعی ستاره شد و سریع برای به اشتراک گذاشتن پیام های حمایت اجتماعی رسانه ها از جمله تلویزیون میزبان لورن کلی نوشت که: "آه Alex من خیلی خیلی متاسفم. ارسال شما تمام عشق من است."

اگر شما در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل jo@samaritans.org و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه دارد.

اگر شما در حال مستقر در ایالات متحده و شما یا کسی که شما می دانید نیازهای سلامت روانی کمک در حال حاضر تماس ملی پیشگیری از خودکشی تلفنی در 1-800-273-TALK (8255).

خط تلفن رایگان و محرمانه بحران خط تلفن که برای همه در دسترس است 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب