من معروف نقد و بررسی: یک تلویزیون واقعیت حکایت بدون بسیاری از اخلاقی

"تلویزیون واقعیت" یک ترکیب متناقض است. سازندگان آن می دانم که این به عنوان انجام بسیاری از بینندگان خود را. من

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

"تلویزیون واقعیت" یک ترکیب متناقض است. سازندگان آن می دانم که این به عنوان انجام بسیاری از بینندگان خود را. من معروف, یک, یکی کردن درام تولید شده برای سی و سه (پخش امشب در بی بی سی یک) به نظر می رسد به پوست پشت استادی از نوع و بپرسید که واقعا چه می شود از آن قهرمانان و خائنانی هنگامی که دوربین را متوقف نورد و واقعیت واقعی در مجموعه.

ویژه نوشته شده توسط رادیو و مجری تلویزیون رخی یاتس بر اساس مصاحبه های انجام شده با سازندگان و ستاره از تلویزیون واقعیت. آن به شرح زیر بیلی (تام Brittney) و رسانه های اجتماعی تاثیر گذار است که فقط ستاره دار در عشق جزیره-ish سری به نام "عشق یا شهوت". در حالی که در برنامه او توسعه داده است شهرت برای بودن playboy, آتش زدن یک رابطه امیدوار کننده با مهربانی میشل (Emma Rigby) به دنبال پرتاب با سایر مشاوره ازدواج و مشاوره. مدتی گذشت تا از این سریال پخش شده و به تازگی از وضعیت; شیر بیلی مشهور است شروع به بستن.

من معروف است تقسیم در سراسر دو زمان – بیلی پست-شهرت رکود و عشق یا شهوت در مصاحبه. ما نمی بینیم هر از واقعیت نشان می دهد خود را تنها خرابه بیلی تجاوزات نقاشی روی چهره نگران و نوشته شده در یک ثابت قطره ای از سوء استفاده آنلاین. اما این بیت از elision از داستان های غیر ضروری باعث ایجاد یک رمز و راز در شخصیت این مرکز می کند و کمی به بیلی اقدامات به نظر می رسد معتبر. در یک داستان است که به دنبال کشف سیستمیک نقایص در صنعت تلویزیون وضوح واقعا باید به کلید.

من معروف مبارزات با اعتبار کلی; اجرای مناسب و معقول هستند اما کمی بیش از حد ادب و جعبه در گفت و گو است که اغلب سخت و مبتذل. شخصیت خود را – و شاید نویسنده – دچار لغزش در خود آگاهی است. خطوط مانند "من رو آبی کنه و میلیون ها نفر از پیروان اما حتی نمی تواند پرداخت f***ing قبض تلفن" تنها تعقیب دور ما همدردی و بالا بردن منحرف سوال در مورد جنبه های عملی مدیریت پول.

روشن است از همان آغاز که بیلی مشکل است laddish, نمایشی مردانگی – می خواهم از هر گونه واقعی توضیح ما فرض کنیم که این چیزی است که او را سوار به خواب در اطراف به طوری publicly. من معروف's زنان (به جز از عشق یا شهوت تولید کنندگان ریخته گری) تحت هستند و متقاعدکننده سلتنج راست به عقب استعارههای از مدونا/فاحشه دوگانگی. موضع یک شب با یکی دیگر تاثیر گذار برگ بیلی سرد و تنهایی – "همه چیز را یک فرصت دخترک معصوم," او می گوید او. مادر او (Amanda Abbington) از سوی دیگر و ex-شعله میشل در حال paragons, تخت, فضیلت آنها وجود داشته باشد به ظاهر به حمایت او.

من معروف را از دست می دهد و حرکت آن را به عنوان نزدیک اجتناب ناپذیر آن اوج. آن اخلاقی است مثل بی اخلاقی – فراتر از این ایده است که شهرت می تواند بی ثبات و بیگانه و تلویزیون واقعیت می تواند واقعا با تجدید نظر در آن تعهد به وظیفه مراقبت.

در یک نقطه بیلی ملاقات با یک زن و شوهر از انواع شرکت های بزرگ, امید (و شکست) به جذابیت راه خود را به برخی از پر سود تجاری مشارکت."چه نگه می دارد افراد علاقه مند به بیلی?" آنها از او بخواهید. آن را حتما به من می زند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن