خرید رپورتاژ


ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken را با موفقیت وارد ایستگاه فضایی بین المللی حدود 19 ساعت پس از راه اندازی از مرکز فضایی کندی در فلوریدا. این ماموریت علائم همچنین اولین شرکت خصوصی پرتاب فضانوردان ناسا برای. خدمه کپسول اژدها لنگر انداخت با ایستگاه در 10:17 p. m. EST در حالی که ترانزیت در طول مرز شمال چین و مغولستان. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.فضانوردان آزمایش این وسیله نقلیه را کنترل و سیستم های پشتیبانی حیات در طول 19 ساعت سفر همراه با برخی از بسته چشم خود را در کیسه خواب. SpaceX خدمه اژدها است که به ویژه طراحی شده برای اسکله مستقل به ISS اما از آنجایی که این یک تست, اجرا, Hurley و داگ در زمان بیش از کنترل کتابچه راهنمای کاربر زمانی که آنها در نزدیکی ایستگاه برای تست خودرو را کنترل قبل از اجازه دادن به کامپیوتر تکمیل نهایی docking دنباله.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)

  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.

این یک افتخار واقعی به توان فقط یک بخش کوچک از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی. من می خواهم برای تکمیل [SpaceX] تیم در هاوتورن. فقط یک دیدنی و جذاب کار با شبیه ساز به عنوان وسیله نقلیه پرواز دقیقا مانند شبیه سازی در هاوتورن” گفت: Hurley.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im