تاتنهام مقابل منچستر یونایتد: پنج چیز به ما آموخته به عنوان Roy Keane, بیهوده گویی دزد نشان می دهد

رئال مادرید برنامه بازی تنها نیمی از آثار منچستر یونایتد شروع خوبی است. اوله گونار Solskjaer طرف بودند در بالا

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

رئال مادرید برنامه بازی تنها نیمی از آثار

منچستر یونایتد شروع خوبی است. اوله گونار Solskjaer طرف بودند در بالا مسلط در اختیار داشتن و تا حد زیادی به حال اجرا از همه چیز, اما این است که نه تنها چگونه آنها رو نتایج حاصل از این نوع بازی ها در این فصل است. اگر هر چیزی, ایالات تلاش کرده اند به شدت در زمانی که مجبور به نگه داشتن و ایجاد علیه عمیق-مجموعه دفاع.

خوزه مورینیو البته می دانستم که. او گفت: تاتنهام بازیکنان منتظر یک فرصت برای مقابله با, و هنگامی که آن آمد آن را گرفت. اما آنها سپس در ادامه به دعوت از فشار و رویکرد که همیشه حامل یک خطر خاص. ایالات آمد قوی دوباره در نیمه دوم و با توجه به تاتنهام عدم خروجی - با هری کین جدا شده و بی اثر طول آن تعجب آور بود وقتی که استیون Bergwijn دستیابی به موفقیت بود و در نهایت ، خود را winless اجرا امتداد به هفت بازی.

پوگبا باعث تفاوت برای ایران

آن زمان 18 دقیقه برای پل پوگبا به یادآوری ایالات حامیان آنها چه می خواهم گم شده است اگر چه بهترین آثار او اغلب می رود خود خسته شده اید. او خالق به جای dribbler معمولا عامل در موقعیت به جای محوطه جریمه به همین دلیل است که او اغلب متهم به عدم ارائه بازی برنده اجرای برنامه.

او برنده این بازی اینجا را اما او نجات یک نقطه برای ایران با پشت سر هم در طول byline نقاشی ناپاک از Eric Dier که منجر به برونو فرناندز به گل از نقطه پنالتی. این نوع از سهم تعیین کننده است که پوگبا را فراهم می کند بیشتر از او داده شده است اعتبار و نوع که ایالات از دست رفته در دوران طولانی غیبت در این فصل است.

De Gea شگفت انگیز کاهش همچنان ادامه دارد

این یک روز بزرگ برای یک ایران, دروازه بان. دین هندرسون را به امید بازگشت به اولدترافورد و تبدیل شدن به Solskjaer هیچ 1 انجام شد هیچ خسارت توسط David de Gea خطا بود که آخرین در یک خط طولانی از اشتباهات گذشته دو فصل است. هیچ دروازه بان ساخته شده است که بیشتر خطاهای منجر به اهداف از اسپانیولی در آن زمان.

این بود که بدترین یا فاحش ترین - نگاهی به هر کدام از کسانی که در خانه و در برابر اورتون در اوایل این فصل به عنوان مثال - اما بیشتر شواهد De Gea شگفت انگیز کاهش است. در طول رئال مادرید فصل دوم در اولدترافورد او زندگی می کردند تا صورتحساب را به عنوان بهترین در جهان است. شما می خواهم در حال حاضر سخت و فشرده می گویند او حتی بهترین در ایران کتاب.

در حال نوشیدنی معافیت همیشه لازم است ؟

غیر منتظره و جنجال از شب با استفاده از نوشیدنی های شکسته است که معرفی شده اند به عنوان بخشی از پروژه راه اندازی مجدد. منطق آشکار است. آنها وجود دارد برای مبارزه با گرما رطوبت اضافی و خستگی است که می آید با بازی در طول ماه های تابستان اما آنها لازم است در یک شب در شمال لندن ؟

دو وجود دارد و در مجموع در نیمه راه از طریق هر نیمه و هر زمان ایالات تاسف به جادوها شتاب شکسته قابل توقف در بازی. حتی اگر گری نویل تظاهرات در co-تفسیر شد کمی بیش از حد بالا خواهد این حس را به درخواست تیم قبل از شروع مسابقه که آیا آنها فکر می کنم این شرایط نیاز به یک استراحت ؟

کین بحران بود و هیچ عمل

اما برجسته از شب بدون شک بود Roy Keane تحلیل نیمه اول در آسمان ورزش استودیو. در بیهوده گویی مرز در delirious کین گفت که او خواهد بود "نوسانی مشت" در De Gea برای خطای خود را که او "به مرگ بیمار" از ایالات دروازه بان و این که اگر او هنوز هم او نمی خواهد اجازه دهید De Gea یا مگوایر در اتوبوس تیم بعد از بازی.

است کین بازی یک شخصیت hammed برای دوربین های دیجیتال? او نیمه وقت سخنرانی دراز وشدیداللحن قطعا آمد در سراسر به عنوان یک تقلید مسخره امیز اما کین همواره مظهر فوتبال به زبان انگلیسی مدرسه متخاصم مردانگی. اگر شما می دانید که, کین, شما باید بدانید که او را با قرار دادن آن در و که ممکن است ترسناک ترین چیزی که از همه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب