برایتون در مقابل منچستر یونایتد: پنج چیز به ما آموخته به عنوان پل پوگبا و برونو فرناندز لینک در سبک دوباره

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برایتون موفق به ساخت خود را در فرم خوب پس از راه اندازی مجدد به منچستر یونایتد آمار سه بدون پاسخ در Amex ورزشگاه.

ایران در حال حاضر زده ارسال از طریق برونو فرناندز قبل از ماسون گرین waltzed راه خود را از طریق دفاع به پایان رسید و داخل در نزدیکی پست تنها پس از 16 دقیقه است.

Fernandes پس از آن دو برابر سرب در نیم ساعت قبل از تور خود را از بریس در مدت کوتاهی پس از شکستن.

ایران تا به حال شانس دیگر برای اضافه کردن به scoreline اما همگام با گرگ برای پنجم با پیروزی.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از یک راه صفوف منظم در لیگ برتر است.

برونو-میلان میتینگ

ایالات طرفداران شده اند مشتاقانه در انتظار این دو کالیبر بالا, بازیکنان قادر به کنترل بازی مسلط مخالفان امتیاز برنده است.

برونو فرناندز و پل پوگبا در حال سطوح جلوتر از بسیاری از لیگ برتر بازیکنان از نظر فنی و خلاق و بر اساس آنها قطعا به مراتب بهتر از هر چیزی برایتون دفاع ارائه شده بود.

فقط 12 دقیقه به بازی های فرانسه در جام جهانی-برنده teed تا خود را به تازگی وارد team-mate و Fernandes arrowed یک شات بر روی پست.

در نیم ساعت, علامت, دقیق الگوی مشابه رخ داده است برایتون موفق به تشخیص خطر در اوایل به اندازه کافی و مطابقت با اصل رفته—Fernandes این گلزن, میلان ارائه دهنده.

این یک بازی شیر یا خط بین این دو برای بهترین بازیکن در این شب اما مهم تر به ایران است که خود را ثابت توانایی به دنبال هر یک از دیگر.

جرقه های روشن

وجود ندارد بیش از حد بسیاری از لحظات استثنایی برای برایتون در حقیقت اجازه دهید به تنهایی و مستقل از بازیکنان اما دو تا که نیست برجسته برای بسیاری از این فصل خوب بود.

الکسیس Mac Allister تنها دوباره پس از طلسم وام خود را در اوایل سال جاری نشان داد و دوباره چند نمونه از کلاس های خود است که مخلوط با سرسختی و قصد.

طارق Lamptey پیوست از چلسی است و در حال حاضر برجسته هر دو در سمت راست-پشت و روی بال است و به سرعت اثبات عقل داشتن دکمه سمت چپ Stamford Bridge.

گرفتن زمان بازی یک چیز است اما او شایستگی آن را کاملا دیگری است. تهاجمی در حال اجرا است و هیچ کمبود توانایی در توپ نشانه خوبی برای دخالت خود را در فصل آینده.

ضد حمله تهدید

برونو فرناندز جشن پس از به ثمر ایالات سوم هدف (گتی)

چگونه می توانم گرفتن تیم لیورپول شده است این سوال در این هفته پس از قرمز تاج گذاری شد مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان.

آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای بستن شکاف های خود را, اما ایران را عادلانه تصور از قهرمانان با گل سوم از شب: یک ویرانگر از یک برایتون حمله به پایان رسید که در Fernandes دوم.

یک ضد حمله از سمت چپ دیدم خوب تبادل هوشمند می گذرد اجرای درست در لحظه مناسب در فینال عبور از ماسون گرینوود و متخصص در پایان از پرتغالی هافبک حمله.

پس از غالب نیمه اول منجر به شانس در داخل شلوغ نهایی سوم این بود که چشمگیر و بسیار متفاوت از راه های کشتن بازی.

یکی بیشتر مورد نیاز

برایتون تقریبا وجود دارد در شرایط لیگ برتر ایمنی اما کاملا نمی تواند به استطاعت به راحتی تنفس نشده است.

شش امتیاز بین خود و رها کردن منطقه برای تلفن های موبایل راحت اما اگر برایتون شد به قرار دادن در همین سهل انگاری نمایش بعدی زمان را در برابر نورویچ طرف که مطمئنا آن را همه چیز, همه چیز می تواند به سرعت نگاه کمی بیشتر دست پاچه.

Seagulls پس از آن صورت لیورپول و منچستر سیتی بازگشت به عقب و پس از آن تنها سه بازی باقی خواهد ماند و مهم می تواند منقبض و تنگ در پایین دوباره.

پیروزی دیگر احتمالا دیدن آنها امن, اما آنها باید بهبود در این نمایش به خصوص بی اثر و unambitious نیمه اول به کسب درآمد از آن.

بالا پنج مبارزه

ماسون گرین آتش سوزی ایران به رهبری (AP)

با گرگ برنده شدن دوباره در تعطیلات آخر هفته فشار بسیار زیادی بر روی منچستر یونایتد به آمده تا با سه امتیاز به اینجا.

مکان پنجم البته حمل لیگ قهرمانان در حال حاضر – با منچستر سیتی رو به یک اروپایی ممنوعیت و عنوان دوم جای خود را دارند.

دست کشیدن بر اثر این بدان معناست که غیر معمول تعدادی از دو طرف در تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها به تمام شیب در گرفتن سه امتیاز را در هر زمان درخواست در اواخر این فصل با ایران در حال حاضر لبه گرگ در هدف تفاوت دارد.

هر لغزش می تواند به طور موثر هزینه میلیون ها پوند درآمد, نه به ذکر است اعتبار این رقابت ها اما تا کنون اوله گونار Solskjaer طرف در حال افزایش است به چالش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن