بیش از یک سوم از افراد جوان تلاش کرده اند برای حمایت از شریک عاطفی در مستند

بیش از یک سوم از افراد 16 تا 34 تلاش کرده اند به لحاظ عاطفی حمایت از شریک زندگی خود را از طریق مستند, تحقیقات جدید نشان می دهد.

یک مطالعه انجام شده توسط روابط خیریه مربوط در بر داشت که از 2,058 UK, بزرگسالان, بسیاری از را تجربه کرده اند مشکلات رابطه در طول بیماری همه گیر.

بیش از یک در چهار نفر (28 درصد) 16-34 ساله گفت که آنها نگران چگونه رابطه خود را تغییر خواهد کرد زمانی که مستند به پایان می آید در مقایسه با 17 درصد در تمام گروه های سنی.

در ضمن نزدیک به یک سوم از پاسخ دهندگان 16-34 گزارش احساس نگران آنها احساس تنهایی و یا اگر زمانی که شریک زندگی خود را متوقف می شود کار از خانه.

علاوه بر این بیش از یک پنجم (23%) گفت: آنها نگران بودند که حسادت را تبدیل به یک موضوع در رابطه خود را دوباره زمانی که مستند به پایان می رسد.

اما برای برخی از مردم, مستند منجر به مثبت واقعیات در مورد روابط خود را.

برای مثال یکی در 10 پاسخ دهندگان در تمام گروه های سنی گفت که مستند به آنها کمک کرد تا به درک آنها می خواهند برای پیشنهاد به شریک زندگی خود را.

این بیماری همه گیر به نظر می رسد که تاثیر مثبت در مردان, بیش از حد, با 41 درصد از پاسخ دهندگان مرد در ارتباط است بررسی گزارش که آنها را تبدیل به راحت تر داشتن صادقانه و باز در گفتگو با عزیزان در مورد موضوعات سخت در حالی که 35 درصد از زنان گفت: همان.

مستند نیز تاثیر مثبت در روابط با دوستان و اعضای خانواده.

تقریبا نیمی از افراد مورد بررسی (45 درصد) گفت: آنها احساس عاطفی و نزدیک به پدر و مادر خود را در حالی که 41 درصد گفت: آنها متوجه شده اند که چقدر پدر و مادر خود را معنی به آنها را در مستند.

بررسی های انجام شده به مناسبت آغاز مربوط به روابط هفته است که تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن یک عکس یا فیلم در رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به کسی که شده است یک “راک” به آنها در طول مستند با استفاده از هشتگ #RelationshipRocks.

Aidan جونز مربوط را اجرایی اظهار داشت: “بسیاری از ما نمی تواند به یاد داشته باشید یک دوره پایدار و فشار در هر جنبه ای از زندگی در چنین مقیاس. روابط مرکزی به سلامت و تندرستی و ما می خواهیم به منظور بالا بردن آگاهی از قدرت خود را برای حفظ و بقای ما در بدترین زمان.”

آقای جونز افزود که روابط در کانون در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“این روابط در هفته ما می خواهیم برای کمک به همه جشن بهترین های خود را مستند ارتباط واقعیات و آدرس آنهایی که سخت تر.

“ما یک فرصت منحصر به فرد در اینجا نقش روابط است که به وضوح در مقابل از ذهن برای بسیاری از. من تشویق همه برای شروع یک گفتگو در مورد روابط خود را این هفته که آیا آن را برای تشکر از کسی که برای حمایت خود را در طول مستند و یا شروع به پرداختن به مسائل است که باید جاروب شده در زیر فرش در ماه های اخیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید