Proteus Non-Cuttable Material Angle Grinder
محققان از دانشگاه دورهام انگلستان و موسسه فرانهوفر توسعه Proteus, اولین بار در جهان تولید شده غیر cuttable مواد است که فقط 15 درصد تراکم جراحی. آن را در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از میان نرفتنی دوچرخه, قفل, سبک زره پوش و خودرو پانل در آینده است. این مواد تشکیل شده از سرامیک حوزه در سلولی ساختار آلومینیوم برای جلوگیری از زاویه چرخ و همچنین آموزش با ایجاد مخرب ارتعاشات که بی پرده تیغه از هر ابزار برش. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.سخت سلولی پوست گریپ فروت و سخت و شکستگی مقاوم در برابر آراگونيت پوسته نرم تنان بودند که الهام بخش اصلی برای پروتئوس. آن سلولی آلومینیوم ساختار پیچیده در اطراف سرامیک حوزه تا زمانی که آن را hgit با فرز یا دریل ارتعاشات ایجاد شده توسط این حوزه در داخل پوشش بلانت برش دیسک و یا مته.

فروش
Be Amazing! Toys Big Bag of Science Works, Model:BAT4120
می تواند شگفت انگیز! اسباب بازی بزرگ کیسه علم کار می کند مدل:BAT4120
  • استفاده از ابزار علمی برای انجام بیش از 70 فعالیت از fizzing حباب های رنگی آب برای ایجاد فوری کرم ها.
  • این کیت چهار رنگ گام به گام آموزش های کتاب عکس ها و تصاویر برای کمک به بچه ها به دنبال همراه با علم سرگرم کننده است.
  • این کیت را پوشش می دهد سه حوزه از علم (فیزیکی زمین و زندگی) و همچنین فعالیت در شیمی, فیزیک, مغناطیس, آب و هوا, زیست شناسی, زمین شناسی و پرواز است. دوباره قابل استفاده بزرگ زیپ کیسه بزرگ برای ذخیره سازی تمام اجزای وقتی که آن زمان برای قرار دادن آزمایشگاه خود را دور.
  • چه S. T. E. M.? بنیادی مخفف علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی است که به منزله بسیاری از مناطق مربیان نگاه به پوشش برای علم مبتنی بر فعالیت است. ما مفتخریم به می گویند که او دارای یک کیت تمرکز قوی بر روی ساقه است.
  • شگفت انگیز علم خط از محصولات طراحی شده به قله بچه کنجکاوی برای جهان اطراف آنها را. این کیت تشویق کودکان و نوجوانان به تعجب کشف و کاوش در یک راه است که علم به میز شام.

اساسا برش مواد ما مانند برش از طریق یک ژله پر از قطعات. اگر شما از طریق این ژله شما ضربه قطعات و مواد ارتعاش را در چنین راهی که آن را از بین می برد برش دیسک و یا مته گفت:" منجر نویسنده استفان Szyniszewski استادیار مکانیک کاربردی در دورهام بخش فنی و مهندسی است.