بانک Tyra به میزبان رقص با ستاره ها به عنوان تام و ملجأ اجازه رفتن پس از 15 سال

بانک Tyra اعلام شده است به عنوان میزبان جدید از رقص با ستاره ها پس از خروج از دیرین مجری تام و ملجأ و ارین اند

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

بانک Tyra اعلام شده است به عنوان میزبان جدید از رقص با ستاره ها پس از خروج از دیرین مجری تام و ملجأ و ارین اندروز.

در آمریکا مدل بالا ستاره خواهد شد پیوستن به ما نسخه Strictly Come Dancing fو یا آینده خود را 29th فصل خواهد شد و همچنین در خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در آن است.

"من از طرفداران DWTS پس از آن آغاز" بانک ها گفت: از طریق مردم. "سرگرم کننده مخلوط با احساسات خام, دیدن افراد مشهور فشار گذشته خود را به راحتی در مناطق بسیار گرم اجرای رقص ...همیشه منتقل می شود من را به روز تبدیل آن را تا 10 شکاف در راه باریک و گربه.

"تام مجموعه ای قدرتمند و من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه میراث قرار داده و بر من تهیه کننده اجرایی و میزبانی کلاه."

بانک ها می پیوندد DWTS فقط دو روز پس از آن اعلام شد که نشان می دهد در حال حرکت بود در یک "جدید در جهت خلاق" و ملجأ و اندروز نمی خواهد بازگشت به برنامه رقابت های سری.

اخبار اعلام شد برگرون روز دوشنبه (13 جولای) که در توئیتر خود نوشت: "فقط مطلع @DancingABC خواهد بود در ادامه بدون من. این یک باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من. ممنون میشم برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است.

"که گفت: در حال حاضر چه هستم من قرار است انجام دهد با تمام این زرق و برق ماسک?"

برگرون تا به حال ارائه شده نشان می دهد پس از فصل اول خود را در سال 2005 در حالی که اندروز پیوست و در سال 2014.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب