مرد شهرستان, رئیس, Pep Guardiola پشت سابق دستیار باکاری سانیا برای بازگرداندن آرسنال شکوه قدیمی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پپ گواردیولا انتظار آرسنال برای تبدیل شدن به رقیب برای بالا جوایز خود را تحت سابق دستیار Mikel Arteta.

منچستر سیتی, رئیس بایرن روبرو خواهد شد حمایت خود را در روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی در ومبلی.

Arteta که نوک به عنوان یک پتانسیل جانشین پپ گواردیولا در ورزشگاه اتحاد چپ شهر پشت درهای بسته ستاد به سر می برد توپچی ها در ماه دسامبر.

گواردیولا گفت: "من انتظار خیلی سخت, دشوار است, بازی سختی است چرا که آنها چیزی خاص در حال حاضر. آنها روحیه تیم Mikel ایجاد کرده است.

"از خارج – شاید من اشتباه می کنم – اما آنچه من می بینم در بازی های خود را و چگونه آنها را جشن می گیرند که چگونه آنها را برای مبارزه با هر توپ تک آنها ایجاد چیزی خاص برای این باشگاه است. همه دعوا برای هر یک از دیگر.

"این یکی از نخبگان باشگاه در فوتبال به زبان انگلیسی از گذشته 20 یا 30 سال. من کاملا مطمئنم که فرد مناسب به آنها را به بازگشت به موقعیت قبل از وجود دارد بهتر است فرد برای انجام این کار از Mikel.

"من احساس او این است که برای ایجاد چیزی منحصر به فرد و اگر او می تواند پشتیبانی شده توسط این باشگاه در شرایط سرمایه گذاری و گرفتن بازیکنان است که آنها نیاز به آنها را با یک مدعی برای سال آینده."

جام حذفی گرفته شده در فوق العاده اهمیت برای شهرستان در این سال پس از گم کردن برای لیورپول در لیگ برتر است. پپ گواردیولا اذعان تامین امنیت یک محل در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا بود و هنوز هم بیشتر اما اولویت با این هدف زمانی رقابت خود تمرکز کامل در این آخر هفته.

او گفت: "صلاحیت برای لیگ قهرمانان برای آینده این باشگاه مهم تر از داخلی فنجان. بنابراین اگر من پایان چهارم در لیگ قهرمانان فصل آینده را از نظر اعتبار که خیلی مهم است.

رونالدو و Arteta با هم در مرد شهر (گتی ایماژ)

"جام حذفی بیشتر است تاریخی و زیبا با جام و ما یک گام نزدیک تر شدن به نهایی دیگر و ما در حال رفتن به سعی کنید برای انجام یک بازی خوب است. زمانی که شما بازی در نیمه نهایی جام حذفی از آن می شود بسیار مهم است به ویژه هنگامی که شما واجد شرایط برای لیگ قهرمانان برای فصل آینده است."

هر چه اولویت و هیچ کس نمی تواند شک رونالدو و تعهد به داخلی فنجان. او موفق به کسب جام لیگ برای سه فصل گذشته و شهرستان در حال مناقصه به برنده شدن در جام حذفی برای دومین سال پی در پی.

با دو جامعه سپر موفقیت ومبلی شده است خوشحال شکارگاه برای گواردیولا هر چند وجود یک شکست به آرسنال در سال 2017 جام حذفی نیمه نهایی.

او گفت: "این نشان می دهد که این تیم را دوست دارد و لذت می برد بازی فینال. ومبلی باور نکردنی جای خود را به بازی. اما در مرحله نیمه نهایی آسان بود در زندگی حرفه ای من هرگز. آنها همیشه تنگ و دست ما به نیمه نهایی در سال اول من در اینجا."

یک تغییر از رونالدو معمول فنجان سیاست است که تعداد دو دروازه بان: کلودیو براوو نمی تواند بازی به دلیل مصدومیت بنابراین به طور منظم انتخاب اول Ederson خواهد شد از ویژگی های.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب