ریس ویترسپون اخراج مشاور مالی که مدعی حرفه ای او خواهد بود بیش از چهل سالگی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ریس ویترسپون نشان داد او پس از جدا با یک مشاور مالی پس از او – به اشتباه – پیش بینی حرفه ای او به پایان می رسد هنگامی که او رسیده چهل سالگی.

این بازیگر در حال حاضر 44 و اخیر که شامل اعتبار تلویزیون کمی بزرگ نهفته است صبح نشان می دهدو کمی آتش در همه جابه اشتراک گذاشته شده حکایت در مصاحبه اخیر خود با رادیو فردا.

"من شما را هرگز فراموش نکنید, من تا به حال با یک مشاور مالی به من بگویید شما نیاز به شروع به صرفه جویی,'," او به این روزنامه گفت.

"من مانند 37 و گفت: 'شما نیاز به شروع به صرفه جویی در حال حاضر که شما در حال رفتن به ساخت به شدت کمتر پول در چهل سالگی خود را. در واقع شما در حال رفتن به بسیاری از حرفه ای.

"و او عذرخواهی اما نه واقعا. "من متاسفم برای شما بگویم اما کسی که به با شما صادق باشد.'

"من هرگز آن را فراموش نکنید. من هرگز فراموش نکنید! آن را من در وحشت دولت است."

پرسید که چه اتفاقی افتاده است پس از تبادل ویترسپون گفت که او از کار اخراج مشاور مالی.

علاوه بر حرفه بازیگری خود را ویترسپون تا به حال موفقیت به عنوان یک تهیه کننده در پروژه های از قبیل 2014, فیلم وحشی و رفته دختر.

ویترسپون گفت: لا زمان است که کار به عنوان یک تولید کننده بود و یک بخش کلیدی در توسعه, زن محور روایت است که ممکن است بالا ،

"من تماس گرفتن ... و من هنوز هم نمی," او گفت:.

"گوشی نه زنگ. اگر نیکول [کیدمن] و خودم را انجام نمی دهد و این کار یا کری, واشنگتن, Charlize Theron و مارگوت رابی و لورا درن ... ما در حال کار سخت برای ایجاد یک مازاد. ما باید به هر یک از دیگر ایده ها و تولید برای هر یک از دیگر از آنجا که هیچ کس وجود دارد به فکر ما برای اولین بار."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de