وانیل یخ لغو 4 جولای کنسرت زیر سنبله در coronavirus موارد

رپ وانیل یخ را لغو کرده است آینده خود را روز استقلال (4 جولای) کنسرت پس از مواجهه با واکنش برای انجام در طول ی

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

رپ وانیل یخ را لغو کرده است آینده خود را روز استقلال (4 جولای) کنسرت پس از مواجهه با واکنش برای انجام در طول یک دوم coronavirus سنبله.

این "Ice Ice Baby" خواننده رپ بوده و رزرو به انجام در Austin, تگزاس, در 3 جولای, اما دریافت سنگین انتقاد به عنوان شهرستان ثبت یک افزایش چشمگیر در تعداد آن از coronavirus موارد است.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به توییتر در روز پنج شنبه (2 جولای) شب وانیل یخ توضیح داد که او نمی تواند حضور در این کنسرت دیگر گفت: "من گوش دادن به طرفداران من. من می شنوم همه شما مردم وجود دارد.

"من نمی دانم این اعداد آنقدر دیوانه در آستین" او ادامه داد. "ما امیدوار بودیم این امر می تواند خیلی بهتر از چهارم جولای از آنجا که ما رزرو این کنسرت خیلی وقت پیش... اما آن را تبدیل به یک نقطه کانونی در من و نه در مورد آن است. به هر حال خوشحال چهارم جولای و امیدوارم در سال جدید این تاج تلخه باید یک درمان است."

تنها چند ساعت قبل از رپ تا به حال در دفاع از این کنسرت به مردم بگویند: "ما نمی توانیم زندگی در یک حباب."

هفته گذشته Austin شاهد یک افزایش بزرگ در coronavirus عفونت اعداد با فرماندار گرگ ابوت هشدار داد که تعداد روزانه موارد تا به حال به ضرب گلوله از 2000 نفر در روز به 5000 با توجه به سست شدن مستند اقدامات است.

وانیل یخ شده بود با توجه به بازی در این شهر را آزاد زمرد نقطه Bar & Grill که عامل نیمی از ظرفیت 2500 بلیط. همه VIP بلیط کنسرت برخاستیم و به فروش می رسد.

"من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به این" یخ گفت: طرفداران خود را. "دهه نود بهترین بودند. ما نمی coronavirus و یا تلفن همراه و یا کامپیوتر. ما تا به حال 5.0 را در فیلمهای, Beavis and Butthead, Wayne جهانی, کریس تاکر و جکی چان است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de