‘مستند من آموخت شادی نمی خرید – و آخرین اخبار تایید کرده است که چقدر مهم است که’

Tدر اینجا بسیاری از چیزهایی که من از دست رفته ام در طول مستند. من مدت زمان طولانی تر می شود در میان از عرق جمعیت در یک جشنواره آبجو ریخته و تمام. قبل از تاج استفاده کردم به کشیدن خودم به ورزشگاه اما در حال حاضر من نمی توانم صبر کنید تا مسافت یک kettlebell در اطراف یک کلاس پر از مردم است. اما آن را تا به دولت اجازه داده نهایی غیر ضروری مغازه ها به بازگشایی درهای خود را در انگلستان در این هفته که من متوجه شدم من از دست رفته خرید.همه در همه ،

زمانی که من به عنوان یک ویرایشگر مد و صرف روزهای هفته تا کی دادهایم لباس برای یک زندگی تمیز کاری مغازه ها بود مورد علاقه من ناهار فعالیت است. زمانی که من آمار 3 بعدازظهر رکود پیمایش از طریق ‘فقط در’ بخش های مورد علاقه من آنلاین مغازه ها به معنای تضمین دوپامین آمار و Instagram موجب صرفه جویی شد و با دقت به سرپرستی طبقه بندی لیست آرزو. من می خواهم که خودم در نظر گرفته استراتژیک انتخابی خریدار و اجتناب عمده سریع مارک های مد, اما هنگامی که من می خواهم تصمیم در خرید, من عاشق شور و شوق پاره باز کردن بسته بنابراین من می تواند پوشیدن لباس در داخل در اولین فرصت. هیچ چیز می تواند ضرب و شتم که احساس ‘تازگی’.

در عین حال به عنوان شروع کردم به تنظیم به زندگی در انزوا همراه با بسیاری از مردم در سراسر کشور, من پیدا کردم خودم که سرد ترکیه در خرید لباس. با وجود مبارزه با یکنواختی چند ماه اول در خانه من به سرعت یافت راحتی در پوشیدن همان قطعات در چرخش و در re-familiarising خودم با محتویات کمد لباس من.

پانسمان برای زوم تماس و رفتن هیچ جا بدان معنی است که همان سالن شلوار جین و چند smart تاپ من شد کپسول جدید کمد لباس و آن را به من آموخته است که کمتر می توان بیش از کافی است. به جای پشم شویی برای لباس های جدید برای خرید من حفر عمیق برای دفن زمستان ژاکت کش باف پشمی که هنوز ضعف اطمینان بوی عطر من spritzed در آنها آخرین بار من آنها را میپوشید.

هنگامی که دوستان از دست رفته خودم را بازبینی من مهمان عروسی و تولد لباس و reliving همه عالی سازمان ملل متحد فاصله خاطرات آنها را بیرون کشیدن. این fishtail پالوما لباس پشمی پوشیده بودم به عنوان بهترین دوست من ساقدوش عروس های مالاکیت گوشواره دوستان من خریدم برای تولد 30 و سفید گره من به نحوی نگه داشته و بی عیب در یکی از muddiest Glastonburys در ضبط.

و همچنین من هم به نظر خود من کمد لباس همه گیر نیز قرار داده و خرده فروشان’ مسئولیت در زیر میکروسکوپ. پیمایش رسانه های اجتماعی در شروع مستند, در حالی که برخی از فروشگاه ها اعلام کردند که نیاز به توقف اعزام سفارشات به طور کامل برای حفاظت از کارکنان دیگران اطمینان مشتریان آنها هنوز عامل در طول این مخاطره آمیز زمان.

در حالی که قبلا پیشنهاد می splurging بدهید در خودم احساس مانند یک عمل مراقبت از خود نگرانی برای رفاه دیگران در طول همه گیر است و قطعا به من سوال من عادات خرید بیشتر از همیشه. خبری که Boohoo – که گزارش تعداد رکورد فروش در طول مستند – مواجه است اتهامات بهره برداری در زنجیره تامین به عنوان فقط آخرین استارک یادآوری برای رای دادن با کیف پول خود را هنگامی که خرید و به یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است در مورد که در آن شما را انتخاب کنید به صرف پول خود را.

فقط به عنوان 2019 سال بود که ما تبدیل به آگاه از اثرات سریع مد در مردم و سیاره منجر آگاهانه مد برای رفتن جریان اصلی 2020 و آن جهانی همه گیر داده به من انگیزه ای برای ارزیابی چقدر من واقعا نیاز به خرید چیزهای جدید. همه در همه ،

بالا مد شده است نیروی محرکه ما میل به تازگی دیکته روند فصلی و ارائه کروز و طراحی لباس در میان است. مشغول به کار در مجلات مد برای بیش از هفت سال این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم من گاهی اوقات به روند. اما با lockdown داشتن متوقف دو مجموعه را نشان می دهد (و مدل) وجود دارد یک علامت سوال بیش از زمانی که این برنامه را همیشه سر در راه همان است. در واقع گوچی با نفوذ مدیر خلاق الساندرو میشل اعلام کرد در هفته مد تقویم منسوخ در ماه مه در یک کنفرانس های مجازی و extolled یک seasonless رویکرد مد “را به لباس یک دیگر زندگی”

با افزایش تعداد فروش مجدد و قرض گرفتن سایت در ارائه به طراوت کمد لباس خود را بیشتر پایدار تلاش یک روند بدون خرید آشکار است که در حال حاضر فوق العاده امکان پذیر است و دایره ، مستند تنها به نظر می رسد که تقویت محبوبیت این خدمات با کاربران بالا مد وام به همکار برنامه توسط چرخش رو به رشد 43 درصد از مارس.

به عنوان مستند آسانسور و بیشتر تجمعات رزومه, من به دنبال به جلو به داشتن شانس دوباره پوشیدن لباس های قدیمی مورد علاقه های شما از کمد لباس من و تعهد به ادامه من هیچ لباس جدید سرود برای تا زمانی که ممکن است. آن را بسیار دست کم می توانم انجام دهم.

چگونه به پا زدن شروع و حفظ یک هیچ-لباس جدید عادت

1. حذف وسوسه

هانا Rochell یک نویسنده که سهام محتوا در @enbrogue ترک خرید برای یک سال و توصیه های خارج از دید, خارج از ذهن رویکرد است. “من تغییر مسیر من راه می رفت به راه رفتن برای جلوگیری از مغازه ها, listlessness از خبرنامه ها و ایمیل ها و مارک های حذف شده از my Instagram, خوراک,” او توضیح می دهد.

2. سهام از آنچه شما در حال حاضر خود

“من شروع به خرید بان با یک کمد لباس مرتب کردن آن واقعا مفید بود به می دانم که دقیقا آنچه که من تا به حال به کار با” می گوید Rochell. “من یاد گرفتم راه های خلاق به restyle آنچه که من در حال حاضر در کمد لباس من و باز آموزی خودم به عشق چه من خود را و به جداسازی خودم که تا حدودی اعتیاد آور احساس از خرید چیزی جدید…”

3. تعویض برای خرید های

“تبادل و اجاره آنچه شما در حال حاضر خود بسیار کارآمد راه برای لذت بردن از “جدید” را بدون خرید” نشان می دهد Eshita Kabra-دیویس بنیانگذار مد اجاره برنامه توسط چرخش است. “آن را مانند لباس است زندگی خود را! حتی بهتر, شما را تا پایان جعل دوستی با همکار سبک مسابقات در توسط برنامه چرخش.”

4. به خودتان یادآوری کنید از تاثیر سریع مد

آموزش خود را در صنعت پوشاک است که بخش مهمی از تغییر عادات خرید خود را برای خوب است. “مطالعه در مورد صنعت پوشاک را باد از بادبان خود را دفعه بعد که شما اشتیاق برای خرید می گوید:” نویسنده و سبک آجا باربر. “وجود انسان است که باعث می شود از لباس های خود را و که در آن شما را انتخاب کنید به صرف پول خود را در تغییر این دوره از زندگی بشر است. ما باید به سرعت پایین به دلیل این چرخه آسیب رساندن به کل سیاره است.”

5. پیدا کردن یک جامعه

“Follow Instagram حساب است که تمرکز بر روی کپسول کمد به عنوان آنها اغلب به واقعا مفید راهنمایی یک ظاهر طراحی شده برای دریافت بیشتر از لباس های خود را,” نشان می دهد Rochell. اثرگذارندهها مانند بریتنی بتهگت و سیلوی Mus یک محل عالی برای شروع برای کمد لباس مینیمالیستی, الهام, اما در حالی که اسلید Edmundson که تاسیس موسسه خیریه مد عشق می دهد راهنمایی های بزرگ از دست دوم خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>