چلسی: چرا فرانک لمپارد با گیر مبارزه Kepa Arrizabalaga که آیا او آن را دوست دارد یا نه

به عنوان Kepa Arrizabalaga در حال حاضر در تلاش برای گرفتن یک توپ فرانک لمپارد می یابد خود را در یک اتصال. آن ر

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

به عنوان Kepa Arrizabalaga در حال حاضر در تلاش برای گرفتن یک توپ فرانک لمپارد می یابد خود را در یک اتصال.

آن را در حال حاضر به خوبی شناخته شده چلسی مدیر فروش خواهد بود باسک دروازه بان فرصت داده شده است اما در حال حاضر بسیار بعید است. چلسی پرداخت جهان-رکورد هزینه برای یک دروازه بان به تازگی به عنوان 2019 و آن این است که باشگاه سیاست کلی برای جبران چنین ارزش در هر فروش. در حالی که برخی از اسپانیایی طرف از جمله رئال بتیس علاقه مند هستند یکی درگیر منبع می گوید: آن را در حال حاضر "غیر ممکن است" او حرکت می کند به طور دائم. "هیچ کس نمی خواهد پرداخت مبلغ که چلسی انجام داد."

این همه مشکل تر است در چنین نامشخص Covid-مشروط بازار است. این بدان معناست که لمپارد را مجبور به ادامه با 25 سال که بدان معنی است که سوال اصلی این است که چه مدت Kepa مشکلات ادامه خواهد داشت.

او فقط نه الهام بخش اعتماد به نفس از اواخر با پاهای خود دست و یا – واقعا – تمام بدن او. West Ham United اولین روز چهارشنبه نمایش داده می شود گذشته از این معایب به عنوان Kepa در ابتدا رفت و برای Jarrod بوون گوشه ای تردید کردم و گرفتار در زیر بدن و سپس فقط تماشا توماس Soucek هدر پرواز در. این نبود دقیقا, قدیمی, Peter Schmeichel.

باید آن را به رسمیت شناخته شده است که وجود دارد برخی از بحث داخلی در چلسی در مورد امضای Kepa در سال 2018 است. هدف اولیه بود Alisson بکر که تصمیم در لیورپول. برخی از Kepa آمار در مقایسه نامطلوب به برزیل -- نه به ذکر است یک سری از سایر دروازه بان ها مانند كورتوآ – و است که همچنان به این مبارزه است.

خود را صرفه جویی در صد شده است که کمترین میزان در لیگ برتر است. چنین آمار و هنوز هم وابسته به برخی تفاسیر و مقدماتی و Kepa بسیاری از ویژگی نباید نادیده گرفته است.

برای همه است که او احساس می کند یکی از کسانی که lampooned دروازه بان در حال حاضر وجود دارد بسیاری از کارشناسان بر این باورند که او جدی توانایی. دیو, Henderson, یک دروازه بان دیده بانی و حرفه ای سابق است.

"او فوق العاده رفلکس شجاع و چابکی بسیار عالی" هندرسون می گوید. "او را به عنوان خوب به عنوان هر دروازه بان جهان در آن بخش است. او راه پشت Ederson در توزیع, اگر چه, و راه پشت کورتوا در جعبه سلطه به طور کامل دروازه بان است."

دومی چه احساس ترین مشکل برای چلسی در حال حاضر با توجه به شکننده دفاعی بخشی از تیم است. Kepa نیست در حال حاضر ارائه شده که لازم خونسردی که اطمینان ارائه می دهد.

آن چیزی است که در واقع بیشتر آشکار در شرایط فعلی با خالی استادیوم. Kepa است که معمولا یکی از بلندترین روی زمین و ماندگار ترین. او فریاد "فاصله" یا "خط!" موسیقی متن بازی. آنها همیشه barked.

Kepa است 'شجاع' اما نه همیشه فرماندهی منطقه خود را (گتی)

برخی از بازیکنان چلسی در واقع اشاره این در سال گذشته و احساس واقعیت Kepa بود که همیشه فریاد و جیغ در واقع خیانت برخی نارسی. این احساس بود که او هرگز مطمئن مدافعان خود را انجام می دهد درست است.

که می تواند ظریف و قابل توجهی تغییر دهید زمانی که شما رفتن از اواسط جدول باشگاه مانند اتلتیک بیلبائو به یک با فشارهای چلسی. آن را می تواند به ارمغان بیاورد که از.

Kepa می توانید مسلما به نظر می رسد bolshy به عنوان مورد با بحث حادثه با Maurizio Sarri در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا. او بسیار مطمئن از خود در هنگام صحبت کردن به مستقل که بلافاصله پس از این حادثه حمایت خود را از موضع قبل از صدور عذرخواهی روز بعد.

که جنجال هنوز آویزان بر وضعیت خود را. این امر می تواند جالب به دانستن آنچه که لمپارد واقعا از آن فکر می کند.

آن را غیر ممکن است به فکر می کنم از آن تغذیه به زمان سیاستهای آینده خود را. وجود دارد به همین ترتیب طولانی عدم اطمینان به Kepa بازی. اعتماد به نفس خود را به نظر می رسد تحت تاثیر قرار, که ممکن است به همین دلیل او نمی ساخت برخی از صرفه جویی ،

دیگران که می دانند این بازیکن می گویند عوامل دیگری وجود دارد. آنها می گویند او "نه خود" و نقطه به نقطه چگونه او نیست به طور کامل حل و فصل در انگلستان پس از شکستن طولانی مدت دوست دختر خود را از سالهای نوجوانی.

این می تواند یکی از آن شرایط که در آن او فقط نیاز به تغییر صحنه در همان راه به عنوان هموطنان فرناندو تورس و مونتویا بود. یک گزینه بالقوه برای چلسی خواهد بود یک وام مسکن در راه است که اجازه می دهد تا Kepa به افزایش ارزش خود را دوباره.

این درست است که بازار نامشخص است وجود دارد بیش از حد و جایگزینی خواهد بود ویلی Caballaro. Kepa است که هنوز هم بهتر از آرژانتین حتی در این فرم وجود دارد بیش از حد بسیاری از گزینه های سمت راست در حال حاضر اگر چه آژاکس را به شدت دارای امتیاز Andre Onana است که مورد علاقه از لمپارد است.

این که چرا لمپارد ممکن است در این اتصال برای برخی از زمان. Kepa نیاز به عقب بر گردیم به شکل واقعی خود را به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن