زندگی می تواند وجود داشته باشد در زیر سطح مریخ مطالعه ادعا می کند

زندگی می تواند وجود داشته باشد در زیر سطح مریخ بر اساس یک مطالعه جدید.

زندگی شده بر روی سطح سیاره سرخ با وجود گسترده و مداوم جستجوها. اما یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله علمی, گزارش نشان می دهد که زیرسطحی می تواند به ارائه یک محیط مناسب برای امکان حیات بیگانه.

شرایط زیر سطح کمتر سخت است و شواهد از آب وجود دارد. چه چیزی بیشتر مطالعه جدید ادعا می کند که بمباران مستمر توسط کهکشانی کیهانی اشعه یا GCRs می تواند ارائه انرژی برای تحریک آلی فعالیت های مورد نیاز برای زندگی است.

این مطالعه جدید در ترکیب عددی مدل داده های موجود از ماموریت فضایی و همچنین مطالعات عمیق-غار اکوسیستم است که بر روی زمین است. با انجام این کار, آن را نشان می دهد مکانیسم های که از طریق آن زندگی خواهد بود قادر به زنده ماندن در زیر سطح.

آن را نیز نشان می دهد راه هایی که می تواند زندگی تشخیص داده شده توسط آینده landers. که بخشی از این سیاره است و در عین حال به بررسی شود اما دانشمندان امیدوارند قادر به همکار زیر سطح مریخ با ماموریت های آینده.

آژانس فضایی اروپا و روسیه Roscosmos برنامه ریزی شده بود برای ارسال یک کاوشگر به اکتشاف زیرسطحی به عنوان بخشی از “تابستان مریخ” که نیز دیده می شود landers به این سیاره فرستاده شده توسط ایالات متحده آمریکا به امارات متحده عربی و چین است. آن به تعویق افتاد به دلیل نیاز به آزمایش های بیشتر خواهد شد در حال حاضر راه اندازی می شود در دو سال آینده راه اندازی پنجره باز می شود.

کسانی که بازدید کنندگان دیگر به مریخ مانند ناسا پشتکار رور را نیز کشف سیاره برای درک این که آیا آن را می تواند پشتیبانی می کند زندگی در آن تاریخ باستان.

“این هیجان انگیز است برای تامل که زندگی می تواند زنده ماندن در چنین محیط خشن به عنوان چند به عنوان دو متر در زیر سطح مریخ” Dimitra عطری یک دانشمند در مرکز علوم فضایی در دانشگاه نیویورک در ابوظبی در بیانیه ای گفت:.

“هنگامی که روزالیند فرانکلین رور در هیئت مدیره ماموریت ExoMars (ESA و Roscosmos) مجهز به یک زیرسطحی مته راه اندازی شده است در سال 2022 از آن خواهد شد مناسب برای تشخیص extant زندگی میکروبی و امیدوارم با ارائه برخی از بینش های مهم.”

مطالعه, ‘بررسی بیولوژیکی بالقوه از کهکشانی اشعه کیهانی ناشی از تابش محور شیمیایی موازنه در مریخ زیرسطحی محیط زیست’ منتشر شده در علمی, گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>