تفسیر فوتبال است و شواهد از تعصب نژادی, پیشگامانه, مطالعه می یابد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فوتبال مفسران هستند شش برابر بیشتر احتمال دارد به صحبت کردن در مورد بازیکنان با پوست تیره تر زمانی که بحث در مورد چگونه قدرتمند آنها با توجه به مطالعه پیشگامانه به تعصب نژادی.

این نتیجه از مطالعه تکمیل دانمارکی تحقیقات شرکت RunRepeat در ارتباط با حرفه ای بازیکنان فوتبال' انجمن و بزرگترین از نوع خود در زبان انگلیسی نشان می دهد شواهد روشنی از سیستمیک تعصب در فوتبال تفسیر به عنوان زمانی که درمان سیاه, اسیایی, و اقلیت های قومی (بام) جوامع است که در زیر میکروسکوپ.

هشتاد مسابقات از اروپا چهار لیگ – برتر, لیگ سری آ, لالیگا و لیگ 1 – تحليل نتايج از 2019/20 فصل با انواع رسانههای نمایندگی در سراسر انگلستان ایالات متحده و کانادا از جمله آسمان ورزشی BT Sport, NBC BeinSport ESPN و Turner Sports.

آن را واقعی نشان داد دلیلی برای نگرانی که نظرات بیان شده توسط ورزش را پیشرو مفسران در مورد بام بازیکنان آسیب پذیر هستند به تعصب نژادی صرف نظر از قصد با جنبه های سرعت و قدرت و کار-رای مشاهده متفاوت است که در مقایسه با مشابه ارزیابی پوست سبک بازیکنان.

تمرکز بر های مختلف 15 دقیقه بخش های اطراف 643 فردی بازیکنان مختلف نژاد و رنگ پوست آن داشت که مفسران 6.59 بار بیشتر احتمال دارد به صحبت کردن در مورد پوست تیره تن بازیکنان که ذکر قدرت و 3.38 برابر بیشتر احتمال دارد که بحث در مورد سرعت. حضور تعصب بدان معنی است که 86.76 درصد از تمام نظرات مثبت در مورد قدرت بودند با هدف تیره تر پوست بازیکنان با 84.17 درصد برای سرعت.

این مطالعه همچنین نشان داد که مفسران 60.4 درصد بیشتر احتمال دارد به توصیف یک بازیکن با سبک پوست هنگامی که صحبت کردن در مورد اخلاق کار با 62.6 درصد از تمام هوش ستایش رفتن به همان گروه از بازیکنان است. در مقایسه 63.33 درصد از هوش انتقاد شد با هدف تیره تر پوست تن بازیکنان است.

دو سوم از تمام نظرات در مورد کیفیت بازی شد و همچنین درباره پوست سبک بازیکنان با 67.57 درصد از نظرات منفی در مورد پوست تیره تن بازیکنان است.

در حالی که مفسران ممکن است به طور کامل غافل از تفاوت در چگونه آنها توصیف بازیکنان با رنگ پوست خود تاثیر چنین تعصب قابل توجه است. دنی McLoughlin مدیر پژوهش در RunRepeat و محقق در این مطالعه معتقد است که تفسیر "یک pryzm برای هر کسی که به تماشای فوتبال" است که تحت تاثیر بسیاری از جنبه های زندگی از مکالمات بین دوستان به پتانسیل درآمد و قرارداد است که بازیکنان قادر به کمیسیون. اگر یک بازیکن به عنوان برچسب کار-خجالتی یا فاقد هوش از طریق مسابقه تفسیر آن می تواند پیامدهای عمده برای این بازیکن بیشتر پایین خط.

این PFA عدالت اجرایی Jason Lee خواسته است تا پخش و مفسران به افزایش تلاش های خود را در پرداختن به تعصب نژادی و نام آنها را به ارائه ناخودآگاه تعصب های آموزشی به منظور بالا بردن آگاهی از چگونگی استفاده از زبان خود را می توانید انتقال و تقویت کلیشه نژاد-انگیزه views.

لیگ برتر پخش شد و در میان کسانی که مورد مطالعه شامل (گتی)

"به آدرس واقعی تاثیر ساختاری نژاد پرستی ما را به اذعان و آدرس نژادی و تعصب" لی گفت. "این مطالعه نشان می دهد آشکار تعصب در ما چگونه توصیف ویژگی های بازیکنان فوتبال بر اساس رنگ پوست.

"مفسران کمک به شکل دادن به ادراک ما از هر بازیکن تعمیق هر گونه تعصب نژادی در حال حاضر برگزار شده توسط بیننده.

"اگر شما نمی کردم مردم به گزاف گویی ایده و گوش دادن به آنچه که گفته و شما نمی کردم باز گوش چگونه می خواهید به درک آنچه که شما در حال انجام است و متخلف مردم اگر هیچ کس وجود دارد به چالش کشیدن شما و گفتن شما که درست نیست.'

یک مطالعه پیگیری برنامه ریزی شده است به نگاهی به موضوع 'انباشته که شایع بود در فوتبال آمریکایی که در آن نفوذ تفکر موقعیت مانند کارفرمایی رفت و به بازیکنان ورزشی-وابسته به موقعیت های مانند در حال اجرا به عقب و گیرنده گسترده ای اختصاص داده شد بیشتر به بازیکنان.

همان را می توان گفت در فوتبال که در آن نقش کاپیتان عمدتا دست به سفید و بازیکنان به عنوان 'خلاق' یا 'تفکر' موقعیت مانند حمله هافبک مرکز پشت و دروازه بان در حالی که پوست تیره تن بازیکنان به طور منظم پر کردن موقعیت های که در آن توانایی های ورزشی یک مزیت است.

از 80 باشگاه های درگیر در این مطالعه فقط 15 از آنها در حال حاضر یک بام کاپیتان – 10 که در لیگ 1 با پنج در لیگ برتر یکی در سری A و یک بام کاپیتان در لالیگا.

استفاده از زبان اجازه می دهد تا تعصب نژادی به نفوذ بیننده (گتی)

"هنگامی که شما در حال بازی فوتبال و کسی که نقاشی تصویر است که شما در حال قدرتمند, شما, سریع, شما تهاجمی – من معنی آنها صفات را داشته باشد اما شما نه گفتن" کوشا, هوشمند, خلاق,' شما نمی با استفاده از است که اصطلاحات" لی اضافه شده است.

"در حال حاضر در آن زندگی می کنند تا به این کلیشه سیاه ورزشکاران – شما همیشه نمی توانید می گویند که یک ورزشکار در حال رفتن به سریع و رفتن به قوی.

"اگر شما در حفظ و stigmatising مردم و گفت: این که و از سوی دیگر چگونه است که ورزشکار برای رفتن از آموزش و بازی درست و جدی گرفته شود شاید به عنوان یک مربی و یک مدیر و یا یکی دیگر از موضع قدرت؟"

به ارائه یک کنترل دسته بندی 'در بازی حوادث بودند که صرفا بر اساس واقعی اظهارات – به جای لجوج نظر – ثبت گرديد با انتقاد تقسیم 50-50 در دو رنگ پوست و ستایش کمی به نفع پوست سبک بازیکنان. در عین حال زمانی که صاحب نظر نظر ثبت شده وجود شواهد روشن است که تعصب نژادی است که در حال حاضر در اظهارات ساخته شده است.

15

تعداد بام کاپیتان در چهار قهرمانان اروپا لیگ برتر

چون 1,361 از کل 2,073 نظرات ساخته شده بودند نسبت به پوست سبک بازیکنان چند برابر از 1.9 به مجموع 1,362 در سفارش به صورت دو به توان نسبتا در مقایسه با.

محققان همچنین با استفاده از 20 تن پوست به عنوان مشخص شده توسط مدیر فوتبال 2020 داده شده در این مجموعه پیش تعیین شده در کلاس است که حذف هر گونه تفسیر از بازیکنان قومیت یا نژاد و قضات نظرات در رنگ پوست به تنهایی. کلاس 1-11 شد طبقه بندی شده به عنوان "پوست سبک' با باقی مانده 12-20 ساخت تا بازیکنان با پوست تیره تر تن'. با مجموع حجم نمونه از 643 بازیکنان 433 بودند طبقه بندی شده به عنوان 'بازیکنان با سبک پوست تن و 210 بودند طبقه بندی شده به عنوان 'بازیکنان با پوست تیره تن'.

در این گزارش آمده: "بازیکنان شده اند متحد در حمایت خود را از زندگی مهم جنبش قوی ارسال پیام در مورد برابری.

"با این حال بازیکنان خود را هنوز هم باید برای حرکت سیستمیک نژادپرستانه سازه با وجود قابل توجه خود را از سیستم عامل حرفه ای و موفقیت است. این تعصب نژادی مطالعه باعث می شود تفاوت های ظریف است که ساختار ظاهری.

"ما در حال حاضر نیاز هر کس در فوتبال از جمله مفسران و سوانح در نظر گرفتن بخشی از آنها در پیشبرد ضمنی و تعصب نسبت به افراد با پوست تیره تر دارند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن