کم نوسان شیرین ارابه: RFU به بررسی تاریخی زمینه راگبی انگلستان سرود

راگبی اتحادیه فوتبال (RFU) در حال انجام یک بررسی به "بافت تاریخی" از "کم نوسان شیرین ارابه" یک آهنگ مورد علاقه

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

راگبی اتحادیه فوتبال (RFU) در حال انجام یک بررسی به "بافت تاریخی" از "کم نوسان شیرین ارابه" یک آهنگ مورد علاقه در میان انگلستان حامیان که ریشه در آمریکا برده داری.

این آهنگ به طور معمول دیده می شود و شنیده می شود در Twickenham با آن شعر تکثیر بر روی دیوار در ورزشگاه و آواز از غرفه شده است و اتحادیه راگبی سرود برای حداقل سه دهه است.

کامل آن تاریخ به عقب می رود بسیار بیشتر هر چند به آن اعتبار نویسنده والاس ویلیس – یک برده آزاد از قرن 19 اوکلاهما.

آن را تبدیل به یک محبوب معنوی در اوایل قرن 20 بود و محبوبیت دوباره در میان قوم نوازندگان در طول جنبش حقوق مدنی دهه 1960. آن زمان پوشش به عنوان یک ورزشی, سرود anecdotally مرتبط مارتین "ارابه" Offiah است که آمده است در زیر میکروسکوپ قبل از اینکه به عنوان یک پتانسیل عمل فرهنگی تخصیص است. زمان انگلستان ستاره Maro Itoje گفت: Daily Mail این هفته که او احساس و نسب بود "پیچیده".

با ادامه تمرکز بر روی سیاه زندگی مسائل اعتراض RFU تصمیم گرفته است که بسیاری از کسانی که لذت بردن از آهنگ نمی دانم داستان آن و آمادگی خود را برای رسیدگی به این مسئله.

یک سخنگو گفت: "RFU است اظهار داشت: ما نیاز به کار بیشتر برای رسیدن به تنوع و ما مصمم به سرعت بخشیدن به تغییر و رشد آگاهی است.

"نوسان کم شیرین ارابه' آهنگ شده است بخشی از فرهنگ راگبی و آواز توسط بسیاری از کسانی که هیچ آگاهی از ریشه های خود را و یا حساسیت. ما در حال بررسی آن بافت تاریخی و نقش ما در آموزش علاقه مندان به تصمیم گیری آگاهانه."

Genevieve Glover منصوب شده به عنوان صندلی از بدن حاکم تنوع و شمول اجرای گروه کاری با RFU رئیس لایحه Sweeney گفت: "ما نیاز به کار بیشتر برای رسیدن به تنوع در تمام مناطق این بازی از جمله دولت است.

"ما انجام داده اند بسیار خوب طرح در سطح ریشه چمن برای تشویق بیشتر متنوع مشارکت با این حال که به خودی خود کافی نیست."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن