لیورپول جایزه ارائه: چگونه به تماشای قرمز آسانسور در لیگ برتر حاضر و در تلویزیون امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول خواهد آسانسور لیگ برتر جایزه در یک سخنرانی در آنفیلد پس از آخرین بازی فصل مقابل چلسی امشب.

بارسلونا, Jordan Henderson بلند خواهد شد این عنوان برای باشگاه خود را برای اولین بار 30 سال در یک مراسم در Kop که برای باشگاه خرج کرده اند در اطراف £1m.

طرفداران اجازه داده نخواهد شد برای حضور در این رویداد به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس اما میلیون ها نفر از هواداران لیورپول به تماشای این رویداد تاریخی در سراسر جهان است.

پس از بازی برابر پاریسنژرمن در 22 ژوئیه یک مراسم برگزار خواهد شد به افتخار آخرین مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان که در برگزاری 21-نقطه استفاده بیش مکان دوم منچستر سیتی.

قرمز افسانه سر کنی دالگلیش مدیر باشگاه که آخرین آنها برنده این عنوان در سال 1990 خواهد بود یک عضو از جایزه ارائه ،

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

هنگامی که جایزه ارائه?

لیورپول در نهایت دست خود را در لیگ برتر جایزه امشب – چهارشنبه 22 جولای – در حدود 10ساعت BST پس از پایان بازی خود را با چلسی در آنفیلد.

چگونه می توانم تماشای آنلاین ؟

انگلستان بینندگان می توانید به تماشای این نمایش آشکار آنلاین ارائه آنها Sky Sports مشتری از طریق SkyGo نرم افزار و وب سایت.

چگونه می توانم در تلویزیون است ؟

اما کسانی که نه آسمان مشتریان هنوز هم می تواند دسترسی به این کانال از طریق free-to-air, آسمان, کانال انتخاب, موجود در مولتی مدیا کانال 11, آرشیو کانال 144 & 147 (HD), Sky UK کانال 159 (SD/HD) و رسانه های کانال 165 (HD).

بازی و جایزه ارائه خواهد شد و نیز نشان داده شده در آسمان ورزشی, مهمترین رویداد, آسمان, ورزشی, لیگ برتر و Sky Sports HD فوق العاده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب