Leeds United ارتقا به لیگ برتر پس از West Brom از دست دادن در هادرزفیلد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیدز یونایتد را امن ارتقاء به لیگ برتر پس از West Brom موفق به ضرب و شتم هادرزفیلد.

دوم قرار West Brom از دست داد 2-1 در هادرزفیلد در شب جمعه حصول اطمینان از قهرمانی رهبران لیدز نمی تواند در پایان فصل در خارج از خودکار ارتقاء ،

لیدز که ضرب و شتم بارنزلی 1-0 در پنج شنبه شب نشستن در بالای قهرمانی با 87 امتیاز و دو بازی باقی مانده است.

West Brom در ضمن باید 82 امتیاز با یک بازی در سمت چپ و سوم قرار Brentford باید 81 امتیاز با دو بازی باقی مانده است.

پویا به این معنی است که Brentford هنوز هم می تواند به پایان برسد اما لیدز خواهد شد تضمین شده ارتقاء حتی اگر آنها در پایان دوم.

لیدز بازی نیست در پرواز بالا از سال 2004. در سال 2007 این باشگاه وارد دولت شدند و سقوط به لیگ یک است. آنها ارتقا به قهرمانی در سال 2010.

مربی Marcelo Bielsa پیوست و در سال 2018 و تقریبا هدایت این باشگاه به لیگ برتر در فصل اول خود را در اتهام خود را سمت تضعیف دیر به پایان سوم. آنها مورد ضرب و شتم ششم قرار می گیرد دربی کانتی در بازی نیمه نهایی.

در این سال بازی کردن مکان در حال حاضر اشغال شده توسط فولهام ناتینگهام فارست و کاردیف سیتی – همچنین Brentford.

هادرزفیلد پیروزی بیش West Brom آمد و به عنوان یک شوک با میزبان کشیدن خود را به دور از منطقه سقوط و به محل 17 با برنده شدن. در نتیجه ممکن است فقط باید امن هادرزفیلد را در قهرمانی فصل آینده است.

هادرزفیلد – رقیب سرسخت لیدز – زمان سرب در اوایل روز جمعه از طریق Chris Willock. دارا اوشی وارد برای Slaven Bilic تیم در مدت کوتاهی قبل از نیمه وقت اما آرسنال loanee امیل اسمیت-رو مهر و موم پیروزی برای میزبان با فقط پنج دقیقه از سمت چپ در زمان عادی.

بعد در شب لیدز هواداران در اللند جاده به جشن می گیرند با وجود اینکه خواست به ماندن در خانه توسط پلیس محلی و باشگاه صاحب Andrea Radrizzani.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب