نه ناخن اینچ هنرمند مسخره pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه فن: 'شما در واقع هرگز گوش به شعر'

هنرمند راب شریدان شناخته شده خود را برای همکاری گسترده با نه ناخن اینچ ابراز bemusement با pro-دونالد مغلوب سا

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

هنرمند راب شریدان شناخته شده خود را برای همکاری گسترده با نه ناخن اینچ ابراز bemusement با pro-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه فن.

نه ناخن اینچ, سینه توسط Trent Reznor, شناخته شده برای خود را به لحاظ سیاسی به اتهام آهنگ با مترقی و چپ ها پیام های.

در توییتر, Sheridan, که در خدمت به عنوان گروه مدیر هنری از سال 1999 تا 2014 در پاسخ به یک تصویر از یک Facebook گروهی به نام "نه ناخن اینچ امریکا" که توصیف خود را به عنوان "یک گروه برای طرفداران Nine Inch Nails که تهمت حامیان محافظه کاران و یا فقط نفرت چه" چپ "تبدیل شده است در ایالات متحده".

"هنگامی که شما در واقع هرگز گوش به شعر" او گفت:, شرح, تصویر است.

"من فقط در زمان یک نگاه دقیق تر در godawful گرافیک که گروه FB" او ادامه داد. "آنها به طور خاص با استفاده از glitched 'با دندان' نسخه NIN آرم که همزمان با یک آهنگ بود که مستقیم حفاری در دولت بوش اما باید منصفانه آنها تا به حال تنها 15 سال به شکل که."

شریدان نیز برجسته شده پس زمینه که در گروه 2008 تور که شامل یک غول تصویر و سپس رئیس جمهور جورج بوش است که بدل طی یک آهنگ به حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری, جان مک کین.

"تهوع شد که سفید اکنون تعیین تقو جنگ طلبان خیلی شبیه شما حتی نمی دانند آن اتفاق می افتد" او قبلا توضیح داده شده است.

با اشاره به تور شریدان شوخی که گروه "نیست حتی از راه دور ظریف".

نه ناخن اینچ به دور از گروه اول به طرفداران خانم سیاسی نقطه از موسیقی خود را. ماه گذشته جناح راست طرفداران خشم علیه ماشین شد تمسخر آنلاین برای تحریم گروه پس از دیر متوجه این گروه (آشکار) گرایش سیاسی.

شریدان اشاره به خشم علیه ماشین اضطراب عمومی در توییت خود نوشته است: "ون نمودار از اعضای این گروه و افرادی که شکایت در مورد [Rage Against the Machine عضو] Tom Morello گرفتن بیش از حد سیاسی است بزرگ گنگ دایره."



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب