Alt-Steak 3D-Printed Meatless
اسرائیل مبتنی بر راه اندازی دوباره تعریف کردن گوشت با هدف راه اندازی پرینتر 3D است که به شما اجازه توزیع کنندگان مواد غذایی را مبتنی بر گیاه استیک تقلید واقعی گوشت گاو در سال آینده. به نام "Alt-استیک" این meatless جایگزین خواهد شد برای اولین بار دور در پایان این رستوران سال قبل از حمل و نقل های صنعتی خود را در مقیاس 3D printers به توزیع کنندگان گوشت در 2021. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.درست مثل حالت عادی 3D printers هر Alt-استیک است که با ایجاد لایه های فردی از Alt-عضلانی Alt-چربی و Alt-خون فرمول. با انجام این کار دوباره تعریف کردن گوشت دارای کنترل کامل بر ترکیب جایگزین گوشت.

فروش
ANYCUBIC Photon UV LCD 3D Printer Assembled Innovation with 2.8'' Smart Touch Color Screen Off-line Print 4.53'(L) x 2.56'(W) x 6.1'(H) Printing Size (Photon)
ANYCUBIC فوتون اشعه ماوراء ال سی دی 3D پرینتر مونتاژ نوآوری با 2.8" هوشمند لمسی صفحه نمایش رنگی کردن خط چاپ 4.53"(L) x 2.56"(W) x 6.1"(H) سایز چاپ (فوتون)
  • ◆آسان برای استفاده◆:آسان به راه اندازی درست نسیم بود. نرم افزار نسبتا ساده است به استفاده از. تنها 4 تنظیمات کمتری تنظیمات برای تنظیم در مقابل FDM چاپگر.
  • ◆باور نکردنی قطعنامه◆:کوچک قطعات با دقت بسیار نرم و صاف جزئیات و با کیفیت از FDM چاپگر.
  • ◆حمل و نقل سریع◆: مدل های مختلف در ساخت بشقاب نمی اضافه کردن به زمان ساخت. بزرگتر مینیاتوری در حدود 2-3 ساعت 6 بار طول می کشد همان 2-3 ساعت است.
  • ◆صنعتی با کیفیت◆: همه از چهره کامل پایان ساتن. هر منحنی chamfers یا bevels هستند بی عیب و نقص. همه آبی بیت و همه از دستگیره آنودایز.
  • ◆خدمات پس از فروش◆:همه ANYCUBIC 3D printers حمایت هستند با طول عمر پشتیبانی فنی;هر گونه سوال در مورد محصول عمل و یا نرم افزار لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید.

پس از یک روز از شرکت ما مشغول به کار در ایجاد یک خوشمزه و مقرون به صرفه گیاهی جایگزین برای استیک, یکی از محبوب ترین محصولات غذایی و راننده از کل صنعت گوشت. برای فعال کردن توده تصویب می دانستند که ایجاد یک جایگزین گوشت محصول که هر دو در با کیفیت بالا و ترکیب تغذیه ای نیاز به فن آوری های جدید و فرآیندهای تولید هرگز قبل از دیده می شود در صنایع غذایی" گفت: Eshchar بن-Shitrit مدیر عامل و بنیانگذاران تعریف گوشت.