اپل می تواند راه اندازی آیفون 12 بدون هدفون یا شارژر متخصص می گوید

اپل گوشی های هوشمند آینده ممکن است با سیمی از earbuds در جعبه – و حتی می تواند راه اندازی بدون آداپتور برق. TF

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

اپل گوشی های هوشمند آینده ممکن است با سیمی از earbuds در جعبه – و حتی می تواند راه اندازی بدون آداپتور برق.

TF اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo که شناخته شده است برای ساخت قابل اعتماد و پیش بینی در مورد محصولات شرکت Apple ادعا می کند که تصمیم به شامل هدفون های سیمی است بنابراین اپل می تواند بیشتر فشار خود را AirPods هدفون بی سیم.

عدم قدرت آداپتور در ضمن در نظر گرفته شده است به یک صرفه جویی در هزینه و اندازه گیری, به گزارش اپل اینسایدر. معلوم نیست که آیا آن را هنوز هم شامل یک پیش فرض کابل رعد و برق.

این به نظر می رسد از آنجا که آی فون 12 هزینه های تولید بیشتر خواهد شد با توجه به 5G پشتیبانی به گزارش Macrumours اما باید یک مصرف کننده رو به قیمت شبیه به آی فون 11 محدوده.

اپل را به جای انتشار یک 20W آداپتور برق به عنوان یک لوازم جانبی اختیاری برای آیفون, Kuo گفت. آن را نیز شروع تدریجی موجود 5W و 18W آداپتور برق بعد از آن در سال, او ادعا کرد.

Kuo می گوید که بعید است که اپل را جایگزین سیم شارژر با شارژر بی سیم در جعبه – یکی از ویژگی های معرفی شده با آیفون 8 – اما معتقد است که این انتقال به نفع شارژ بی سیم شرکت ها به طور کلی.

آن را به احتمال زیاد اپل را ترویج مزایای زیست محیطی کمتر از لوازم Kuo همچنین پیش بینی کرد اما این ممکن است به خوبی دریافت شده توسط مصرف کنندگان است.

به عنوان اپل وبلاگ نویس و توسعه دهنده در iOS بنیامین مایو اشاره 18W آداپتور در حال حاضر هزینه یک تکه قابل توجهی از آی فون 11 قیمت.

"اگر اپل در واقع به فروش لوازم جانبی آن در هزینه و یا نزدیک به آن چیزی است که 10 دلار در مجموع برای هر دو — پس از آن من حدس می زنم من می توانم قبول زیست محیطی زاویه. در غیر این صورت آن را فقط احساس می کند مانند یک پوشش احتکار" او هنوز توییتی.

پیش بینی های دیگر ساخته شده توسط Kuo که شامل آیفون 12 می تواند هیچ پورت به طور کامل با این حال برخی از تحلیلگران را مغایر با برخی از دیدگاه های خود را.

در حالی که Kuo گفته است که گوشی های جدید می تواند بیشتر مربع بدن در خط با آی فون 4 با توجه به منابع دیگران نشان می دهد که آی فون 12 می تواند طولانی تر و نازک تر از آیفون 11 محدوده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب