کیم کارداشیان مسائل بیانیه ای در مورد Kanye West سلامت روانی پس از نگران کننده رسانه های اجتماعی پست های

کیم کارداشیان شکسته است سکوت او در Kanye West بهداشت روان در زیر یک سری از نگران کننده رسانه های اجتماعی پست از رپ.

غرب که می گوید او در حال اجرا است برای ما رئیس جمهور اخیرا در توییتی سپس حذف یک سری از در مورد پست ها از جمله یکی که ادعا کارداشیان بود به نام دکتر آمده و “قفل [او] بالا”. او سپس اظهار داشت: او طلاق کارداشیان که او به عنوان یک “سفید supremacist”.

بحث هنرمند نیز به تازگی در یک رالی در کارولینای جنوبی که در آن او ساخته شده یک عدد از عجیب و غریب نظرات و گریان ضد سقط جنین گفتار.

ارسال در Instagram داستان در روز چهارشنبه (22 جولای) کارداشیان نوشت: “به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی است. هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک.

او گفت که او هرگز صحبت علنی در مورد این که چگونه تحت تاثیر خانواده اش در خانه به خاطر او است “بسیار محافظ از فرزندان من و Kanye حق حریم خصوصی وقتی که می آید به سلامت”.

“اما امروز” او نوشت: “من احساس می کنم باید در مورد آن نظر به دلیل انگ و تصورات غلط در مورد سلامت روان.”

کارداشیان در ادامه به توضیح است که کسانی که درک بیماری های روانی “می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه فرد جزئی است” و افزود: “این افراد خود را برای شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید.”

او افزود که غرب یک “درخشان اما پیچیده فرد” و گفت: “سخنان او گاهی اوقات نمی همسو با مقاصد خود را”.

“زندگی با اختلال دوقطبی را کاهش و یا باطل رویاهای خود را و یا ایده های خلاقانه,” او نوشت.

کارداشیان به این نتیجه رسیدند که پست با یک درخواست برای “همدردی و همدلی” از رسانه ها و مردم.

غرب صحبت کرده است قبل از اینکه در مورد اخیر خود سابقه بیماری روانی تصدیق در سال 2018 که او مبتلا به بیماری اختلال دوقطبی. او در توصیف این وضعیت به عنوان یک “ابرقدرت” در یک آهنگ از آلبوم Yeو گفت: این بیماری می تواند او را “بیش از حد پارانوئید” در زمان.

در حالی که معلوم نیست چقدر جدی غرب در انتخابات ریاست جمهوری است او ثبت شده است در انتخابات ماه نوامبر در ایالت اوکلاهما و ایلینوی. برخی از, اما, این باورند که کمپین یک نیرنگ طراحی شده برای ترویج آلبوم آینده اش DONDA.

اگر شما در حال مستقر در ایالات متحده و شما یا کسی که شما می دانید نیازهای سلامت روانی کمک در حال حاضر تماس ملی پیشگیری از خودکشی تلفنی در 1-800-273-TALK (8255). خط تلفن رایگان و محرمانه بحران خط تلفن که برای همه در دسترس است 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

اگر شما در انگلستان و در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل [email protected] و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید