کارول Baskin واکنش نشان می دهد پس از ببر پادشاه را فریب به رولف هریس و جیمی سویل 'فریاد

کارول Baskin, ستاره ضربه Netflix سری Tiger Kingکرده است پاسخ داد و پس از او قربانی بد مزه شوخی با استرالیا کمد

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

کارول Baskin, ستاره ضربه Netflix سری Tiger Kingکرده است پاسخ داد و پس از او قربانی بد مزه شوخی با استرالیا کمدین تام آرمسترانگ.

بزرگ-گربه فعال حقوق فریب بود به ارائه یک تولد "فریاد" به Jimmy Savile و محکوم کودک آزار رولف هریس در یک ویدیو است که به آنجا رفته ویروسی.

در بیانیه صادر شده به مترو, Baskin اصرار دارد که او نمی دانم که رولف هریس و یا Jimmy Savile بودند قبل از ساخت این ویدئو. او همچنین انتقاد آرمسترانگ برای تحریک شوخی.

"من شگفت زده هستم در طول (و هزینه) مردم را به منظور زباله شهرت من. البته من نشنیده اند رولف هریس و یا Jimmy Savile و نمی خواهد انجام داده اند Cameo من تا به حال شناخته شده است."

این بیانیه ادامه می دهد "خط امضا در ایمیل آمده است:" من از شما درخواست به قاضی من با دشمنان من را ساخته اند.' – Franklin D روزولت و من فکر می کنم که به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد این نوع از افرادی که سوء استفاده از من در تلاش های خود را به دیگر مردم بسازم."

بسکین ارائه می دهد شخصی پیام های تصویری برای هزینه از طریق محبوب ترین ها افراد مشهور, خدمات پیام Cameo.

در کلیپ, Baskin می گوید: "هی همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها. این کارول Baskin در Big Cat Rescue. سلام رولف هریس. همه بچه های خود را می خواستم به شما بگویم که شما واقعا آنها را لمس و آنها که با عشق تمام است که شما باید برای آنها انجام می شود."

"من می شنوم بسیاری از داستان های بزرگ در مورد شما و بهترین دوست, Jimmy Savile – نمی توانید صبر کنید برای شنیدن آن. تولدت مبارک رولف!"

آرمسترانگ شناخته شده است برای شوخی های خود را در رسانه های اجتماعی محبوب سایت Infinite. هفته گذشته کمدین فریب خورده 7th Heaven ستاره Beverley Mitchell به دادن "فریاد" به ایوان Milat یکی از استرالیا بدنام ترین قاتل های زنجیره ای. در آن او تشکر Milat برای "کمک کردن backpacker باند".

های تصویری از Baskin در توییتر Armstrong نوشته است: "اگر این شکستن نیست اینترنت من بدهد."

Savile و هریس هر دو بررسی جنایات جنسی توسط پلیس شهری به عنوان بخشی از کار Yewtree.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن