Haim: 'مردان بودند, مانند, 'دریافت کردن مرحله به همین دلیل است که او ساخت آن چهره؟"

من نمی دانم اگر شما تا کنون شده است به نام c*** می گوید:" دانیل Haim تکیه به سمت من گذشته خواهر Alana "اما آن

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

من نمی دانم اگر شما تا کنون شده است به نام c*** می گوید:" دانیل Haim تکیه به سمت من گذشته خواهر Alana "اما آن شدید. من آن را به نام بعد از من گیر برای خودم در این کسب و کار برای احساس مانند چیزی درست نبود. بسیاری از زنان بوده است به نام آن است." او آه. "آره."

Haim شده اند برخورد با microaggressions, macroaggressions و همه چیز را در میان نزدیک به یک دهه در حال حاضر. پس از رشد در یک خانواده موسیقی – به عنوان کودکان آنها حتی در پوشش باند به نام Rockinhaim با پدر و مادر خود را Alana (گیتار ، کیبورد و خواننده) است (باس و خواننده) و دانیل (lead vocals, guitar) تشکیل Haim در سال 2007. اما آن را تا سال 2012 پس از دانیل خواسته شده بود برای رفتن بر روی تور با سکته مغزی Julian Casablancas که آنها متوجه آنها واقعی معامله بالقوه و honed خود را در کالیفرنیا-رنگی صدای گیتار. یک قرارداد ضبط با Polydor به زودی به دنبال. بنابراین بیش از حد انجام یک مدیریت مقابله با Jay-Z را به رخ ملت است. تا پایان سال 2013, آنها تا به حال منتشر شد اولین آلبوم خود را, روزها رفته, یک فریبنده ترکیبی از پاپ راک کلاسیک و معاصر R&B است که آنها را به دست آورده و یک نامزدی جایزه گرمی برای بهترین هنرمند جدید و نقطه بالا در بزرگ سیاه و سفید دیک صدای 2013 لیست.

و در عین حال آنها هنوز هم خود را دست کم گرفت – متهم نمی نوشتن مواد خود را خواسته تشویق سوالات توسط نر راک روزنامه نگاران و تلاش برای به دست آوردن در بازی سنگ-تکیه ایستگاه های رادیویی زیرا آنها تلقی می شد "بیش از حد پاپ" (دفعات بازدید: بیش از حد زن). الگوی ادامه داد: با پیگیری 2017 را چیزی به شما بگویم. در سوم smirkingly نام زنان در موسیقی Pt IIIآنها تصمیم گرفته اند برای مقابله با آن بر روی سر. بنابراین سر در, در واقع, آنها عملا شارژ در آن است. "ما به نام ما از آلبوم که چون ما نمی خواهیم به خواسته هر dumb questions می گوید:" دانیل. اشاره کرد.

گروه در حال زوم کردن من از لا; Danielle و Alana در کنار یکدیگر هستند و هر دو لباس را در پیراهن موهای خود را خراشیده به عقب. استه تماس است و از جاهای دیگر در لا جداسازی حتی با دقت بیشتری نسبت به خواهر او به دلیل – به عنوان یک نوع 1 دیابت – او در معرض خطر دسته برای کوروناویروس. به جز سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات ("ما نیاز به وجود داشته باشد") هیچ یک از آنها در سمت چپ خانه خیلی از مستند آغاز شد. "من می شنوم که آن را تسهیل می گوید:" Alana "اما من خیلی عصبی به طور کلی که فکر بودن در یک رستوران..." "راستش وقتی شنیدم که بارها بسته شد در انگلستان" وقفه است – آنها انجام بسیاری از که اما به نظر می رسد هرگز به اذیت با یکدیگر در مورد آن – "من گفتم:" چگونه است که هر کسی میخوام برای زنده ماندن؟'" "من فقط می توانید ببینید نیمی از صورت خود است می گوید:" Alana. "اجازه دهید من یک بالش برای لپ تاپ من." "آیا این بهتر است؟" "Noice می گوید:" Alana در یک تقریب از لهجه انگلیسی. ما سرباز است. من سعی کنید برای جلوگیری از dumb questions.

زنان در موسیقی Pt III احتمالا Haim بهترین آلبوم. اهدا پنج ستاره با بیحوصلگی حرف زدن با این نشریه آن است که به عنوان گیج و منگ و دزدکی آن را به عنوان مبارز کالیفرنیا دیگ ذوب از هفتاد rock, funk و Calypso, با جذاب تولید وحشی دروس و به همان اندازه آتشین از آلبوم. "من هر روز از خواب بیدار و پول را برای خودم" می خواند دانیل در فانک-راک پایکوبی "مراحل" – اشاره شاید به زمانی که آنها از کار اخراج نماینده خود را پس از پیدا کردن آنها پرداخت می شود 10 برابر کمتر از مرد هنرمند انجام در همان جشنواره به عنوان آنها را. اما آن را در "از مجله" – یک خشم ballad که رها فانتزی instrumentals نفع فازی, گیتار آکوستیک – که دستکش واقعا. "از این مجله چه می گویند ؟ 'آیا شما همان چهره در تخت؟' سلام چه نوع سوال است ؟ " آواز می خواند دانیل. "شما انتظار من برای مقابله با آن 'تا من کاملا بی حس/ اما شما نمی دانید که چگونه آن را احساس می کند... به c***."

"آیا شما همان چهره در تخت خواب" یک سوال واقعی راه خواسته است توسط یک روزنامه نگار موسیقی به دلیل رسا چهره او می کشد در حالی که باس بازی. "من مردان ساخت چهره روی صحنه می گوید:" استه "و آن را یک واکنش از احساس موسیقی است. من به اشتباه در اوایل به دنبال نظرات به اجراهای زنده است که من فکر نمی کنه و همه این نظرات بیشتر در مردان بودند مانند 'Urgh زشت عجیب و غریب او را خاموش f***ing مرحله به همین دلیل است که او ساخت آن چهره؟' من فکر می کنم برخی از مردان مشکل با دیدن یک زن لذت بردن از خود. که تهدید به آنها را."

"آنها می خواهند ما را به یک گروه راک" می افزاید: Alana "و سپس استه است این چهره که در آن او را بیان و آن را مانند," اما, بدون, شما یک زن هستید شما باید خیلی بیشتر. چرا شما که زیبا است؟' در پایان روز شما حتی نمی توانید بپرسید که "چه می خواهید از من ؟' because I don't give a f*** اما این نظر f***ing دیوانه است." "آن را دوست ندارم من قصد دارم به تغییر چگونه من انجام می گوید:" استه "چون تنها زمان است که احساس می کنم خوب است. تنها زمان است که احساس می کنم خوشحال است که من روی صحنه در حال پخش موسیقی است که من نوشتم."

این جای تعجب سنگین پذیرش. اما این آلبوم پر است از کسانی که – حتی اگر برخی از آنها فیلتر شده از طریق امواج از لس آنجلس هوا. "دختر تابستان" ممکن است صدای دلپذیر با آن jazzy باس ریف و سبک با تکبر راه رفتن, اما آن نوشته شده بود در مورد دانیل دوست پسر آریل Rechtshaid (همچنین گروه تولید کننده) که مبتلا به سرطان: "ترس در داخل قلب خود را به عنوان عمیق به عنوان gashes/ شما راه رفتن در کنار من نیست پشت من/ احساس من عشق بی قید و شرط."

زمانی که Rechtshaid قرار بود از طریق آن می گوید دانیل "من احساس بسیار ناراحت کننده صحبت کردن در مورد آن این بود داستان من بگویید". اما هنگامی که "دختر تابستان" آمد "آن احساس خوب است مردم بدانند که در آن آهنگ از آینده بود". پس از شریک زندگی خود را درمان دانیل خودش را مصرف افسردگی – یک تجربه وقایع در "من می دانم که تنهایی" که برای تلفن های موبایل مانند خشخاش آرتور راسل B-side شده است که dunked زیر آب. او آدرس آن را در جاهای دیگر هم در آهنگ های مانند غرش, bassy "من میرم پایین". اما آن زمان در حالی که برای رسیدن به آن. در حالی که افسردگی ارائه دانیل خلاقانه راکد. در آن زمان خواهر او – و سپس یک درمانگر – به جلو و او را خارج از آن.

"من احساس می کنم مانند دانیل قرار بود از طریق... می گوید:" Alana قبل از انجام به نوبه خود تیز به صورت خواهر خود را. "من صحبت کردن برای شما و شما در حال نشستن درست در کنار من آن را بسیار عجیب و غریب است." "آن" shrugs دانیل ترین مختصر از سه. "من احساس می کنم مانند دانیل واقعا نمی دانم چه اتفاقی می افتد اما برای من و استه آن آنقدر شفاف است که چرخ دنده نیست عطف آنها زنگ زده. گاهی اوقات برای درخواست کمک است که سخت ترین مرحله چون شما بودن خیلی آسیب پذیر در گفت 'من نمی تواند انجام این کار به تنهایی می تواند به شما به من کمک کند؟' من فکر می کنم من و استه می دانستند که ما تا به حال به مرحله و مانند 'شخص چیزی اشتباه است.'"

پس از آن همه چیز به آرامی آسان تر است. دانیل شروع به رفتن به درمان. و گروه شروع به نوشتن دوباره با هم – هر چند آنها سعی در محدود کردن چه مقدار از آنها مشترک مشکلات خود را با یکدیگر از آنجا که آنها تمایل به مارپیچ زمانی که آنها انجام می دهند. "گاهی اوقات آن را خوب به مانند," شما می دانید آنچه که من قصد دارم به بحث در این مورد با من درمانگر من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن با کلاس" می گوید: "دانیل با یک لبخند. "ما باز ما مجلات می گوید:" بعضی از شعر نوشتن فرایند "ما thumbing از طریق, و وجود دارد, کمی, 'قرار دادن یک ستاره است که شاید نجات است که برای این ساعت شما باید با دکتر خود را بعد از آن و پس از آن دوباره به من و به من بگویید چه او گفت. من می خواهم به دانستن است.'"

از سمت چپ: Danielle Alana و استه Haim (Reto Schmid)

وقتی که می آید به درخواست کمک از آن است که هر دو برکت و لعنت که خواهران مطرح شد به "سوپر مستقل". "ما دوست داریم به فکر می کنم که ما می توانیم مراقبت از خودمان می گوید:" دانیل. "ما یک خط بسیار طولانی قوی زنان در خانواده ما" می افزاید: Alana. "ما مادر و مادربزرگ های ما..." اما تمایل خود را به طور مستقل نیست فقط یک محصول از تربیت است. "من فکر می کنم آن را نیز اجرا بودن در جهان می گوید:" دانیل "و رفتن به یک گیتار فروشگاه و مرد در گیتار فروشگاه شما می پرسد اگر شما به دنبال یک گیتار برای دوست پسر خود."

"این یک کسب و کار دشوار به زنان در سنگ" می گوید استه. "شما باید قوی است." به همین دلیل است که آنها از آن ساخته شده ایم ماموریت خود را به ارمغان می آورد تا زنان دیگر که در آن آنها می توانند. در سال 2018 بودند و هیپ هاپ و پاپ نوازنده و نوازنده فلوت فوق العاده Lizzo در تور با آنها – در حال حاضر او headlining عرصه در حق خود است. "ما زنان سفید پوست, ما سفید امتیاز ما با بهره مندی از امتیاز سفید می گوید:" دانیل. "من فکر می کنم آوردن Lizzo در تور ما بودند از جمله طرفداران بزرگ او و ما می خواستیم به ما نشان می دهد طرفداران چقدر شگفت انگیز او بود."

که نقطه Haim بازی عظیم سالن. اما این تقلا برای دریافت وجود دارد. و بودن در یک مردسالار جهان به معنای نیاز به کار دو بار به عنوان سخت خود را به اثبات ارزش. روز دیگر دانیل اتفاق افتاده پس از یک عملکرد ایشان در یک جشنواره سنگ جایی که آنها بازی خواهم زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد. "ما برای f***ing خون" او می گوید. استه تماشای آن بیش از حد. "وجود دارد مانند آتش بیرون آمدن از بینی و گوش. آن را بسیار 'راک' جشنواره و ما از رفتن f***ing آجیل. احساس مانند شما باید برای اثبات شما می توانید واقعا تکه تکه است و ریشه دوانده در ایالات متحده است."

Alana Haim, دانیل, Haim و استه Haim انجام روی صحنه در تالار موسیقی رادیو سیتی نیویورک به افتخار Fleetwood Mac. 26 ژانویه 2018 (گتی)

آیا آنها هنوز هم احساس می کنند باید برای اثبات خود را ؟ "من فکر می کنم این آلبوم تا به نوعی از ما نقل مکان کرد به جلو" می گوید: Alana. متوجه است که شما نمی توانید برنده شوید می تواند به طرز عجیبی رهایی بخش. آنها حتی با توجه به تلاش برای دریافت بر روی سنگ های رادیویی پس از تعجب در حالی که شاید اگر آنها نیاز به اضافه کردن چند تیکه. "اگر ما از تمام کسانی که f***ing چیزهایی که ما احتمالا نمی توانید بازی های برگزار شده به هر حال, پس چرا انتخاب یک f***ing از دست دادن نبرد ؟" می گوید: Alana. "من بیش از آن است. آن خواهد بود مانند: "ما مایل رکورد خود را پوشش تا به حال از رنگ آبی بر روی آن است.' این فقط یک دست بازی و من خسته هستم."

آنها نمی صدای خسته. در زنان در موسیقی Pt IIIداشتن تلاش و کوشش به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی به منظور تلقی می شود "راک" به اندازه کافی Haim صدای آزاد. به جای اضافی تکنوازی گیتار وجود دارد, صنعتی, جلوه های صوتی, خارش, ویولن, صوتی, تحریف, اندام های شانه-نورد باس.

"من فکر می کنم شما می توانید آن را بشنوند در این رکورد که ما واقعا نمی give a f*** می گوید:" Alana. "ما ساخته شده این ثبت اگر شما می خواهم آن را اگر شما آن را دوست ندارم, من اهمیتی نمی دهند. اگر شما می خواهید به آن بازی در رادیو ، اگر شما اصلا برای من مهم نیست." خواهر او در حال تکان. "این است که ما سابقه بوده است. این موسیقی ما. ما حاضر به تناسب در یک جعبه."

زنان در موسیقی Pt III' در حال حاضر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن