کنی دالگلیش: من را ساخته اند یک اشتباه بزرگ اگر من ثبت نام جردن هندرسون برای لیورپول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Liverpool legend کنی دالگلیش معتقد است این امر می تواند بی مبالات از او را به هر گونه اعتباری برای استخدام Jordan Henderson نه سال پیش به دلیل امضای او می شده اند و عمده نظارت.

سی سال هندرسون خواهد بود که برای اولین بار کاپیتان به آسانسور لیگ برتر جایزه در باشگاه با سه دهه منتظر این عنوان به پایان رسید در روز پنج شنبه. او در حال حاضر مورد نظر انجام هدف لیورپول به ششم جام اروپا و همچنین باشگاه های جهان جام و سوپر جام افتخارات.

هافبک سال های اولیه در Merseyside آزمایش شد که شامل او ارائه شده به فولهام یک شکست خورده part-ارز برای کلینت دمپسی.

وظیفه پذیرفته و قدردانی نشد هر آسان تر پس از هندرسون به ارث برده بازوبند از استیون جرارد اما به طور معمول مداوم مد او برقرار کرده است خود را به عنوان ضروری به لیورپول جاه طلبی.

دالگلیش امضا انگلستان بین المللی از ساندرلند در طول دوم خود مدیریتی املا در آنفیلد در یک چشم-بالا بردن معامله به ارزش £20 میلیون در ماه ژوئن سال 2011 ، حذف خود را از هر گونه تحسین چگونه برترین بازیکن تبدیل شده به باشگاه.

"من دیدم کسی که بهتر از آنچه که ما تا به حال که در آن زمان در این موقعیت گفت:" 69 ساله که برنده یک ترکیب نه عناوین به عنوان یک بازیکن و مدیر برای لیورپول.

"که بر روی زمین است. سپس هنگامی که شما به بحث های او بسیار متعادل پدر خود آمد با او را برای مکالمات بود که – برای من – یک نشانه خوب است.

"او تا به حال یک خانه امن زندگی می کند که او مصمم به موفقیت در فوتبال است. اگر من تا به حال داده شده به او یک شانس آن شده اند که مرا می شده اند که اشتباه است. من که متوسط – شما چیزی را دوست دارید و شما آن را دریافت کنید.

"او خواهد بود که تنها کاپیتان لیورپول که برداشته شده این جایزه است اما باشگاه در جام جهانی برنده نیز هست. او وجود دارد تا با کاپیتان که برداشت نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

"چیز زیادی در مورد موفقیت من فکر می کنم این است که پیوند مشترک بین همه است. شما نیاز به یک واقعا خوب است اتاق پانسمان به موفق خواهد بود."

دالگلیش نیز دور Jurgen Klopp آسایش و اعتبار در ویژگی های خود را به عنوان یکی از عوامل پشت لیورپول مرمت به عنوان یک داخلی و قاره نیروی.

"یورگن بسیار راحت خود را در, چرا که او می داند آنچه که او می کند این است که یک تلاش صادقانه و تعهد به موفقیت و او نمی ذهن های که موفقیت" دالگلیش گفت.

سابق لیورپول مدیر کنی دالگلیش (BT Sport)

"او مهم نیست رفتن دور و نشان دادن قدردانی به مردم است. او خوشحال است با آن. او می داند آنچه که او انجام است راه حق برای او. شما لازم نیست به نگرانی در مورد هر کس دیگری بنابراین داشتن مردم در داخل و اطراف باشگاه فوتبال نیست یک مشکل برای او.

"برخی از مردم ممکن است احساس ترس اما زمانی که باشگاه تا به حال موفقیت وجود دارد همیشه مردم در داخل و اطراف باشگاه فوتبال. من فکر می کنم که مهم است به آن را داشته باشند. او بسیار راحت و با او به اشتراک گذاری موفقیت او با همه.

"او است که مناسب مناسب برای لیورپول. او کامل است. به من گفت: شب گذشته من مطمئن هستم که او Scouser.

"برخی از مردم مناسب برای باشگاه ها به دلیل شخصیت آنها و اعتقادات آنها مشابه هستند و این دقیقا همان چیزی است یورگن کرده است."

دالگلیش انتظار لیورپول باقی می ماند بی امان با وجود این باشگاه تامین قطعه از نقره آنها آرزو.

"آنها برنده لیگ قهرمانان است که هرگز تحت تاثیر گرسنگی و میل هنگامی که آنها در آمد سال بعد" او گفت:.

"آنها به 97 امتیاز در سال گذشته و آنها هرگز فکر نمی کردم که غمگین بود به از دست دادن لیگ یک نقطه. آنها آمدند با آستین نورد و در آنها رفت. هر کس نگه داشته و سر خود را به بالا.

"به از دست دادن یک بازی و قرعه کشی دو غیر قابل باور است دستاورد است. برای سال آینده بدیهی است که برخی از تیم های قوی تر خواهد شد اما پس از آن خواهد شد لیورپول.

"آنها نمی خواهد آن را برای مسلم است که آنها برنده این. آنها را لذت بردن از این و زمانی که شما لذت بردن از چیزی است که شما می خواهید به دوباره آن را انجام دهد."