راهنمای پژو 205 تقویت شده برتر!

طراحی کنسول مرکزی بهگونهای است که کلیدهای مربوط به فلاشر، گرمکن شیشه عقب، مهشکن و فندک، کمی پایینتر از دریچهه

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

طراحی کنسول مرکزی بهگونهای است که کلیدهای مربوط به فلاشر، گرمکن شیشه عقب، مهشکن و فندک، کمی پایینتر از دریچههای ورودی هوا تعبیه شدهاند. این 205 جذاب همچنین به سیستم امنیتی جدیدی با قفل مرکزی با ریموت، دزدگیر، ایموبلایزر و سیستم ردیاب هم مجهز شده است. واقعیت این است که شما هم اکنون می توانید آنچه را که در حصیرهای اتومبیل پژو 307 دنبال می کنید بدون تلخ شدن به خانه خود ببرید ، همه از آمازون. همزمان با رسیدن بسته شما ، می توانید کارهای دیگری را که باید در شرکت یا خانه خود انجام دهید مدیریت کنید و این فقط یکی از دیدن صفحه اصلی مزایا است. از همین رو جعبه دنده هم با نوع دیگری جایگزین شده تا راننده بتواند در هر لحظه با فشار دادن پدال گاز تمام 178 اسب بخار این شیر خفته را آزاد نماید. فرمان این خودرو بر خلاف خودروهای امروزی که به شکل D cut هستند به صورت گرد و ساده طراحی شده است و کلیدهای میانبری چون سیستم صوتی و کروز کنترل بر روی ان قرار گرفته اند و با روکشی چرمی با دوخت های قرمز پوشیده شده است که با رنگ قرمز بکار رفته در زیر پایی و گردگیر دسته دنده کمی حس اسپرت بودن را به راننده منتقل کند.

پد مخصوص پاشنه روی تشک راننده برای افزایش عمر مفید آن.- لنگرهای اصلی را شامل می شود به شرطی که وسیله نقلیه آنها را از مبدا حمل کند. خصیصه اصلی رالی گروه B نبود محدودیت برای تیونینگ و تقویت بدنه اتومبیل بود و نبود این محدودیت واسطه حضور خودروهای قوی و درندهای مانند آئودی کواترو S1، فورد RS200، پژو ۲۰۵ توربو ۱۶ سوپاپ و پورشه ۹۱۱رالی، به مسابقات اتومبیلرانی رالی شد. برای مقاصد Homologation نیز نمونههایی از آن با پسوند Evo عرضه شدند که کیتهای بدنه خشن و بالههایی بزرگ داشتند. از جمله نسخههای ویژه جهت شرکت در مسابقات جهانی رالی نیز میتوان به تیپ T16 اشاره کرد که در آینده با اضافه شدن برخی آپشنها از جمله سیستم دیسک ترمز چهار چرخ، پسوند S در انتهای نام این خودرو قرار داده شد. دنا پلاس توربو در مقایسه با نسل قبلی یعنی دنا پلاس از نظر ظاهری هیچ تفاوتی نداشته و فقط برخی امکانات و اپشن های بیشتری نسبت به این خودرو و همچین پیشرانه قدرتمند تری دارد. در دو طرف این سیستم های کنترلی خودرو نواری با طرح چوب طراحی شده است که مجرای تهویه هوا نیز بر روی ان به صورت کشیده قرار گرفته است و می توان این قسمت را یادگاری از نسل قبلی خود یعنی سمند در نظر گرفت چون برای اولین بار از این نوارهای طرح چوب در این خودرو استفاده شده است و نمای جالبی را داخل کابین ایجاد کرده است.

از نظر طراحی ظاهری میتوان گفت پژو 205 GTI تغییر زیادی نداشته و به نمونه فابریک وفادار مانده است. پژو 205 GTI بهعنوان یکی از بهترین هاچبکهای داغ دنیا شناخته میشود و حالا یک شرکت مهندسی بریتانیایی تولمن اقدام به بازسازی یک دستگاه از آن به سفارش مشتری کرده است. این خودرو که تولمن ادیشن نام گرفته، در کارگاه این شرکت بازسازی شده است. قیمت پژو 205 GTI بازسازی شده توسط شرکت مهندسی تولمن از 55 هزار پوند آغاز میشود. تیپ 4 پژو به دلیل اینکه قطعات آن به ایران وارد میشد و ایران خودرو فقط آن را مونتاژ میکرد، نادرترین تیپ 206 است. رنو دو سری از توربو را به بازار عرضه کرد که نمونه اول برای گرفتن تاییدیه FIA بود و بسیار نزدیک به نمونه رالی، اما نمونه دوم با پسوند2، در حقیقت بسیار شهریتر بود و کابینی سادهتر و راحتتر داشت و برای فروش در تیراژی بیشتر و به مشتریانی ساخته شد که علاقه به راندن خودرو در شرایط روزمره داشتند. نسل اول این خودرو به قدری خوب بود که طرفداران آن تا نسل پنجم GTi، هنوز دلتنگ مدل 1983 بودند. البته چراغهای جلوی LED جزء شاخصترین بهبودهای بیرونی خودرو هستند. از همین رو طراحی ظاهری این خودرو را باید اساس و بنیان طراحی پژو 206 دانست.

سپس این شرکت سراغ شاسی پژو رفته و آن را به آنتیرول بار عقب جدید، فرمان هیدرولیک بهبودیافته و پکیج ترمز اختصاص با کالیپرهای AC ریسینگ و دیسکهای فولادی ضدزنگ مجهز کرده است. در هیچ شرکتی تشک کف پژو 307 وجود ندارد زیرا لازم است همه کارها را به روش مشخص انجام دهید. علاوه بر این، تولمن روی گیربکس پنج سرعته دستی پژو هم کار کرده و ارتقاءهایی در آن انجام داده تا تعویض دندهها را نرمتر انجام دهد. در همین حال، کمکفنرهای بلیشتین خودرو هم اصلاح شدهاند. تولمن همچنان این خودرو را به ECU جدید، دریچه گاز برقی و سیستم اگزوز فولادی ضدزنگ هم مجهز کرده درحالیکه نیروی پیشرانه از طریق یک دیفرانسیل Quaife ATB به چرخها منتقل میشود. شما تمام جزئیات مربوطه را دریافت خواهید کرد در توضیحات, منبع شما در مورد آنچه در وسایل اداری می خواهید تصمیم غلط نمی گیرید ، همه چیز درست همانطور که می خواهید خواهد بود.و در هر صورت ، سوالات خود را از طریق مشاوره پیشرفته به ما بگویید تا در هر مشکلی به شما کمک کنیم. قیمت هایی که در وب سایت ما وجود دارد فوق العاده است و این چیزی است که هر فروشگاه آنلاین نمی تواند شما را جذب کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اینجا کلیک کنید لطفا به بازدید از وب سایت ما.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن