Virgin Galactic نشان می دهد در داخل سفینه فضایی است که انجام خواهد داد گردشگران کردن زمین

Virgin Galactic نشان داده است در داخل فضاپیما است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به حمل آن گردشگران کردن ز

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Virgin Galactic نشان داده است در داخل فضاپیما است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به حمل آن گردشگران کردن زمین است.

در طول زندگی می کنند, نشان می دهد, آن را نشان داد که داخل آن SpaceShipTwo خودرو شناخته شده به عنوان VSS وحدت.

این شرکت گفت که هنر و صنعت طراحی شده توسط به دنبال در رشته های دیگر "از کابین هواپیما [...] به کلاس های تناسب اندام".

این شامل یک میزبان از ویژگی های در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که گردشگران در حال امن و راحت را برای خود و سفر به فضا از جمله کرسی های ویژه ای است که می توانید مدیریت نیروی است که مردم به موضوع. آن نیز ساخته شده است به طور خاص اجازه می دهد تا برای حرکت آسان در وزنی به مسافران انجام شده از معمول کشش جاذبه زمین.

فضای داخلی نیز با استفاده از فن آوری بیشتر تراز وسط قرار دارد با طب سنتی, پرواز, مانند صندلی پشت صفحه نمایش است که نشان می دهد زندگی می کنند پرواز داده و چراغ ها را تغییر دهید که به عنوان هنر و صنعت حرکت می کند از طریق مراحل مختلف پرواز.

گردشگران همچنین قادر خواهد بود برای نگاه به زمین از طریق 12 کابین ویندوز و داخلی را نیز شامل 16 دوربین در نظر گرفته شده برای ضبط تصاویر.

کسانی که می تواند مورد استفاده برای جمع آوری همه چیز را از "اول Instagram posts" به منظمی ویرایش ویدئوها از کل سفر Virgin Galactic گفت, نشان می دهد که 600 "آینده فضانوردان" که در حال حاضر به امضا رسید تا به سفر در سفینه های فضایی تا به حال بر اهمیت داشتن سفرهای خود را ثبت شده است.

مسافران همچنین قادر خواهد بود برای نگاه در یک آینه بزرگ به سمت عقب هواپیما که اجازه خواهد داد که مردم به خود را تجربه بی وزنی.

Virgin Galactic در حال حاضر نشان داد spacesuits – ایجاد شده با همکاری Under Armour – که کسانی که مسافران را می پوشند به عنوان آنها سر به فضا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب