John Cleese مسخره فاکس نیوز برای پوشش Monty Python شوخی به عنوان بخشی از CHAZ گزارش

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کمدین John Cleese به تمسخر فاکس نیوز به نقل از ق شوخی که اشاره مونتی پایتون و جام مقدس زنده در هوا به عنوان بخشی از یک گزارش در سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ).

Cleese نظر به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از مسخره از شبکه توسط کاربران رسانه های اجتماعی پس از Martha MacCallum میزبان از فاکس نیوز' داستان تلاش برای نشان دادن ادعا می کند که رهبری مشکلات درون جامعه با خواندن با صدای بلند یک تصویر از یک ویرایش پست.

خبرنگار موفق به تحقق بخشیدن به که کاربر به نقل از یک صحنه از Cleese معروف 1975 کمدی Monty Python and The Holy Grailو لحظه به سرعت رفت و ویروسی آنلاین.

"BREAKING: هیچ کس @FoxNews تا به حال دیده @montypython & The Holy Grail. #runit #goodjournalism #factchecking" به Monty Python گروه co-founder تمسخر در یک توییت در روز دوشنبه.

در صحنه اشاره شده در پست King Arthur روش دو دهقانان که در حال گل-کشاورزی کردن روی زمین و اعلام کرد خود را به عنوان پادشاه خود را. یک طنز جنگ بر ساختار رهبری تحقیق و بحث.

"من فکر می کردم ما تا به حال مستقل جمعی" Ms MacCallum گفت. "یک anarcho-syndicalist کمون حداقل ما باید آن را در نوبت به عمل به عنوان یک نوع از اجرایی برای این هفته است."

"ما آن را در نوبت به عمل به عنوان یک نوع از اجرایی برای هفته اما همه این تصمیمات که افسر باید به تصویب در یک ویژه دو هفته جلسه با اکثریت در این مورد صرفا در امور داخلی اما توسط دو سوم اکثریت در این مورد صرفا در امور خارجی" در دهقانان دنیس در واقع می گوید در این فیلم بود که به نقل از تقریبا کلمه به کلمه در ویرایش پست.

ق بعد شامل نقل قول که در آن دنیس می گوید که پادشاه نمی تواند "به سادگی انتظار به اداره عالی قدرت اجرایی فقط به خاطر اینکه کسی انداخت شمشیر او را".

این بخش از پست نمی به عنوان خوانده شده با صدای بلند توسط میزبان به بینندگان بود اما نشان داده شده در تصویر پخش شد.

این اولین بار نیست که شبکه است که امریکا پربیننده ترین اخبار کابل, کانال های مورد انتقاد قرار گرفته است برای گسترش اطلاعات نادرست در مورد پلیس-رایگان حل و فصل تشکیل شد در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را در اعتراض به کشتار سیاه آمریکایی توسط پلیس.

پخش تا به حال به حذف doctored تصاویر از وب سایت خود را در روز جمعه که تحت فشار قرار دادند و اطلاعات گمراه کننده در مورد حل و فصل پس از سیاتل تایمز گزارش داد که تصاویر نادرست بودند.

شده اند وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی از طبیعت کمون با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز در تماس با افراد درگیر با CHAZ آنارشیست ها در حالی که گزارش های دیگر نشان می دهد که این منطقه باقی مانده است صلح آمیز و حمایتی جامعه است.

ایسنا کاهش یافته است به نظر در مورد Monty Python خطا در هنگام تماس مستقل در روز یکشنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن