چه نوع ورزش برای شما مناسب است ؟ مطالعه دوقلوها ممکن است به ما پاسخ

منf شما شروع به ورزش و به نظر نمی رسد برای به دست آوردن تا حد استقامت و یا قدرت به عنوان شما امیدوار بود, شما

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

منf شما شروع به ورزش و به نظر نمی رسد برای به دست آوردن تا حد استقامت و یا قدرت به عنوان شما امیدوار بود, شما ممکن است بخواهید به تغییر روال خود را با توجه به جذاب مطالعه جدید از ورزش پاسخ و عدم پاسخ. در این بررسی که شامل دوقلوها نشان می دهد که تقریبا همه در پاسخ به ورزش مناسب و برنامه و اما ورزش مناسب برنامه می تواند از فردی به فرد متفاوت. این یافته ها همچنین نشان می دهد که ژنتیک ممکن است کمتر از یک نقش از ما تصور کنید که چگونه بدن ما پاسخ به تمرینات.

این ایده که افراد فیزیک و بنیه بدن واکنش نشان می دهند متفاوت به همان ورزش ممکن است به نظر می رسد محتمل ، بسیاری از ما احتمالا انتظار می رود که زمانی که ما شروع جدید دویدن و یا کاهش وزن آموزش رژیم با دوستان و یا دیگر آموزش همکاران ما تمام خواهد شد به همان اندازه پیشرفت و به دست آوردن قابل مقایسه مزایای فیزیکی.

اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که ما از پاسخ های فیزیکی را می توان منحصر به فرد. پس از چند ماه از در حال اجرا یک فرد ممکن است افزایش قابل توجهی تناسب اندام هوازی در حالی که دیگر تحمل سختی budges. ایضا برای آموزش وزن است که در آن برخی از مردم ساخت به مراتب قدرت بیشتری نسبت به دیگران حتی اگر آنها بالابر همان مقدار از وزن.

چند مطالعات هر چند باید شیرجه زده که آیا مردم پاسخ یکپارچه – به معنی کسی که به سختی در پاسخ به یک نوع ورزش به دست آورید کمی از انواع دیگر اعمال – و یا انعطاف پذیر به طوری که مبادله روال باید افزایش پاسخ.

اثر ژنتیک نیز شده است نامشخص است. در برخی از مطالعات گذشته, پاسخ به ورزش است و به نظر می رسید به اجرا در خانواده با پدر و مادر و خواهر و برادر های مشابه فیزیولوژیکی ورزش سود یا خشکسالی یک برنامه به طور بالقوه بسیار مأیوس کننده پیدا کردن برای کسی که سابقه خانوادگی نشان می دهد پایین پاسخ. اما این مطالعات تمایل به اپیدمیولوژیک نه تجربی; آنها در مورد خواسته مردم ورزش تاریخ, اما نه از مردم در واقع به ورزش در حالی که ردیابی اینکه آیا و چگونه خود را فاميلی ژنتیک تحت تاثیر پاسخ.

بنابراین برای مطالعه جدید منتشر شده در مجله فیزیولوژی ماه گذشته محققان در دانشگاه وسترن استرالیا در پرث و دانشگاه ملبورن تصمیم به مطالعه هر دو تنوع ژنتیک و ورزش پاسخ درخواست جفت از دوقلوها به کار کردن با هم.

دوقلوها منحصر به فرد می تواند مفید به علم (افشای کامل: من یک دوقلو) چون جفت یکسان به اشتراک گذاری 100 درصد از DNA خود را در حالی که برادرانه دوقلوها سهم حدود 50 درصد مثل هر خواهر و برادر. اگر دوقلوها سعی کنید چیزی جدید و جفت یکسان واکنش نشان می دهند تقریبا یکسان و برادرانه آنهایی که نمی, سپس مداخله یک جزء ژنتیکی قوی. اگر, از سوی دیگر, همه واکنش ها مخلوط با برخی از دوقلوها هر دو یکسان و پاسخ بیشتر یا کمتر از دیگران و سپس ژنتیک کمتر بنیادی به این پاسخ از عوامل شیوه زندگی مانند رژیم غذایی مردم, آموزش و پرورش, وزن, حالات ذهنی و غیره.

در حال حاضر محققان استخدام 42 مجموعه سالم و جوان و کم تحرک دوقلوها در پرت 30 جفت یکسان و 12 برادرانه. (چند جفت اعتقاد آنها برادرانه اما آزمایش ژنتیکی در شروع مطالعه نشان داد که آنها در واقع شدند و یکسان به همه جای تعجب است.) برخی از شرکت کنندگان مرد بودند برخی از زن. این دانشمندان با اندازه گیری دوقلو' زمان استقامت و قدرت پا و سپس کارگردانی آنها را به شروع به ورزش.

هر یک از مجموعه ای از دوقلوها مشغول به کار کردن با هم برای دو سه ماه دوره. در طول یکی از آنها زد و یا حدودا به مدت یک ساعت سه بار در هفته. طول آنها برداشته وزن سه بار در هفته نیز برای حدود یک ساعت. در پایان هر سه ماه جلسه دوقلوها بازگشت به آزمایشگاه و محققان نتايج خود هوازی و ظرفیت و قدرت عضلانی. سپس آنها در مقایسه با چگونه مختلف, دوقلو,' پاها و ریه ها تغییر کرده در طول این exertions.

نتایج گفتن. بسیاری از 84 شرکت کنندگان افزایش استقامت خود را در طول سه ماه از دویدن و دوچرخه سواری ، بنابراین بیش از حد قدرت پا گل رز در بسیاری از دوقلوها پس از سه ماه در ورزشگاه باقی ماند اما نسبتا ضعیف در چند.

تقریبا هیچ یک از این پاسخ ضعیف به هر دو استقامتی و قدرتی. به عبارت دیگر آن دسته از داوطلبان که به دست آورده کمی تناسب اندام های جنسی از در حال اجرا قابل ملاحظه ای پمپ قدرت خود را پس از بلند کردن اجسام و بالعکس.

دوقلوهای به اشتراک گذاری 100 درصد از DNA خود را و آنها را عالی افراد برای آزمایش (گتی/iStock

"تعداد بسیار کمی وجود دارد سرکش عدم پاسخ می گوید:" دانیل سبز, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه وسترن استرالیا که در انجام این مطالعه جدید خود را با دانشجویان دکترا Channa مارش و هانا توماس و دیگران. "تقریبا تمام کسانی که موفق به پاسخ به یک شکل از آموزش قادر به به دست آوردن سود با تعویض به دیگری است."

جالب است که منافع به دست آورد می تواند وسیع است. در برخی موارد عدم پاسخ به ورزش های هوازی اضافه استقامت هنگامی که آنها تبدیل به آموزش وزن حتی اگر بلند کردن اجسام بیشتر اهداف عضلات.

در همان زمان کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که ژن های به شکل, مردم, نتایج, چرا دوقلوها' پاسخ های متنوع شدید حتی در میان جفت های یکسان.

نتیجه این داده ها این است که ما نباید دلسرد اگر طولانی مدت در حال اجرا و یا بلند کردن اجسام تولید نمی کند و نتایج ما امیدواریم که برای. ما ممکن است که در صورتی که می خواهید به رشته مورد با روش های مختلف. "وجود دارد مطلوب استراتژی ورزش برای همه" سبز می گوید: "اما این تفاوت بین افراد" و نه خواهد بود تعیین می شود و یا محدود تنها با DNA خود را.

البته این مطالعه کوتاه مدت و محدود به دو نوع از ورزش است. آن را متفاوت تمرینات' شدت یا مدت. و آن را می توانید به ما بگویید که چه عواملی بیشترین تأثیر را ما پاسخ اگر ژنتیک نیست. آیا این رژیم غذایی طرز فکر سن و یا چیز دیگری است ؟

سبز و همکارانش امید به نگاه به برخی از این مسائل در آینده مطالعات دوقلو. اما در حال حاضر او می گوید: ما می دانیم که "هر کس نمی واکنش نشان می دهد به ورزش در راه همان است. اما چیزی است که وجود دارد خارج وجود دارد که به نفع تقریبا همه".

© نیویورک تایمزtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن